Jump to content

Mickey_Bans

Narys

 • 60

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Mickey_Bans

 • Gimtadienis 2004.01.07

Paskutiniai profilio lankytojai

1.173 profilio peržiūros
 1.  

  Sveiki, išreikšiu savo, kaip žaidėjo, nuomonę. Pradėkime nuo to, kad grąžinkite gaujas, grąžinkite seną greensid'ą, vaikinai nebeturi už ką  valgyti duonos, nebeturi prieglaudos, stogo virš galvos, po kuriuo galėtume gyventi ir džiaugtis kiekviena diena serveryje. Jūs pagalvokite ką padarėte, beširdžiai.. Serveris miršta ir jūs tai matot, jūs nepritrauksite naujų žaidejų, nes dauguma žmonių nebežaidžia sa-mp ir praradote nemažą dalį žmonių, kurie žaisdavo kiaurą parą ir palaikė judesį serveryje. Aš suprantu, kad serverio vadovas nekenčia gaujų, bet čia žaidimas žmogau, o ne realybė. Būk tu paprastesnis ir grąžink tai, nes dauguma žmonių tik ir atėjo dėl gaujų sistemos, o seni laikai iš vis best.. Visi liūdėjo kaip tai pasikeitė, bet ir toliau pliekdavo. Nevertinome ką turėjome, o dabar turime stoteles ir dviračius už pusantro tūkstančio. Privilegijų atžvilgiu iš vis krentu nuo kėdės ant kiek jos bevertės, update'as vertės net neturi, gražu pasižiūreti  kaip pakeitė miestas ir darbai, bet visa kita yra tiesiog pasityčiojimas iš žaidejų, just pinigų  plovimas, tikrai dėl to yra liūdna matyti tokį greenside.. Tikriausiai nebematysime senojo, priežasties kodėl rašau nėra, nes žinau, kad dauguma jūsų yra totalūs  ''bahurai'' ir marozai, kurie tiesiog klounada, o ne žmonės ir tai yra sad.. Dėl to galit pilt tą hate'ą į komentarus, nes jūsų gyvenimas ir taip sunkus. Na, ir  kaip pasakytu baltalietuvis: ir iki kito karto !

  Linkėjimai draugams, su visais kuriais užaugau!

  1. Rodyti senesnius komentarus  5 komentarai
  2. Matas_Taxi

   Matas_Taxi

   Tai kad berods bus tos tavo gaujos tik reikia antro updeito palaukt :D 

  3. Mantas

   Mantas

   Keista, kad radau noro perskaityti šį marazmą, bet kažkiek tiesos šio berniuko žodžiuose yra, bet nereikia nieko priimti už tikrą pinigą. Galit pamiršti, niekada nebus kaip buvo ankščiau. Aš irgi norėčiau, kad samp community būtų, kaip buvo 2012 metais, bet to niekada nebebus, kaip sakoma, prisitaikome arba kraunamės lagaminus :)

  4. Kenshin_Yona
 2. grazinkit veiksma i sita nuostabu serveri, noriu gryzt dequi ir iki greito.😘

 3. Jūsų Vardas_Pavardė: Mickey_Bans Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: Vėžliukai nindzės.
 4. Is anksto sveikinu vyrai su valentinke, myliu ir gero vakaro.😘

 5.  virsila ims as jum atviciaju.

   

   

   

  (juokauju)ate.

   

 6. bring back gang's ir ate.

  /q arba neverk galit neberašyt neįdomu kažkaip.😘

   

 7. Tik noriu paminėt, kad jis mano dlaugas ir stogas, o jo šunys vapše žudikai kaip ir jis pats, neliūdėk seni, kad free bana gavai mes dar savo atsikovosim kai gs gražins gaujas, o dabar pagnali visilica.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Mickey_Bans Nuo kada žaidi projekte ?: nuo 2019 metų. Kokį keistai įdomų faktą žinai ?: Meilė labiau hitina negu heatsai
 9.  

   

  lekiam į savaitgalį, velniop sampą.

  Geros dienos.

 10. sw visi cia as paverkit i komentarus, kad nesamones rasau, aciu ir varau i dusa. iki

 11. Dar padarykit, kad jungiantis į serverį reikėtų sumokėt 5 eurus, kaip už paslaugą, kad galėčiau pažaisti :D šitam nuostabiame serveryje. Juokinga matyt kurią linkme eina šitas serveris sadge.(Rašau, kol dar yra žodžio laisvė 🤣)

  Happy Feel The Bern GIF by Bernie Sanders

  1. Rodyti senesnius komentarus  5 komentarai
  2. Jacques_Vandam

   Jacques_Vandam

   del gs tiek rasit tau gal negerai ka

    

  3. Laurynas_Leigon

   Laurynas_Leigon

   Kalbi kažkokius vėjus apie 5 eurų leidimą norint prisijungti į serverį ir paskui atsisuki į mane kalbėdamas apie nesubrendimą. 😬 Ta prasme akivaizdžiai tyčiojiesi, šaipaisi ir sakai „Juokinga matyt kurią linkme eina šitas serveris sadge“. Galiausiai kai kažkas kažką atsako į tavo tokius „nuomonės išsakymus“ išsitrauki kardą ir toliau keliauji kovoti laikydamasis savo įsigriebto šiaudo. Man bent jau asmeniškai pažiūrėjus iš šono pačiam šiek tiek ne kaip atrodo tokie tavo būsenų atnaujinimai ir tai absoliučiai nėra panašu į tvarkingą, argumentuotą nuomonės išsakymą. 🙃

  4. S'S

   S'S

   Sveikas atvykęs į versla: savininkai suteikia tau galimybe mėgautis žaidimu, šiame serveryje, jį vis atnaujina bei tobulina, investuoja dali savo gyvenimo į šį projekta. Tiesiog, tai jų sukurtas produktas, tu esi vartotojas, akivaizdu jog “gamintojai” nori užsidirbti iš savo pagaminto produkto, o tai vienas iš daugelio būdų. Be to niekas tau neliepe pirkti.

 12. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mickey_Bans Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, retumas): Labai retas "Claude Speed" Norima kaina už aksesuarą: 150.000e. Parduodamo aksesuaro nuotrauka. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, retumas): Labai retas "Wuzimu" Norima kaina už aksesuarą: 450.000e. Parduodamo aksesuaro nuotrauka. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, retumas): Labai retas "Micheal Toreno" Norima kaina už aksesuarą: 50.000e. Parduodamo aksesuaro nuotrauka. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, retumas): Retas "Ryder(be kepures)" Norima kaina už aksesuarą: 30.000e. Parduodamo aksesuaro nuotrauka. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, retumas): Visi aksesuarai kūriuos matote nuotraukoje. Parduodamo aksesuaro nuotrauka. Norima kaina už aksesuarą: HatBowler4 80-100k, GlassesType23 20k, PoliceGlasses2 80k, PoliceGlasses 100k, SkullyCap1 10k. Kainų nežinau tikslių dėl to parašiau apytiksliai.
 13. Jūsų Vardas_Pavardė: Mickey_Bans. Palinkėjimas žaidėjams: Labiausiai linkiu vertinti tai ką turit, nes tik prarade suprantate ko netekot. Ir dar labiau būt chill žmonėmis, o ne gyvuliais kaip gaujiniai. IKI !!!

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.