Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Peikiu GSPD Edvis_Srekas

Svolochi_Barkus

Rekomenduojamas pranešimas

DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS,

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Svolochi_Barkus

• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Srekas

 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: GSPD

• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: atmeta papeikimą nors jis yra tikrai tinkamas, man uždėjo free star, o jis vistiek atmeta papeikimą

• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: atmeta tinkama papeikima

• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas http://imgur.com/a/95Wmo viskas nuotraukoje aiškiai matosi, jog ne AŠ rašiau "ppk lopeli" man uždėjo 30 star už tai jog šį žodį parašę Sokantis_Kinietis o kaip jis atmeta papeikimą, tai nueik pasižiūrėti į gspd papeikimų skiltį, ten parašyta jeigu papeikimas atmestas jį ištrinu, tai va ištryne

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Visų pirma papeikimas nėra ištrintas, jis dar ten yra ir bus dar gan ilgą laiką, o atmečiau papeikimą, nes tu parašei žaidėjui "Ne aš ten parašiau lopeli", todėl žaidėjas galbūt traktavo tą "ne as ten parašiau lopeli", kaip kreipinį į jį ir jis įsižeidė, nes star tu gavai ne tada, kai prašė banginis "ppk lopeli", o tada, kai tu parašei žaidėjui į /sms. Galime matyti, kad taip pat Simpsonas ir skundžiasi jog įžeidei ir išsišokinėjai prieš kitus.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Prieš 1 Valandą, Edvis_Srekas said:

Visų pirma papeikimas nėra ištrintas, jis dar ten yra ir bus dar gan ilgą laiką, o atmečiau papeikimą, nes tu parašei žaidėjui "Ne aš ten parašiau lopeli", todėl žaidėjas galbūt traktavo tą "ne as ten parašiau lopeli", kaip kreipinį į jį ir jis įsižeidė, nes star tu gavai ne tada, kai prašė banginis "ppk lopeli", o tada, kai tu parašei žaidėjui į /sms. Galime matyti, kad taip pat Simpsonas ir skundžiasi jog įžeidei ir išsišokinėjai prieš kitus.

Deja, bet šioj vietoj tu klysti :) kai Sokantis Kinietis paraše tą "lopeli", tuo metu ir iš kart buvau surakintas, nereikia čia mazint savo darbuotojus, pripažink čia Extazy tikrai šūda sumale. Nenorėjau nei to papeikimo rašyt nei ką, bet tiesiog kai viskas gaunas už nieką, labai sunervina.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matot kokios pasekmės būna kai nemoki skyrybos, sekančiam kartui: citata tarp kabučių, kreipinys tarp kablelių, pradėsi dėliot skyrybos ženklus - mažiau tokių nesusipratimų bus, o dabar nematau reikalo aiškintis ar čia įžeidimas, ar citata, vien tik dėl to, jog kažkas per lietuvių kalbos pamokas užsiima ne tuo kuo reikia, jeigu išvis jose dalyvauja.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.