Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Peikiu Egidijus_Keza*

Tony_Verona

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Tony_Lii

 

• Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Egidijus_Keza

 

• Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Visų pirma, už ban anketų atmetimą. Prižiūrėtojas visai nenusimano, kas yra cbug/aimbot/spin ir kiti dalykai. Užbaninau žaidėja viskas akivaizdžiai matėsi jog jis naudoją, o jis nesupranta , kad naudoja.. Užbanintasis rašė apeliaciją norint gauti atsiblokavimą serveryje, ir prisigavo su sampfuncs- kuris palaiko cleo failus, .asi failus, scriptus, aimbotus, cbugus. Egidijus_Keza yra atmetes ne vieną mano anketą, nes jam tai atrodo normalu, o ištikrųjų yra visai kitaip. Nesupranta kas yra cbug/aimbot/spin ir panašūs dalykai. Už tokius dalykus administratorius kvailinamas, ir gali gauti įspėjimu nors jis tai praleidžia pro akis. Būkim paprasti ir teisingi, SAMPFUNCS - Jei žinot ką reiškia. O Egidijus tai praleidžia pro akis.

 

• Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketa pradžioje atmečiau, nes mano atžvelgiu neįrodė, kad žaidėjas naudojo neleistinus dalykus. Ir šitas administratorius pradėjo reikšti pretenzijas dėl mano blogo darbo, nors jis pats sakosi, kad žino apie visokius dalykus, o pats kiek užblokodavo žaidėju ir jo puse anketų buvo atmestu, nes neįrodė, kad žaidėjas naudojo čytus ar ką. Kalba einat apie šita užblokavimo kur žaidėjas naudojo AIM, žaidėjas atblokuotas nebuvo ir pats kaip pateikė atsiblokavimo anketa joje pats pateikė, kad turėjo neleistinų programų. Ir aš pakeičiau sprendimą, kad anketa tvarkinga. Ir žaidėjas papeikime teigia, kad aš žiūrių jo atsiblokavimo visas anketas pro akis, nors deja taip nebuvo.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:
    Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.