Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Smoke_Piktas BANNED Mouse_Strong

Abraham_Lincoln

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :


Smoke_Piktas


• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :


Mouse_Strong


• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:


Čytinimas [biškį vyrukas su tank modu ir ALT paspaudė]


• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :



 



Redaguota Smoke Piktas

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks dar tank modas neturiu jokiu čytu gali Rokas pažiureti mano pc viska kad nieko neleistingu programu neturiu gal del lag nes pc nera pats geriauses jei bučiau čytas bučiau atvarius 1 bet atvariau 15 paskutinis eventa baigiau !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Koks dar tank modas neturiu jokiu čytu gali Rokas pažiureti mano pc viska kad nieko neleistingu programu neturiu gal lagino nes pc nera pats geriauses !

Tuoj įkelsiu dar video ir labai viskas aiškiai matysis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

gerai laukiu 2 video man visai idomu ko aš neturiu idomu tik kodel speed vyršune ne kila , bet vat tu man keistas kartai tu WH neturi http://www.part.lt/img/ca65dd481fca9e245d2c450c25ee57a0645.jpg

Įkėliau antrą video aiškiai matosi jog į tavę atsitrenkę o tu toliau nuvažiavai ir dar su pagreitėjimu tai kaip čia paaiškinsi? :D Koks WH ? :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

galima padaryti eksperimentas jei tu važiuoj ant greičio ir galia taves tu vaira paskuksi ar tas žmogus ne ušines ? padaryk ir pamatysi ar tank modas ar ne nes tu mane išvadinai ir Speedhack ir tank modas aš žinok pagal tave žiaurus čyteris ! :D


 


 


 


 


laukiau Roko sprendimo


Arba prižiuretoju no free post


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

galima padaryti eksperimentas jei tu važiuoj ant greičio ir galia taves tu vaira paskuksi ar tas žmogus ne ušines ? padaryk ir pamatysi ar tank modas ar ne nes tu mane išvadinai ir Speedhack ir tank modas aš žinok pagal tave žiaurus čyteris ! :D

 

 

 

 

laukiau Roko sprendimo

Arba prižiuretoju no free post

 

Nu gal ties tank mod ir suklydau, bet ALT paspaudei tikrai matosi aiškiai o toki atmazai kaip " gal del lag nes pc nera pats geriauses  " tikrai nepadės. Viso gero

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu gal ties tank mod ir suklydau, bet ALT paspaudei tikrai matosi aiškiai o toki atmazai kaip " gal del lag nes pc nera pats geriauses  " tikrai nepadės. Viso gero

 

Visu pirma man nera ko mazintis Rokas gali visus logus patikrinti ir mano pc bučiau koks čytas ar ka bučiau eventa baigus tikrai ne paskutinis bet baigiau net paskutinis eventa 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nedėkit įsp, bet kažkada, kai buvau naujokas, aš į jį atsitrenkiau su gaisrine, ir jam užsidegė mašina, ir jis ją susitvarke su s0beit ir atsijungė. Duodu 100% kad jis turi čytus, ir juos dažnai panaudoja.

 

 

Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nenori ispejimu, bet kai vakar ji gaudziau su /sekti komanda, kiek zinau neimanoma teleportuotis ir priimti "to", bet va man susaudzius jo masina ir jai sporgus jis kazkokiu budu sugebejo issiteleportuoti, ikelsiu video, priejas prie pc :)

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

nenori ispejimu, bet kai vakar ji gaudziau su /sekti komanda, kiek zinau neimanoma teleportuotis ir priimti "to", bet va man susaudzius jo masina ir jai sporgus jis kazkokiu budu sugebejo issiteleportuoti, ikelsiu video, priejas prie pc :)

Pofka visus pirma taip tu šaudej i mano transporta ji užsidege ir aš kartu su mašina sprogau kad mane tu ne pagautum o aš bučiau savo bazej žmoguti kartais ne naujokas busi :) ir no freee post visi gausit ispejimus Rokas gali sakau patikrinti mano pc ir nieko neras nes pas mane nieko nera taip senej buvo 3-4men atgal bet jau nebe čytinu nes nera prasmes banus gauti ir skristi iš darbo geros dienos!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

gerai laukiu 2 video man visai idomu ko aš neturiu idomu tik kodel speed vyršune ne kila , bet vat tu man keistas kartai tu WH neturi http://www.part.lt/img/ca65dd481fca9e245d2c450c25ee57a0645.jpg

 

Tu gal aklas? Moderatoriai, prašau nedėkit tų įspėjimų, bet pastabėlę tenoriu.

 

Juk aiškiai matosi pirmo video 16-17 sekundėse, kai tu ten pafailinęs po drifto, nuo 12 greičio iškart iki 70 šauni, tik alt'as per puse sekundės gali per tiek padovanot greičio.

 

 

Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo:

• Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;

Redaguota Teddy Wudson

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.