Viscountess_Qss

Narys

Viscountess_Qss

Narys
 • ID

  12590
 • Turinio skaičius

  279
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

2.526 profilio peržiūros
 1. Viscountess_Qss

  [0.1.8.7] pasiūlymas policijos darbui (saugos diržas)

  Turiu tavęs vienintelį klausimą. Iš kur tu trauki tokias durnas idėjas? Visiškai būsiu prieš nes tai nereikalinga, dabar tiek atsižvelgiant į žaidimą ir realų gyvenimą tokių stebuklų nebūna jog policija važiuoja ir pamato kas neužsisegęs diržo ar neužsidėjęs šalmo... Pats kaip dirbi policijos pareigūnų aš tikiu, kad tau kylą tokios mintys kaip tik nubausti kiekviena paprasta žaidėją ir sau pasipelnyti didelius pinigus iš jų. Esmė tokia, kad tai tikrai nieko gero iš to nebus kaip ir jau komentavo vienas mūsų žaidėjas kuriam aš pilnai pritarčiau jo komentarui. @Žemaitis_Žmogus
 2. Viscountess_Qss

  Pagalbos dėl skin'o. ( SA:MP )

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Viscountess_Qss 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SA:MP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Buvo šiame forume įkelti į modifikacijų puslapį, skin'ų modpackas. Man tie skinai patiko, aš juos įsikėliau bet patikrinau visus - pasirodo vienas ne iki galo pabaigtas daryti. Tai dabar problema tokia, kaip man jį išimti ir pasidaryti vėl (default) skin'ą bet palikti kitus modintus. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): http://prntscr.com/pxybxq
 3. Viscountess_Qss

  Parduodu Bobcat

  Transporto priemonė parduota! Prašau rakinkite temą. @Mafijos Senelis
 4. Viscountess_Qss

  N'N AUTUMN MODPACK

  Kokios programos reikia norint įsikelti skin'ų pack'ą ?
 5. Viscountess_Qss

  CLOUD WINTER MODPACK 2019

  Ačiū už modpack'ą kelis pasiėmiau į savo kolekcija tai pat ir juos įrašysiu, kad būtų kur kas maloniau žaisti serveriuose.
 6. Viscountess_Qss

  N'N AUTUMN MODPACK

  ASI - modifikacija: Virusas.. http://prntscr.com/pvw4yx Ar šioms modifikacijoms reikalingas SAMFUNCS ?
 7. Viscountess_Qss

  Miestelių, Zonų - Tekstai.

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Viscountess_QssKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): kita.Komentaras apie modifikaciją (nebūtina): Šioje modifikacijoje po savo mini-map'u matysite kaimelių, miestelių ir kitų zonų pavadinimus.Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas): http://prntscr.com/pvi1woModifikacijos atsisiuntimo nuoroda: https://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=6767 • Įsikelti modifikaciją galite į cleo papke. Ją rasti galite GTA:SAN Andreas > Cleo > ir čia įsikelsite šitą parsisiustą .cs failiuką. • ZoneText.fxt - failiuka įkelkite į cleo_text aplankalą. ( čia būtų: papildinys, kad neprasidėtu crash'ai jums žaidime ).
 8. Viscountess_Qss

  Peikiu Ferico_Tornado

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Viscountess_Qss • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Ferico_Tornado • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: /s /v blogas naudojimas t.y. ne pagal paskirtį. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 9. Viscountess_Qss

  Prisistatau Denas_Bmw

  Labas, milicininkas. Sėkmės tau čia. Gal įsikursi.
 10. Viscountess_Qss

  Parduodu Bobcat

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Viscountess_QssSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Bobcat, 50km, uždėta buvo auksinė /tdeze, paskui pakeista į sidabrinę, mėlyna su raudona juostą spalvos, užregistruota regitroje, bagažinė tuščia.Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): • https://imgur.com/o6a9Mi5 • https://imgur.com/W1FfA1CKaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: 20.000$ serverio valiutos ( pinigų ).Papildoma informacija (nebūtina): Norint pirkti šią transporto priemonę, pirmiausiai susisiekite su manimi žaidime /sms Viscountess_Qss arba forumo asmeninė žinutę. - ( jeigu nebūsiu prisijungęs ).
 11. Viscountess_Qss

  [0.1.8.7]Pora pasiūlymų serveriui

  Visiškai nesutinku dėl kreditų gavimo, nes prasidėtu ( bug'inimai, boost'inimai ) statistikų ir t.t. O kam reikia vėl eilinį kartą, kad nukentėtu daug žmonių ir pakartotina sesija būtų užblokavimų didelis skaičius ? Visai tavo idėja neapgalvota, svarbu pasiūlyti. Žinoma dėl objekto pozicijos sutinku, kad jos kas kart keistųsis ir būtų kitos koordinatės. Bet taip daugiau nieko gero, tas pats ir su XP ar Pinigų gavimais kaip pradžioje teigiau dėl kreditų. Nenorėkit visko gauti nemokamai, tam yra šventės ar kiti džiaugsmingi momentai ar pasiekimai kada tu arba apskritai kiti žaidėjai gali gauti papildomai prie savo vartotojo prisidėti ką mes gauname iš prižiūrėtojų ar serverio savininkų ir galime džiaugtis tais kreditais. O jei nori gauti ir turėti visko žymiai daug daugiau tada pirk. Parašiau išsąmę nuomonę apie tavo pasiūlymą o daugiau spręsk pats ir priimk sprendimą ar tai tikrai reikalinga. Tad 50 / 50.
 12. Viscountess_Qss

  Klaida su Forumu

  Pastebėjau dvi klaidas. 1 ) Neišversta į Lietuvių kalbą. 2 ) Ir kažkokia kita klaidą pagal kodą. http://prntscr.com/ptghj8
 13. Viscountess_Qss

  Prisistatau Bevardisz_Raidas (Dabar normalią ft. įkėliau)

  Labas, Benai. Sėkmės žaidime
 14. Viscountess_Qss

  Peikiu Much_Money

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Viscountess_Qss• Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Much_Money• Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Administratorius peikiamas už įžūlumą. Atvažiavau pas mechanikų, jog sutvarkytu mano transporto priemonę viskas tvarkoje jie man sutvarkė. Bet laukė šis administratorius manęs kol sutvarkys - kadangi mašina buvo man padovanota ir ji buvo atrakinta. Jis pasiėmė mano nuosavą auto transportą išvažiavevo iš mechanikų dirbtuvių ( garažo ) ir kažkur suprogdino. Parašiau jam asmenišką žinutę, kad gražuoju atsiskaitom dėl susprogdinto automobilio bet jam tai būvo nusispjauti ir parašęs, kad pinigų neatgausiu. Peikiu šį administratorių už tai, kad su savo pareigomis nori išsikelti į viršų ir suprantamai, kad niekas jo nesustabdys toliau galės kenkti paprastiems žaidėjams. Aš neesu milijonierius, kad po tokių administratorių laidočiau į kairę ir dešinę savo uždirbtus pinigus! Tai pat manau ir ši taisyklė yra įgaliojanti šiam papeikimui. Aplamai kiekvienas serverio administratorius turi kultūringai bendrauti, nesijausti pranašesniais turint papildomas pareigas.• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 15. Viscountess_Qss

  Pagalbos su Forumu

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Viscountess_Qss 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): Forumas. 3. Problema (apibūdinkite problemą): Noriu jūsų paklausti, nuo būtent šio mėnesio galbūt darėte kokį forumo atnaujinimą? Nes labai be proto stringa, sunkiai "loadina" puslapį arba temas būną, kad pastringa ir tik atsigauna po kokių 3 minučių. Seniau to niekada gyvenime nėra buvę. @Rokas @Mantas @Rebeka @Aivaras Sutvarkykit, kad nestriginėtu jūsų puslapis ir eitu normaliai juo naudotis.. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia):