Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

[Serverio pasiūlymas] Žvejyba, brakorieniavimas

Rafael_Nadal

Rekomenduojamas pranešimas

 

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafael_Nadal

✔ Koks tai pasiūlymas: Žvejyba, brakorieniavimas, policijos kateriai, pirktinės jachtos, laivai.

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 

1. Galėtume pirkti katerius, jachtas ar kitus laivelius. Tiesiog galėtume su jomis žvejoti, eventus rengti adminai.

2. Manau reikėtu nusipirkti ar gauti leidimą žvejoti, nes kitaip būtu nelegalu ir skaitytusi kaip brakorieniavimas.

3. Galėtume žvejoti upėse bei jūroje. Skirtingos žuvys kibtu su jų svoriais.

4. Brakorieniavimas. Tiesiog reikėtu nusipirkti valo, plūdžių ar tiesiog tinklų. Tačiau brakorieniauti galėtum tik upėje. Užmetus tinklą jį ištraukti galėtum tik po kokių ~4-12val. Taip pat žuvų jame prisiringtu nuo kokių 100 iki 300kg. Įmetus tinklą reikėtu kažkokio objekto bent menkiausio kuris matytusi bent kažkiek vandenyje, dėl nelegalių žvejotojų gaudymo. Policija galėtu gaudyti su policijos kateriais. Radus tinklą manau galėtu rašyti kas jį panaudojo, nes rasti manau vistiek būtu nelengva.

5. Policininkams kažkurioje vietoje upės sudėti vandens katerius gaudyti brakonierius.

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Pagyvintu dar labiau žaidima.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 
 
Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/...2-rafael-nadal/

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Rafaeli , čia tiek rašaii .. :D Geriau rašyk tas 10 įdėjų , ir gauk kreditų : )

Manau jeigu bus geras pasiūlymas ir taip uždės kreditų nerašant ten. Čia dar gali žaidėjei bent pamatyti ką rašome. O ir kažkodėl pamaniau, kad ten turėtume rašyti kažką labiau rimtesnio. Nebent aš klystu :(

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

kas tau tų kreditų uždės, aš iš vis nemanau kad juos kažkas dės (nes aš realistas) o dėl pasiūlymo tavo tai aš už, šitas geras vistiek serveryje veiklos trūksta, bet brakonieriavimas netik su žuvimis darbas, gal būt galima būtų žvėrius medžiot, kokius nors Paulius_Micro ar dar kokius čyterius.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.