Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.6.5] Žvejyba.

Dvasiv_Javri

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dvasiv_Javri


• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano įdėja skamba teip ----> Kai žvejoji tau reikia važinėtis su mašina, moto iki žvejybos parduotuvės ir gauni tik 1k (tubūt, kad 1k) tai va galėtum nusipirkt kibirų ir paskui prižvejoji 1 kibira idedi į mašinos bagažine ir eini toliau žvejot. Kai jau prižvejojai 3kibirus tu turi nuvešt tuos kibirus į žvejybos parduotuve ir parduot. :) Tik mašinos darbinės ir nuosavos. (jokių moto)


• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: <---- serveriui nieko. O žaidėjams būtų lengviau :)


• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): -


Redaguota Dvasiv_Javri

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sutinku. Tikrai gera ideja, būtų galima daugiau užsidirbti. Bet tada reikėtų ir padidinti sliekų skaičių kurį būtų galima pirkti, nes 3 kibirai yra gan daug žuvų ir tiesiog 50 sliekų neužteks. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matos neapgalvotas pasiulymas jei žmogus neturi to nuosavo transporto ir visai jei tau nepatinka žvejybos sistema gali nežvejoti,padaryti nebent galetu,kad pardavineti galėtum daugiausia po 5 kg ir nereikėtu visokiu kibiru ir pnš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš šį pasiūlymą, kadangi tai ne taip skamba, tu pasakei kad turėtų būti kas nors panašaus kaip darbas - "Žvejys"?

Čia serverio žaidėjai žvejoja norėdami užsidirbti, todėl manau kad derėtų pakelti jiems uždarbį, tuomet daugiau naujokų leistūsi į žvejybos nuotykius...

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš prieš šį pasiūlymą, kadangi tai ne taip skamba, tu pasakei kad turėtų būti kas nors panašaus kaip darbas - "Žvejys"?

Čia serverio žaidėjai žvejoja norėdami užsidirbti, todėl manau kad derėtų pakelti jiems uždarbį, tuomet daugiau naujokų leistūsi į žvejybos nuotykius...

tu sakai kad aš norėjau pasakyt darbas "žvejys"? :D net ne teip supratai. ir iš tu 3kibiru 3k gautum tai va ir pakilsta :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.