Jump to content

Edgaras_Mix

Neaktyvus

 • 28

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

8 sekėjų

Apie Edgaras_Mix

 • Gimtadienis 1995.04.18

Paskutiniai profilio lankytojai

4.940 profilio peržiūros
 1. Nuuu Andriuhos analize very good, bet kandidatai i mechu drk nekazka xddd w

 2. Nu bratuha tavo diena! Linkiu, kad toliau laikytum dirika ir pasiektum G.MODERATORIU! Juk pakliuvimas i komanda yra tavo svajone! Gaila fotkes neturiu, kaip iprasta deti nepyk, nesam dar tokie pazystami! SU GIMTADIENIU! Myliu tave seniuk.

 3. nauji pasikeitimai medikuose : draudziama prikelt zmones ant stogu ( neetiska), draudziama bereikalo stoveti kelkrastyje, dirbi tik po viena, kolegos draudziami tr.priemoneje.

 4. Vyksta atranka i Medikus! Forume, mediku temose rasite anketa!

 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edgaras_Mix • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : jovani_santorini • Už ką buvote užblokuotas ?: Cytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 6. Matot, kaip Medikai pazeidzia darbo taisykles? Galite parasyti papeikima mediku skiltyje!

 7. Čia tu nesupranti, kad Direktorius gali reguliuota savo firma, kaip nori, todėl jei tu kenki firmai, jis gali laisvai tave išmesti. O šiuo atvėju tu kenkei firmai bausdamas admin komandom kolegas. Nesuprantu ko čia galima nesuprasti. Jei tu neturi savyje draugiškumo, atsakingumo tai tavo problema, o ne musu manau ne vienas direktorius taip pasielgtu, jei jo firmoje darbuotojas baustu kolegas admin komandomis. Dar kartą pakartosiu tam yra DIREKTORIUS, PAVADUOTOJAS, kuris be jokių mučių anketų sutvarko tokius dalykus. ( nubausdamas: darbo įspėjimu arba išmetimu) Viskas viso gero.
 8. Kadangi esu pavaduotojas GSMC, todėl galiu irgi išreikšti žodį. Taigi, tu kvailas ar tiesiog nesupranti ką norime tau pasakyti??? Direktorius tau pasakė mum tvarkdarių nereikia firmoje, kurie tarp kolegų daryti konfliktus '' nepritapai prie firmos koletyvo'', taip pat direktorius parodė įrodymus, kad kenkei firmos kolegomis mutindamas juos. Tai yra Ronces firma ir tu turi pranešti mum apie tokius nusižengimus tam mes ir esam, jog išsprestumem visą šitą painiava, o tu gudruolis ėmei ir mutinai iš oro.
 9. Rytoj atranka i GSMC. ZAIDIME. 12-14val. Ryte pranesiu tiksliai. Gera proga naujokams gauti darba su pakvietimu. :)

 10. Rytoj atranka į GSMC FORUME 14val. sėkmės

 11. Medikų analizė parašyta Ronce_Run direktorius prisijungės paskelbs analizę, todėl turėtų jau šiandien būti :)

  1. Rodyti senesnius komentarus  7 komentarai
  2. Teddy Wudson

   Teddy Wudson

   ko čia nesuprast? tiesiog žmogus kablelių gal poros nepadėjo.

 12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Edgaras_Mix • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : vYCKA_fEX • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Už blogai atliekamą darbą. Prižiūrėtojas nusižengia elementariai taisyklei. Užtildymo anketų iki šiol niekur neradau, kaip užmutino mane arba Matthew_Bennett , nors jau nuo užtildymo praėjo tikrai daugiau nei 10 minučių , o tai parodo kad prižiūrėtojas nesilaiko pats tokių taisyklių už kurias jis yra atsakingas. Grįžtant prie užtildymų nuotraukose matosi , kad asmuo Lukas_Dedshot panaudojo daug "riebesnį" įžeidimą nei buvo paminėtas kitų užmutintų asmenų ir jie nebuvo nubausti. Tokia situacija parodo , kad prižiūrėtojas nerodo savo profesionalumo ir patirties šioje srityje. Dar vienoje nuotraukoje matosi , kaip prižiūrėtojas iškickina naujoką už netinkamą V_P , nors jis buvo tinkamas. p.s Vienu žodžiu adminsitratorius mutina tik tokius žaidėjus, kurie jam nepatinka pvz Aš arba MAtthew_Bennetti , kurie tiesą pasako apie jį. Sakyčiau galima įvardinti, kaip korupcija pačio Vyckos_Flex atliekame darbe. Lukas_Deadshot gina prižiūrėtoją, todėl jam yra atleidžiama ir galima netaikyti /bausti komandos. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://prnt.sc/e4vd3w

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...