Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Nugalėtojas jau čia !!! Jeremy_Santos

San Fulll

Rekomenduojamas pranešimas

                                                                   Taigi sveiki, visi nusprendžiau padovanoti, savo maišina, nes užimą vietą garaže.

Taigi, ką jums reikės padaryti, užpildyti anketą, pasirinkti sakičiuka nuo 1 iki 50, jei sakičiukai kartosis, laimės tas kuris, buvo pirmas parasės sakičiuką.

Mašinos markė Alfa rida apie 1km :D, keista ane :D, todėl ir ją dovanojų. Mašinos nuotrauką http://www.part.lt/perziura/82120736ede3a5cfcaba5c8603b9f207475.png , nugalėtojas bus renkamas 2017-03-11 ryto metu., rinksiu kitu metu 2017-03-13 vakaro metu, nes mažai dalyvaują žmonių.

Limėtojas jau čia jis Jeremy_Santos pasveikinkime ji!!!

Jeremy, turi 24h susisiekti su mani arba prizas atiteks kita.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje:Yamaha_Yamaha arba ( Yahama kaip tu sakai )

Trumpai apie jumis 4 sakiniai:Esu nuoširdus,darbštus ,nenuviliantis,draugiškas nerūkau.

Ar saugosite masiną:Teip

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai): Nemoki angliškai skaičiuoti,geras darbininkas.

Jūsų skaičiukas: 69

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas:

Jusų V_P serveryje: Tankistas_Benas, Tankis.

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Mano vardas Bènas. Esu iš radviliškia rajona. Papušienio kaimo. Ieškau tokios ir tokios.

Ar saugosite masiną: Jauniukiui jonui atiduosiu kad su kaimo bobutkem važinetus,bus kaimo alfa patinas.

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Nepažįstu

Jūsų skaičiukas: 28

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Tankas rašė:

Anketos šablonas:

Jusų V_P serveryje: Tankistas_Benas, Tankis.

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Mano vardas Bènas. Esu iš radviliškia rajona. Papušienio kaimo. Ieškau tokios ir tokios.

Ar saugosite masiną: Jauniukiui jonui atiduosiu kad su kaimo bobutkem važinetus,bus kaimo alfa patinas.

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Nepažįstu

Jūsų skaičiukas: 28 

+

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Yamaha_Yamah rašė:

Jusų V_P serveryje:Yamaha_Yamaha arba ( Yahama kaip tu sakai )

Trumpai apie jumis 4 sakiniai:Esu nuoširdus,darbštus ,nenuviliantis,draugiškas nerūkau.

Ar saugosite masiną:Teip

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai): Nemoki angliškai skaičiuoti,geras darbininkas.

Jūsų skaičiukas: 69

+

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas:

Jusų V_P serveryje: San_Good

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Visada mėgstu išbandyt kažką naujo. Nors žinau, kad nelaimėsiu, bet neturiu ko prarast. Nenuleidžiu rankų, kol nepasiekiu užsibrėžto tikslo. Esu aktyvus ir draugiškas žmogėnas serveryje.

Ar saugosite masiną: Žinoma, kaip savo tarpkojį.

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Neturi kur dėt mašinų. Mldc dovanoji savo daiktus, jų kitiems tikrai reikia. Nepažystu, bet manau mldc esi čiūvakas ;)

Jūsų skaičiukas: 3

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Anketos šablonas:

Jusų V_P serveryje: Tiesiog_Aurimas

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Esu maladec bahuriuks, dievinu mergikes i brenduka, pasineses ant alfa markiu kaip alfa patinelis :P, kolekcionuoju modeliukus:)

Ar saugosite masiną: Taip kaip savo peles gala :DDD

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Mldc bahuriuks, tureciau sese atiduociau xdd, taip tai prikolns kiek zinau i sazinings

Jūsų skaičiukas: 4

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
16 valandas prieš , Johnny Mangano rašė:

Ar saugosite masiną: aha

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai): neturiu nes nepažystu taves

Jūsų skaičiukas: 38

Anketa iki galo neuspildyta, nedalyvauji

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje: Aistis_Audi

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Esu Aistis man yra 16 metų. Megstų padėti žmonėms kurie neturi nieko. Esu draugiškas ir malonus bei paslaugus. Niekad nepasiduodu ir einu iki galo.

Ar saugosite masiną: Taip, nes tai būtų mano pirma mašiną :)

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Esi tikrai neblogas žmogus, nes pats dovanoji mašina ir nuomonė apie tave man vis gerėja ir matosi, kad tikrai esi geras žmogus ir turbūt niekad nepasiduosi p.s didžiausios sekmės. :)

Jūsų skaičiukas: 45

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje: Deimis_Brazeris

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Esu deimis, turėjęs brazzers membershipą 3 mėnesiams.

Ar saugosite masiną: Jei brazzers neužsižėsiu važiuodamas tai jo saugosiu.

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Na apie tave mažai ką žinau, bet manau kad esi normalus bičiukas, bendradarbis mano :D.

Jūsų skaičiukas:  1 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje: Pro_Dovidas 

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Esu nuosyrdus nieko neprasyntis kat duok man cia ta tacke ;D

Ar saugosite masiną: Zinoma maniciau ja taupisiu pasilyksiu uzdesiu tune deze ir poto pardavinesiu:)

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Esi geras nes atiduodi masina o ne taip kat ne duosiu tos masinos tiems vargams:DDD

Jūsų skaičiukas:  39

San_Good mėgsta tai PATINKA 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje: Ryan_Murray

Trumpai apie jumis 4 sakiniai:  Mano realus vardas yra Linas, man yra 15 metų. Serveryje pradėjau žaisti prieš savaitę, tad nedaug ką čia žinau. Tikslas šiame serveryje yra pasiekti direktoriaus postą, o vėliau bus matyt.

Ar saugosite masiną: Būtinai

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Nors ir esame nepažįstami, bet iš rengiamo konkurso galiu nuspręst, jog tu šaunus vaikinas, kuris niekada nieko negaili. Manau ateityje susibendrausim, bei tikiuosi kada nors serveryje susitiksim

Jūsų skaičiukas: 23

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje: Ema_And

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Esu normali. Su visais gerai sutariu.

Ar saugosite masiną: Tikriausiai taip.

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai): Kol kas nuomonė apie tave gera.

Jūsų skaičiukas: 18

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje: Kevin_Connor.

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Zdare visu pirma. Nu ką veiksiu su šita tačka? Tai atsakymas čiešinsiu katcytces. Varysiu dm.

Ar saugosite masiną: Tai saliubomu.

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Nu ką žinau. Pohui toks čiuvelis. Kaula lošiam kartu. Karoče rep.

Jūsų skaičiukas: 13.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Nu San_Fulllai, darai eventą? Tai  tikiuosi, kad susirinks daugiau čiuvelių dalyvaujančiu :) SĖKMĖS pacanioks!

Jusų V_P serveryje:Domantas_Slaps

Trumpai apie jumis 4 sakiniai:Labuka, taigi pažįsti tu mane ir žinai, kad aš bšk išprotėjas prie prikolų ir free banneris :D Tai jo tu mane pažįsti tai nežinau ką daugiau rašyt.. :)

Ar saugosite masiną:Jo saugosiu mašiniukąąą

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai)Mana nuomonė ta kad tu esi afigiet čiūvas kartais *****, bet sueina :D Žinau susipykom, kad aš tave free baninau srry :)

Jūsų skaičiukas: 17

SĖKMĖS DALYVIAMS :***

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje:Martis_Deaglaz

Trumpai apie jumis 4 sakiniai:Esu bomžas, viską pralošiau kauliukuose  ir dabar nebeturiu už ką bulkučių pirkt vpš :D Viskas tuom pasakyta.

Ar saugosite masiną:Taip.

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Ką aš žinau, toks kaip ir visi. Su tavim kauliukus palošiu ir daugiau nk.

Jūsų skaičiukas: 47

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje: Markeris_Wape

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Esu naujokas serveryje reikia tr.priemonės,jog galėčiau važinėti.

Ar saugosite masiną: Taip.

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Neteko dar bendrauti.

Jūsų skaičiukas: 18.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jusų V_P serveryje: Timis_Sheik

Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Esu žaidime naujokas, žinomas kaip Timis.Bendraujantis, draugiškas.

Ar saugosite masiną: Žinoma

Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Padedi naujokams, šaunuolis!Šeip neteko bendrauti.

Jūsų skaičiukas:  2

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.