Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Jaunasis_Jaguaras

Jaunasis_Jaguaras

Rekomenduojamas pranešimas

Sveikas malonu susipažinti Rokai:)

 

Labai girdetas tavo vardas kaškuriam serveri tu labai žybejiai :D

 

Sekmes zaidime ir gyvenime :)

 

Sveikas. Žibėjau visuose, kur buvau, o buvau tik pas ryžą ir invį. :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Šita tai akiniuota kekšė.

 

 

Gauni vieną įspėjimą už

  • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus (viename pranešime turi būti minimaliai 5 žodžiai);
Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nėra tikslo tau kurti prisistatymo, nemoki parašyti, kur gyveni ir t.t? Tai išviso nerašyk jopapa, nervinat tokie, kad tik pafreepostinti. Ar ne tiesąą?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nėra tikslo tau kurti prisistatymo, nemoki parašyti, kur gyveni ir t.t? Tai išviso nerašyk jopapa, nervinat tokie, kad tik pafreepostinti. Ar ne tiesąą?

 

Nepatinka? Vanelink. Pakelk galvą į viršų ir paskaityk, ką atsakiau į tokią nuomonę vienam žmogui, manančiam taip pat kaip tu. Aš prisistatau tiek, kiek noriu pats , kad jūs žinotumėt. w/e Ne jum suprast -.- O tau reikia mano gyvenamosios vietos? Prilėksi? Kavutės gal norėtum? Numeriuką gal? Erotiškai pakalbėsim naktim, ar nelabai nori? Susitikt nori, kad jau taip gyvenamosios vietos mano reikia? 

 

PEACE  -_- 

 

P.s Jeigu norėčiau freepost'int, tai į kiekvieno žmogaus postą atsakinėčiau po vieną postą, o dabar stengiuos kuo mažiau postų rinktis iš čia ;) NO H8 M8

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Privėtas, matytas veidas pas ryžiuka,malonu susipažinti. :D

Zdarytė. ;D

 

Ouu, liabaš Milašiau!:* Linkiu sėkmės visur ir visada! ^^

 

Laaabs.  :rolleyes:  :wub:

Sveikas, Malonu susipažinti. Sėkmės tau šiame serveryje bei tikrame gyvenime.

Sveikas. Ačiū , tau irgi to paties .

 

Šita tai akiniuota kekšė.

Sw ir tau, Sanderi, tuoj sugrūsiu tave į sandelį.  :lol:  :lol:  :lol:

 

Sveikas , sėkmės tau šiame projekte. Žiūrėk napabėk gal susibendrausime artimiau !  

Sveikas. Būtinai  B)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Zdarof, sėkmės tau didžiausios :)

 

Gauni žodinį įspėjimą už

Draudžiama rašyti pranešimą tik cituojant kito nario pranešimą (komentarą turi sudaryti minimaliai 5 žodžiai);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nepatinka? Vanelink. Pakelk galvą į viršų ir paskaityk, ką atsakiau į tokią nuomonę vienam žmogui, manančiam taip pat kaip tu. Aš prisistatau tiek, kiek noriu pats , kad jūs žinotumėt. w/e Ne jum suprast -.- O tau reikia mano gyvenamosios vietos? Prilėksi? Kavutės gal norėtum? Numeriuką gal? Erotiškai pakalbėsim naktim, ar nelabai nori? Susitikt nori, kad jau taip gyvenamosios vietos mano reikia? 

 

PEACE  -_- 

 

P.s Jeigu norėčiau freepost'int, tai į kiekvieno žmogaus postą atsakinėčiau po vieną postą, o dabar stengiuos kuo mažiau postų rinktis iš čia ;) NO H8 M8

Valink tik į ryžinę, iš kur atėjai, toks ir esi. Beje neesu iškrypėlis kaip tu. Vapšė kam kurt prisistatymus, jeigu įdedi tik nuotrauką ir kelis žodžius, tai geriau išviso nekurk.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Valink tik į ryžinę, iš kur atėjai, toks ir esi. Beje neesu iškrypėlis kaip tu. Vapšė kam kurt prisistatymus, jeigu įdedi tik nuotrauką ir kelis žodžius, tai geriau išviso nekurk.

 

Be nervų, žmogau. ;) Koks esu? Turėjai omeny aš ryžas? :D cmooon , fotkė įkelta, nei yra tie ryži plaukai nei ką, o tu ryžu vadini :D Logikos nerasta. Sakau dar kartą kiek aš noriu, kad žinotumėt apie mane, tiek ir  prisistatau. Dėja, nesu iškrypelis. ;) Kam man dėti savo adresą į "svetainę" ? :D Čia - tik žaidimas, čia nėra svarbu iš kur tu esi, kur tu gyveni , koks tavo telefono numeris ir panašiai. Tad chillout, man. ;) Aš turiu savo teisę ar kūrti prisistatymą, ar ne, ir tai yra mano pasirinkimas.  <_< 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kokie žmonės :o:) Sveikas sveikas :)

 

 

Gauni žodinį įspėjimą už

Draudžiama rašyti pranešimą tik cituojant kito nario pranešimą (komentarą turi sudaryti minimaliai 5 žodžiai);

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.