Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[Blogas] Bass

Tadas_Bass

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki visi greenside.lt lankytojai


taigi štai ir mano blogas šioks toks


 


Mano pradžia sa-mp


 


Taigi kažkada labai seniai sužinojau apie tokį dalyką kaip sa-mp iš ties galvojau tai yra nesąmonė, bet kai viską išmokau visa nuomonė pasikeitė , pirmas mano serveris buvo pas Bumeri , pamenu dar su Tadas_Mafux slapyvardžiu žaidžiau ( gėda už tokį slapyvardį ) . ten kai pradėjau žaisti išvis nieko galima sakyti apie sa-mp nežinojau , tiesiog vaikščiodavau iš kampo į kampą, bet bijodavau kalbėti su žmonėmis per teamspeak ar skype , bet laikui bėgant viskas pasikeitė, tada man kažkas pasiūlė nueiti į kaimelius pas ryžą galvojau kaimeliai? wtf , bet nuėjęs ten pasigailėjau nes tada viskas buvo kitaip, jie rūpinosi serveriu darė atnaujinimus, ir panašiai , tada man ten viskas patiko, atsimenu kai pirmą kartą įstojau į gaują tai buvo Žulikai , jėėzau , jaučiausi kietas kai nieko nesuprasdavau kas ten per dalykas tos gaujos per sa-mp ... laikui bėgant susipažinau su tokiu vafliais kaip Deividas_Paška, Tomas_Outside , bei Dan_Warning ... Paška pakvietė mane į teamspeak , galvojau kas ten per daiktas kad nesirodyčiau toks jau nevykėlis per youtube pažiūrėjau pamoką kaip viską padaryti jog galėčiau prisijungti ten, na ir man PAVYKO! tada sužinojau apie tokį nerealų dalyką kaip Svolačiai .. žinoma Žulikus palikau ir ėjau ten, ten susipažinau su daug net labai daug žmonių, na ir taip viskas klostėsi iki šių dienų.. oj vos nepamiršau apie savo šio Tadas Bass slapyvardžio įstoją iš ties kai ten nuėjau pas Svolačius buvo gėda man būti su Tadas Mafux... tai sugalvojau pasikeisti , ir tada kažkokia pas mane daina grojo : Bass remix , ir taip atsirado toks Tadas Bass ... 


 


Kaip sužinojau apie šį projektą 


 


Viskas buvo taip, aš pats tuo momentu kūriau projektą norėjau kažką padaryti irgi įdomaus.. bet toks žmogus kaip Pofka_Srd man parašė į skype jog atsirado naujas projektas man kai pasakė jo pavadinimą iš ties nesupratau, iškart pasirodė kažkas unikalaus, atėjau į forumą ,ten pamačiau neįprastą dizainą kuris man iškart sukėlė susižavėjimą bei paliko gerą įspūdį , tada kažkoks ten žmogus buvo pakomentavęs temoje : Serverio aprašymas . na žinoma aš ten nuėjau . pamačiau jog savininkai Aivaras ir Rokas, iškart supratau jog projektas tikrai paliks didelį įspūdį sa-mp žaidėjams tiek mapp darbais tiek sistemomis. iš ties perskaičiau visą aprašymą gal net 2 kartus . ( p.s neseniai dar kartą skaičiau ) , iš ties dar labiau susižavėjau šiuo projektu, taip ir nebeliko noro kurti kažko pačiam , o tiesiog ateiti čia ir praleisti gerai laiką, 


 


Ko galime tikėtis iš šio projekto


 


Projektas žadantis tikrai daug, vien iš aprašymo galime spręsti jog tai yra vienas iš unikaliausių sa-mp serverių Lietuvoje , na manau jis yra unikaliausias ,  kadangi serveryje administratoriai tikrai gerai žinomi manau visiems, tiek Rokas tiek Aivaras, vien Rokas kaimeliuose rodė pastangas , bandė kelti žmonių skaičių tikrai padėjo visiems, todėl manau jis čia stengsis dar labiau , ir rodys dar didesnį kruopštumą nei ten , bei padarys serverį gražų ties mapp darbais, Aivaras man asmeniškai gerai žinomas kaip scripteris todėl jis manau tikrai mus nustebins kiekvienu atnaujinimu , jis manau tikrai dės daug pastangų bei nervų jog išvystytų geriausią serverį Lietuvoje.


 


Serverio startas


 


Na ką ir visi sulaukėme serverio starto, dabar tiksliai nežinau kiek ten buvo surinkta  žmonių na panašiai 300 . tikrai visi pamatėme jog buvo verta laukti serverio starto, bent jau mane tikrai pribloškė serverio sistemos bei ekonomika , maloni administracija kuri visą laiką padeda, žinoma kaip ir visi serveriai starto nesulaukė sklandaus nes visi žinome jog yra tokių " doserių " kurie primeta kažkuo ir bando vis kažką sužlugdyti bet jiems nesigauna, tikėkimės jog daugiau nesklandumų nebus ir viskas klostysis gerai.


 


Serverio gaujos :


 


Taigi kadangi aš esu Svolačiais gaujos vienas iš lyderių , taigi pasakysiu mano akimis apie serverio gaujas bei jų sistemą


Serverio gaujos tikrai yra visos geros , kai kurie dar nespėjo pasireikšti bet tikrai manau jog nustebins visus serverio žaidėjus , kol kas serveryje yra bent jau man tiktai žinomos 3 gaujos : Svolačiai , Camorra , Narco Corridos  . šiandien buvo kovojame dėl serverio gaujų zonų . iš ties sistema mane asmeniškai nustebino , zonos buvo 3 , Svolačiai paimė 2 , Camorra 1 . gaila jog Narco gauja dar nėra pilnai pasiruošusi kariauti, na bet tikėkimės jie greitu metu parodys veiksmą iš savo pusės


 


 


Labai norėjau kažką daug parašyt kažkur, tai va sugalvojau sukurti blogą , žinoma jis dar bus pildomas. 


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kai skaičiau galvoju ai einu rašyti komentara toliau neskaitysiu, bet vis ėjl skinįs po sakinio ir atėjau pabaiga, kaip smagu jog aš tave čia pritraukiau :3

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.