Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.3.7] Serverio atnaujinimui. Aktualus Ieškomiems ir PD darbuotojams

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų anketa.

 

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Martis_Drugs

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau, aš, kaip dirbantis PD, siūlau dėl gaudomų asmenų apribojimo. Pasiūlas skamba taip: Jei tu esi gaudomas nesvarbu, kiek ieškomo lygio turi, kad negalėtum dirbti OFISE. Kitas Pasiūlymas. kad, kaip PD darbuotojas naudoja komanda /sekti (ID) tas žaidėjas kuris sekamas negalėtų į jokį pastatą įeiti nes dažniausiai tik tokia komanda panaudoji ir jis į pastatą kokį įeina. Toliau, kad ieškomą asmenį kuris yra AFK būsenoje eitų sušaudyt su PD ginklais ir pasodinti iš karto į JAIL.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Naudingas tuom, kad. Mes dažniausiai norim išvalyti žaidimą nuo ieškomų asmenų „Nuot tos VIOLETINĖS spalvos) ir pusę jų būna pasislėpę kokiame nors pastate, dirba OFISE, arba būna AFK būsenoj ant kokio nors kelio. O gaudomi dažniausiai piknaudžiauje tuom.

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tai tu vapše džiaukis, kad tau yra "/sekti" ir tau parodo kur jis yra, yra tokių serverių, kur tu turi "skillų" turėt ir mokėti naudotis /sekti komanda. Čia išvis jums per gerai, Violetiniai nickai, /sekti komandos. Kam tada išvis įdėta tas /mapp > Išjungti koord. rodymą? Krč, padirbai pd, pamatei, kad tau per sunku ir siūlai, kad nieko daryt nereiktų ir tik pinigus gautum.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-02-22 at 17:15, Ben'Ocetter rašė:

Tai tu vapše džiaukis, kad tau yra "/sekti" ir tau parodo kur jis yra, yra tokių serverių, kur tu turi "skillų" turėt ir mokėti naudotis /sekti komanda. Čia išvis jums per gerai, Violetiniai nickai, /sekti komandos. Kam tada išvis įdėta tas /mapp > Išjungti koord. rodymą? Krč, padirbai pd, pamatei, kad tau per sunku ir siūlai, kad nieko daryt nereiktų ir tik pinigus gautum.

Jei tu į PD nepatenki, tai tavo problemos. Tai ir nesiskūsk, kaip viskas blogai.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu man asmeniškai tai kažkokia nesamonė su tuo kad /sekti ir negali eit į pastatus, pagalvok jeigu koks PD iš oro padarytų /sekti ir dabar aš tarkim nebegaliu nueit į Sk, banką ar kitur

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Mangis_Nigga rašė:

Nu man asmeniškai tai kažkokia nesamonė su tuo kad /sekti ir negali eit į pastatus, pagalvok jeigu koks PD iš oro padarytų /sekti ir dabar aš tarkim nebegaliu nueit į Sk, banką ar kitur

Taigi parašyta, jeigu esi gaudomas

Šiaip ne visas sąlygas palaikau šimtų procentų, bet dalis - taip. Pagrindinė, tai kad negalėtų užeiti į jokį pastatą, tuo pačių ir pliusuojasi tas ofisas. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.