Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Mickey_Bans

Narys

 • 38

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Mickey_Bans

 • Gimtadienis 2004.01.07

Paskutiniai profilio lankytojai

457 profilio peržiūros
 1. atsiprasau greenside valdzia 

   

 2. Kadangi nieko gero niekas neparašėte tad nusprendžiau rinkti laimėtojus random būdu. https://streamable.com/ej1nz6 Pagal antrą sukimą pamatysite kas laimėjo Cheetah, Admirala ir Stratum. https://streamable.com/9bid49 Ačiū kas dalyvavote !
 3. Labas vakaras, kadangi atėjo mokslo metai, reikia daugiau laiko skirti mokslams bei sau, o ne žaidimams. Taipogi neslėpsiu, kad žaisdamas serveryje nejaučiu noro čia žaisti, esu nusivylęs tiek serveriu, tiek serverio žaidėjais, bet ties tuo neišsiplėsiu... Prisijungęs į serverį ir apžiūrėjęs savo visas tr.priemones radau keletą variantų, kurių nenaudoju, bet galėčiau atiduoti jas į 'tvarkingas' rankas. Prizai manau tikrai nėra blogi, o jų bus net 3 ! Cheetah, Admiral bei Stratum tr.priemonės bus atiduotos kažkuriam iš jūsų (reiškia, kad bus renkami 3 laimėtojai). [ tr.priemonių nuotraukas rasite apačioje 'spoileryje' ]. Dabar kyla klausimas, kaip gi laimėti šį automobilį? Viskas labai paprasta ! Jums reikia tiesiog užpildyti šabloną esantį apačioje. Dalyvio šablonas, Mano Vardas_Pavardė serveryje : Pristatyti save serveryje kaip asmenybe (daugiau nei keli žodžiai) : Nugalėtojus rinksiu (09.04) 21-22 val., pagal savęs pristatymą kaip serverio žaidėjo (savo nuožiūra).
 4. Komandos kapitonas?: as (mickey bans) Komandos naria(visi trys)?: @Jeffrey_Lewin, @Esu_Luzdianskas, @Mickey_Bans. Jūsų steam ID?: https://steamcommunity.com/profiles/76561198209981069/ Jūsų laisva žinutė žmonėms: parodykit ka mokat dievai.
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mickey_Bans Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Savanna, 36km, paintjob 1id(reta), rimshine(megos), hidraulika. Norima kaina už transportą: 90.000$
 6. Draugas rėkė, kad jį atgetinti kuo greičiau, nes jis nukrito ir pasibugino, aš tą ir padariau, o tame nieko blogo nematau.. Siekiant išsisukti nuo kažko? Kaip aš išsisukau pagetindamas kitą žmogų, galbūt jis ir išsisuko ( pagal šitą video), bet ne aš. Manyčiau reiktų abiems po žodinį įspėjimą ar kažkas panašaus, nes juokinga situacija, gi ne gaujų susišaudymas vyko, o tiesiog buvome ant stogo ir pamatę PD pradėjome šaudyti ir pasigydė, kas čia blogo? Laukiame verdikto.
 7. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mickey_Bans 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje: Tnt_Edwax 3. Už ką yra peikiamas šis administratorius?: blogas /bausti naudojimas, užmutino, bet atmetė apeliaciją bei parašė blogą pavadinimą ir nick'ą 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą:
 8. Anketos šablonas norint atsitildyti Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mickey_Bans Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užtildė: Tnt_Edwax Už ką buvote užtildytas: įžeidinėjimai. Vaizdinė medžiaga, kuri įrodo jūsų nekaltumą:
 9. Mano Vardas_Pavardė serveryje : Mickey_Bans Nuomonė apie GreenSide.lt serverį [trumpai] : Geriausias serveris kokiame teko žaisti, bet atnaujinimo laukiu nesulaukiu.
 10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mickey_Bans 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje: Senas_Dede 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/dXN4RZ0 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://imgur.com/a/dXN4RZ0
 11. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime; Mickey_Bans Kur naudosite šitą sandėlį?; į kolekciją.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...