Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

[Pasiūlymas serveriui] Kalėjimas

Rekomenduojamas pranešimas

 

http://lt.wikipedia.org/wiki/Alkatraso_kal%C4%97jimas

✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rafael_Nadal

✔ Koks tai pasiūlymas: Naujas kalėjimas kaip alkatrasas :D

✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Tiesiog atsiminiau seną gerą filmą "Uola", tai pagalvojau kodėlgi neparašyt tokio pasiūlymo. Siūlau kažką panašaus sukurti mapp darbo kalėjimą kaip alkatrasas. Kažkur jūroje pastatyti mapp darbą bei jį sukonstruoti taip, kad būtu galimybė bent kokiems 5-10% pabėgti. Padaryti vienutes kur kaliniai atsidurtu jose. Galėtu jos atsidaryti automatiškai ir kalinys būtu išleidžiamas pasivaikščioti. Taip pat manau būtu geras dalykas, bet nesugalvojau koks, kad už kažkokį darbą kalėjimo laikas greičiau bėgtu. Taip pat padaryti budeles visokias kur vaikščiotu PD. PD darbuotojai kurie bus kalėjimo zonoje visoje kiltu jiems į minute pinigai kaip darbo pinigai kyla būnant pd transporte. Šitaip PD galėtu saugoti kalėjimą, nes dabar yra mačiau padarytas pd darbuotojams kažkokia vieta kurie gali būt kalėjime ir prižiūrėt tikriausiai, tačiau niekada neesu matęs ten jų. Tai vat pabėgimo metu įsijungtu galbūt kokia sirena ar dar kažkaip pamačius, kad dingo kalinys būtu pradedama paieška. Kaliniui spėjus pabėgti iš kalėjimo laikas nusiimtu. O sučiupus pareigūnui jį galėtu įkišti dar ilgiau už grotų. Tarkim į vienute ir iki kol laikas nesibaigtu niekur jis išeiti negalėtu. Taip pat bėgti būtu galima būnant bent vienam PD darbuotojui kalėjime arba būtent kažkokiu paros metu. Dar vienas dalykas pabėgimas turėtu būti sunkus. Visokios aklavietės, povandeniu galbūt reiktu plaukti, per ugnį bėgti ir pnš. Mirus atsirastu kalėjimo vienutėje. Na daugiau nelabai ką galiu ir bepridurti. Manau savininkai turi lakią vaizduotę, bei netyngi kažką daryti.

✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Tiesiog manau ydomiau būtu.

Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):

 

 

Kitus mano pasiūlymus rasite mano profilyje. Komentuojam :)http://greenside.lt/...2-rafael-nadal/

 
 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Perskaičiau pusę ir jau sakau ne, neįdomiai parašyta įdėja ir + dabar servery mažai duoda sėdėt labai, palyginus su kitais serveriais, ir kas? Kam tas pabėgimas ar kažkokie darbai, tada iš viso kalėjimas nebus kalėjimas o kažkokia realybės šou arena...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serverį pakeltų betkoks atnaujinimas įdumus, aš esu matęs pabėgimo sistemą, tačiau vistiek čia ji netiks, tame serve žmonės už 1star pusvalandi sedi kalejime...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Serverį pakeltų betkoks atnaujinimas įdumus, aš esu matęs pabėgimo sistemą, tačiau vistiek čia ji netiks, tame serve žmonės už 1star pusvalandi sedi kalejime...

Jeigu kažkokią tokią sistemą padarytu automatiškai keistusi ir laikas kalėjime aš manau :) . Jug visa sitema turi keistis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.