Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] Komandos panaikinimas

Terry_Wilkins

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymas


 


 


• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Terry_Wilkins


 


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau išimti VIP ar ADMIN komandas, kurios sutvarko automobilį. Kam tada 


mechanikai ar kas? Pastebėjau, kad labai daug trankosi ir visai nesaugo 


savo automobilio, nes žino, kad tuoj pat gali jį susitvarkyti. 


 


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mažiau visi trankytusi, labiau saugotų savo tr. priemonę. 


 


• Kiti svarbūs įrašai: Galėtų palikti čia komandą tik ADMIN 2-3 lygio.


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na taip,adminai gali kas 1minute fixint,pastebejau kad kaikurie,dazniausiai tie kurie yra naujokai serveryje,senbuviai taip nedaro.. bent jau nepastebejau,o vipai kas 5minutes tik gali.. Tai nelabai jie dauzosi,bet irgi naujokai kaikurie.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku su šia tema.

 

Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už:

Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus

  Draudžiama komentuojant rašyti „už/prieš“ neargumentuojant savo nuomonės;

 

 

 

                                                                                      3963cb8c47886a97005f758c2cf820f8681.png

Redaguota James_Terrence

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Prieš. Tai dabar aš siunčiu pinigus iš mamos tlf, kad galėčiau gydytis, o tik paims ir išims komandą. Gerai išimkit, bet tada ir admina padarykit pigesnį 100 kreditų, nes tarkim dabar siunčiuos ir turiu komandas visas, o aš išiūsiu 2500kredu ir nebus komplektacijoj komandos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Idėja gal ir pridėtų mechanikams darbo,bet reikia nepamiršti,kad čia grp,o ne rp.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

O tai ką tu gali padaryt tokiem puspročiam kurie trankos? Nei baną uždėsi nei ką. Aišku galėtų būti banas, bet reikia arba visą laiką filmuoti arba turėti gerą reakciją ir nufilmuoti kaip į tave atsitrenkia. O kitaip verks visi kad aš čia nieko nedariau ir t.t

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galvoji tokius negudrius pasiulymus,manau jei atsitrenkia į tave koks adminas pora kartų pradejai ašaras lieti mechanikai ir taip jau turi darbo,o admin ir vip būtų nereikšmingas jei išimti tokia komanda aš kai važineju su mašina adminai į mane nesitranko dažniausia trankosi kurie dirba darbais be pakvietimo,nes jie gali nemokamai sutvarkyti tr.priemone prie mechaniku tai visiškai Prieš. 

                                                             

P.S Dar noriu paminėti,jog kai rašai pasiulyma turi rašyti pagal,tam tikras taisykles kurios yra

po pasiulymų anketa reikia persiskaityti pirmiausia jas o tada rašyti tema. http://greenside.lt/index.php?/topic/7511-pasi%C5%ABlym%C5%B3-skilties-taisykl%C4%97s/

Redaguota Deividas'Garning

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas nelabai sutinku su tavo įdėja kadangi tu sumoki šiek tiek pinigų ir gauni kaškokią paslaugą serveryje tai ir gali tvarkytis mašiną arba gydytis

,nes be šiū galimybių beliktų chatas pinjatos ginklai ir skelbimas matomas visiems ,todėl manau dėl šitų trijų galimybių niekas nepirktų VIP/ADMIN paslaugos

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

PRIEŠ, Jei as dabar esu V.I.P Tai kam aš ji pirkau, kad  galėčiau /vgydytis, gaut dviguba atlyginima ir stotelei dripsot? :D Tai mech ir yra skirti elektrai ir taisimuj. Mechai tik iš narių daugiausia gauna iškvietimus nes V.I.P ir ADMIN turi fix komanda ir V.I.P turi laukt 5min, o ADMIN Nežinau kiek reik ADMIN laiko laukt ligu 1min ar kiek. Tai aš esu PRIEŠ.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.