Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Lukas_Fiesta užblokavo Young_Tevas

Wolf_Street

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lukas_Fiesta

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Young_Tevas

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Reklamavimas.

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www.part.lt/img/0162067c83f7fa1d9112db523675b78b377.png

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 valandą prieš , Tex_Tas rašė:

Taigi žmogus netyčia iš tokiu kaip tu reikia paslaugas atimti vaikai prisiperka Admin ir nežino ką daro ir už ką

Vaikai ? Prieš rašydamas įsitikink. Tyčia ar netyčia vistiek yra reklama, o aš negaliu pro akis praleisti, turiu tam tikrą privilegiją su kuria turiu dirbti, mano toks darbas bausti už padarytus pažeidimus, o nežinojimas taisyklių nuo atsakomybės neatleidžia.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
21 minutes prieš, Lukas_Fiestaaa rašė:

Vaikai ? Prieš rašydamas įsitikink. Tyčia ar netyčia vistiek yra reklama, o aš negaliu pro akis praleisti, turiu tam tikrą privilegiją su kuria turiu dirbti, mano toks darbas bausti už padarytus pažeidimus, o nežinojimas taisyklių nuo atsakomybės neatleidžia.

Tai įsivaizduok tu gauni ban'a tokia pačia tema, kaip tu jaustumeisi. Ta pati sakytum ką ir aš suprantu visi žmonės visi Lietuviai mato tik kitus savęs nemato nepažiūri ką pats blogai daro ar pnš. Tai kad čia neprimesk jau tokio ojojoj gerai nes aukštai kilęs žemai krisi. Čia bandai pasikelti su tom Admin privilegijom seni nepaeis. Tai kad gali ban'int tuos kas tikrai reklamuoja o ne tyčia ir šiaip reklama butu jeigu butu paskelbes viešūmoja kur daug žaidėju, o šioje situacijoje matau tik tave.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Abejoju ar jis kaltas, kadangi matosi, kad jis būvo nusikopijavęs tas linką per internetą ir turbūt pamiršo, ir kadangi turbūt jis gavo iškvietimas ir jis galvojo kad ctrl +c pasidaręs /vaziuoju norėjo priimti iškvietimą iš nezinojo kad bus šis linkas, todėl abejoju ar tai tikrai būtų reklaminimas,. Manau reiktų atblokuoti

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Charles_Martinez rašė:

Abejoju ar jis kaltas, kadangi matosi, kad jis būvo nusikopijavęs tas linką per internetą ir turbūt pamiršo, ir kadangi turbūt jis gavo iškvietimas ir jis galvojo kad ctrl +c pasidaręs /vaziuoju norėjo priimti iškvietimą iš nezinojo kad bus šis linkas, todėl abejoju ar tai tikrai būtų reklaminimas,. Manau reiktų atblokuoti

Pritariu. Aš ji pažistu jis mldc čiuvelis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką jūs kalbate iškvietimai ? Pas mane sėdėjo mašinoje gaisrinės, ir niekur nedirbo :D Tiesiog pareklamavo buvo užsibindinęs ir tikriausiai kituose serveriuose reklamavo ir čia netyčiom buvo pasirašęs ir gavo tam tikrą bausmę už reklamavimą, galit nesiginčyti, nubaustas.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogeli aš tau siuliau kauliukais ir  visada buvavo nukopijuotas ""grc spausk n"" Nes ,kad greučiau būtu. PRIPRATIMAS.   ir spaudziau ctrl v ir enter... O buvo linkas nukopijuotas .. Ir tu dėjei baną gi sakiau netyčia... Nemanau ,kad čia reklama. Nes tu tik vienas matei ta zinute. Jeigu tau taip būtu žiurėtume kaip tu jaustumeis :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.