Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Viscountess_Qss

Neaktyvus

 • 328

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Viscountess_Qss

 • Gimtadienis 1996.12.28

Paskutiniai profilio lankytojai

3.373 profilio peržiūros
 1. Užsibaigė katino dienos, tai dabar tik darbai per vasarą ir kalt pinigėlius :D SA-MP kol kas užmiršau, reikia apie savo gyvenimą pagalvot bet kartas nuo karto prisijungsiu jog voratinkliai neužsiveistu ant vartotojo. :D
 2. Sveiki, mielieji! Nutariau pradėti kurti video bei juos montuoti. Visa tai dariau tik dėl savęs, niekam niekur nesireiškiau į jokius forumus. Bet vis gi atėjo tą diena, jog manau reikalinga ir kitų nuomonė. Turiu keletą sukūręs, bet čia nekelsiu nes skaitysis kaip reklama kitų projektų. Norėčiau jūsų paprašyti galbūt turite idėjų ką būtų įmanoma gražaus bei faino sukurt su SA:MP tematika ? Rašykit į komentarus savo idėjas - išsirinksiu ir padarysim projektui kažką naudingo o tik viskas liks jūsų rankose bei įvertinimai. Ačiū! • Taipogi išrinksiu žmonių komandą kurie galės filmuotis šiose video filmukuose.
 3. Pamoka turi būti įkelta čia, o ne kaip ponui rašytinėt dar į pm. (dažniausiai būna limitas žinučių ir nebeleidžia po to išsiųst).
 4. O kur pamoka, kaip įsikelti šiuos modus? Manai visi tokie gabūs ir visi puikiai ir aiškiai supranta kaip juos panaudoti.
 5. Nemanau ar tokių čia "prijomu" reikia. Jeigu žaidėjams pavyzdžiui iš kokių 100 žaidžiančių naudos tik kokie 10 - tai ji visiškai bus nenaudinga projektui ir nemanau apskritai, kad Aivaras ims ir "Script" tokį dalyką. Esu PRIEŠ !
 6. Jokiu būdu net negalvok apie kažkokius laikinus ar tikrus užblokavimus, aš kaip ir sakiau jau čia būtų virš visko su jais. Tam yra įspėjimų sistema darbo biržoje gali ispėti žaidėjus už jų netinkamą elgesį darbe be pakvietimo - manau tik reikėtu labiau ją patobulinti ir tiek.
 7. Ačiū už pasisakymą, bet palauksim vyresnios administracijos pusės ir jie man tiksliau atsakys į šį klausimą. @Rokas, @Aivaras, @Mantas.
 8. Net negalėčiau įsivaizduoti apie kokius žaidėjus kalbi, kurie pasiima "checkpoint" ir nuvažiuoja. Asmeniškai aš pats dirbu piciuku darbe ir visada iškvietimai būna priimti jeigu esu prisijungęs, taipogi ir su picom atvažiuoju atvežu pagal iškvietimą. Tad dėl tų užblokavimų tikrai nesutikčiau su tavimi, būtų jau virš visko tada, kad už tokius dalykus blokuoti žaidėjus. Atsiprašau, bet tik tai mano asmeninė nuomonė.
 9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Viscountess_Qss 2. Problemos tipas ( „SA:MP“, „TeamSpeak“ ir pan.): Forumas. 3. Problema (apibūdinkite problemą): Norėjau įkelti "gif" paveikslėlį ir neleidžia, norėjau paklausti.. Kodėl ? Ar tai bug'as ? Ar įmanoma sutvarkyti ? 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): https://prnt.sc/sbc8uh
 10. Perskaičiau visas tavo siūlomas idėjas, dvi paskutinės tikrai neblogos ir pilnai būsiu už. O dėl picerininkų, tai tu visiškai neapgalvojęs esi ir ypač apie tuos užblokavimus jeigu pakalbėtume. Jeigu administracija dabar už kiekviena apgaudinėjimą pradėtu blokuoti naujokus. Tai kaip tu manai ar išvis tada žais bent vienas ? Taip, galbūt ir žaist max iki 5 žaidėjų naujokų kurie tikrai atveš picą ir neapgaus serverio žaidėjo - bet tai būtų tikrai nenormalu dar variantas toks, kad išvis niekas nebeitu dirbt į picerijos darbą ir jis būtų niekam nereikalingas vien už tai, kad žinotu jog būtų galima gauti užblokavimą jeigu apgausi. Visiškai logikos nulis dėl tų užblokavimų. Dėl pasiekimų vėl klausimą turiu tavęs, o tai ką daryti tiems kurie jau visus įvykdę pasiekimus picerijos - vėl per naują viską keltis ??
 11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Viscountess_Qss • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida?: Panaudojus komandą /vaziuoju rašo jog tokios komandos nėra. Nors ji tarp /komandos tokia yra įrašyta. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą: https://www.part.lt/img/4fcf43dd50805c6963a08a4d43fb15cf742.png
 12. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Viscountess_Qss 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Picerijos darbui viduje, jog rodytu kiek liko picos ingredientų. Nes šiuo atveju, yra galimybė furistams pristatyti tų ingredientų, bet nėra aišku kiek jų yra likę, tiesiog picas gali kepti bei gaminti kiek tik nori ir niekada nesibaige tie ingredientai. Toliau - kada pasibaigtu visi ingredientai tada būtų galima paskambinti ar parašyti fūristams, kad atvežtu krovinį su ingredientais. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų didesnis pliusas tiek fūristams užsidirbant, tiek picerijos darbui būtų aiškiau koks yra likutis ingredientų.
 13. Būtų tikrai neblogai ši idėja, kad būtų įgyvendinta. Taip būtų žymiai paprasčiau apsaugoti savo asmeninį turtą nuo kitų žaidėjų. Sakau pilnai Už !
 14. Apsaugoti vienas būdas tik galimas - jog tas žaidėjas kuris priėmęs yra iškvietimą sistema tikrintų ar jis turi savo gaisrininkų automobilyje vandens taip būtų lengviau susitvarkyti. Nebūtinai turi kažkas prižiūrėti kaip dirba tiek picos ar gaisrininkų darbuotojai. O duokit darbo pačiai sistemai, kad ji prižiūrėtu.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.