Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Deshawn_Torreto

DeshawnT

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Deshawn_Torreto
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Andrius, bet pravardė Panevežietis
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 22 1994-12-26
 Jūsų gyvenamasis miestas: Panevėžys, bet studijuoju Marijampolės kolegijoje
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): skype: andriusa52
 Apibūdinkite savo charakterį: na esu griežtas, pasiekiu savo tikslus, darau viską tobulai, esu ožiaragis, vadinasi esu labai užsispyręs, tačiau ir gero būdo, moku bendrauti, esu mandagus, paslaugus, paprastas, tylenis, bet jeigu mane nervina sugebu žmogų nuleisti ant žemės. Esu geraširdis, nemokantis ilgai pykti. Jeigu kam nors bus įdomu sužinos daugiau pabendravę.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Krepšinis, tinklinis.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Esu poetas, rašytojas, romantikas, taip pat turiu didžiulę patirtį SA:MP projektuose tiek administravime, prižiūrėjime, vidiniu konfliktų sprendimo žinovas, ir į kiekvieną projektą įnešu kažko naujo.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Na šiuo metu esu studentas, studijuoju žemės ūkio technologiją, esu antro kurso studentas. Labai domiuosi kalbomis, žmonėmis, psichologiją, laisvu laiku mėgstu rašyti knygą, groti gitara, rašyti repo dainas, groti būgnais. Mano rašyta repo daina.

 


 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Labai senai, net nepamenu kada, dar prie Kanio_Burrito pradėjau žaisti.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Internete.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Neturiu autoritetų serveryje, o pats noriu būti autoritetas. O pasiekti noriu tai kas įmanoma aukščiausia, nemėgstu būti pilka mase.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Autoriteto neturiu, tačiau esu labiau linkęs link totalitarizmo, ir noriu sutvarkyti Lietuvos politiką ir padaryti ją totalitarine šalimi ir tapti prezidentu kuris sutvarkys Lietuvą be seimo. O tik su taryba.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu 6 seses ir 3 brolius. 
 Ar turite merginą(vaikiną)?: Esu vienišas.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Manau jeigu kas norės paklaus komentaruose arba serveryje.
 Jūsų nuotrauka (privaloma)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    3 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.