Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Viscountess_Qss

Neaktyvus

 • 303

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Viscountess_Qss

 • Gimtadienis 1996.12.28

Paskutiniai profilio lankytojai

2.890 profilio peržiūros
 1. Labas. Visu pirma susidomėjau kuo tu vardu esi ?: Edvinas ar Jonas ? :D ( nebent aš permąstau tavo nick'ą ). Bet gero žaidimo tau čia ir užsibrėžk naujus tikslus, jeigu esi naujokas.
 2. Pirmas klausimas. Kas čia atsitiko šiam forume ?? Tipo žlugo projektas ? :D

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 komentarai
  2. Ignas_Eox

   Ignas_Eox

   Atsinaujino forumas, daugiau informacijos – čia. Žlugo kitas projektas ir po žlugimo buvo paplatintos visų ten prisijungusių žaidėjų duomenų bazės(slapyvardžiai bei slaptažodžiai), todėl kad nebūtų visokių nepagrįstų blokavimų su pavogtomis paskyromis bei ten sukaupto turto švaistymas, savininkai pakeitė apie 300 vartotojų slaptažodžių norint išvengti to, jei tarp tų 300 vartotojų esi ir tu, tai gali susigražinti savo vartotoją – čia.

    

  3. Freez_Armani
  4. Boss_Morrelo

   Boss_Morrelo

   tai čia dėl to krito žaidėjų skaičius bšk @Ignas_Eox ?

 3. Lygtais panašumų turi į šį. https://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=19556 Bet gali pabandyti ir pats google'i paieškoti pagal šį: "gta sa text font mod"
 4. Rašot, kad tik parašyti. Bet nedašunta iki galo, kokia idėją siūlau
 5. • Jūsų V_P žaidime: Viscountess_Qss• Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: Padaryčiau konkursą ar kokių ( eventukų ) laimėti, kitiems žaidėjams - o likusią dalį kiek liktu taupyčiau toliau ant verslo.• Ar švenčiate kalėdas?: Tai, žinoma.
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Viscountess_Qss 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): TeamSpeak3 3. Problema (apibūdinkite problemą): Parsisiunčiau ts3 ir man neleidžia jo pajungti. Vis rašo, kad reikia papildomu failiukų į system32 susikelti - bet viską esu susikėlęs ir atnaujinimus kompiuterio pilnai vakar padaręs nieko netrūksta. Bet vėl iš naujo prašo to pačio nors jau viskas sudiegta. Kas galėtu būti ? Prašau padėkit. 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): https://prnt.sc/q7ctqf
 7. Susirask google .lt - "Gang Tag" or "GangMBR" default'ini failiuką ir įsikelk į models arba gta3 per modloaderi arba spark. :)
 8. Taip, kai vienas man buvo parašęs dar pasiūlyk, kad ir prieš raudoną šviesoforo signalą reikėtu sustoti ir pro perėjas praleisti pėščiuosius. Kalbant apie antra tavo parašyta idėja aš tikrai nesutinku ir sakau prieš. 2. Apie pirmąją idėja pakalbant, man patiko tavo išsireiškimas ir tai būsiu už tikrai! Kodėl? Čia ir taip aišku, jog atėją naujokėliai iš kitų serverių nori pagadinti kitiems žaidimą, trukdyti ir kitaip padaryti didelę žalą kitiems serverio žaidėjams. Žinoma tam pritarčiau ir ne tik be pakvietimo padaryti tokį dalyką nes ir su direktoriaus pakvietimu darbuotojai taip elgiasi jog daužo ir tranko kitus eismo dalyvius. Ypač megėjai yra taksistai arba medikai.
 9. Jei tu kalbi apie "Custom", tai gal ir tiktu bet vis tiek 50/50. + Ši radija dar viena tikrai nepamaišytu kurią jau siūliau. T.y. IwAn Radio.
 10. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Viscountess_Qss– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Į serverį įdėti nuosaviems automobiliams "Neon" sistema. Ją būtų galima įsidėti pas mechanikus už prieinamą kaina.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų ir mechanikams didesnė motyvacija užsidirbti pinigų bei žaidėjams - didesnis užsibrėžimas taupyti ant automobilio jog būtum išskirtinis. Šis pasiūlymas negalioja motociklams, keturačiams, motoroleriams !
 11. Parašykit koks paprastas adminas man į pm. 

 12. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Viscountess_Qss– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padaryti nauja "emoji" sistema, tai būtų "like" ir "dislike" - Patinka arba Nepatinka. T.y. tiksliau įvardinus, kad būtų galima uždėti neigiama ženklą. Pavz : Kas nors parašo temą ir ją galėtum įvertinti neigiamai arba teigiamai. Nes dabar esantis sistema visiškas Š apart to kalbant, kad nesvarbu kokį patiktuką dėsi ant posto vis tiek tau skaičiuos sistema kaip +1. O vadinamų "Širdelių" negali niekaip nuimti... Žodžiu suprasit gal ką turėjau omenį – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: -
 13. Spausk ir iškarto automatiškai tau pradės siųst GTA:SA http://www.ewar.lt/downloads/gta-san-andreas-install-be-modu-gta-sa/
 14. Pasakysiu atvirai, paprastas modpack'as nieko neišsiskiriantis iš kitų paprastųjų. Tad nieko gero nematau čia kalbant tarp LQ/HQ skin'ų, o automobiliai, gatvės tai gali pats įsikelti atskirai ir žymiai geresnių. Patiko vienas tik taikinukas ir ginklai. Ačiū.
 15. Labas dar kartą. Per beveik 3 metus tave matau pirmą kartą, bei šiaip kol žaidžiu čia. Ko gero matau esi vienintelė mergina šiam serverį, galbūt kada bus daugiau kokio laiko pasibendravimui. Bet sėkmės žaidime.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...