Jump to content

Jeffrey_Lewin

Narys

 • 150

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

Jeffrey_Lewin paskutinį kartą laimėjo Gruodis 18 2020

Jeffrey_Lewin turėjo mėgstamiausio turinio!

4 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

1.354 profilio peržiūros
 1. sitam serve ka nori atkasi

  1. Lil_Tidzei

   Lil_Tidzei

   grn @Rokas sekmes kitam projekte

    

 2. krc manau tik irodei seni, kad tu cia gaujos vadas one kaskokie legitai ar keneciai.. del laurinas legion pritariu, nuo pirmos serverio dienos seku jo pedom, mano iconic samp zaidejas, myliu ji, nes jis numeris 1 !!! rajono kuvalda esi, no cap. puse fotkiu mano daryta o krc nera tag, bsk nusivileu bet dar neblogai. PRISISTATYMAS tai nepasakyciau kad labai geras, bet nepasakyciau kad visai negeras, bet normaliai. Dar radau savo katino fotke krc, bet nk vstk tavo dinges tai gali naudot. nu nezinau nezinau as, nebuhalink gal tiek, nes jau kaip alkasas atrodai 14-os metu. siaip ot dushi bratanas, nuversim kalnus arba golfa. Np savininkai kad tokiai personai painfluencinau sita serveri. tai tiek. nu ka, su jumis buvo jeffrey lewin ir iki kito karto!
 3. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Jeffrey_Lewin Nuo kada žaidi projekte ?: nuo 2015m. Kokį keistai įdomų faktą žinai ?: Šiandien yra 2021-ųjų metų, sausio 29-oji diena.
 4. ANKETOS ŠABLONAS, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jeffrey_Lewin 2. Žaidėjo, kurį turėtų užtildyti Vardas_Pavardė serveryje: Jeffrey_Lewin 3. Už ką žaidėjas turėtų būti užtildytas?: /pagalba naudojimas ne pagal paskirtį. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/K6AYepZ
 5.  

  1. Rodyti senesnius komentarus  1 komentarai
  2. Mickey_Bans

   Mickey_Bans

   varom i kita projekta pasiaust ? @Jacques_Vandam

  3. Mickey_Bans

   Mickey_Bans

   nes sitam jau ragai ir kanopos

  4. Jacques_Vandam

   Jacques_Vandam

   tai jop reikia nes cia tai blogiau nei blogai tox update per 3metus..... free xarim

 6. Šablonas, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jeffrey_Lewin 2. VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Danny_Bullet 3. Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: netinkamas /v naudojimas. 4. Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/HO0pE13
 7. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeffrey_Lewin Palinkėjimas žaidėjams: Ramybės bei svajonių išsipildimo!
 8. REGISTRACIJA, - Jūsų Vardas_Pavarde: Jeffrey_Lewin - Jūsų komandos nario Vardas_Pavarde: @Mickey_Bans - Ar susipažinote su renginio informacija?: Taip. - Ar susipažinote su renginio taisyklėmis, ar sutinkate jų laikytis?: Žinoma.
 9. Numeskit kažkas safe gta san andreas (be modų) download link'ą.
  Atsilyginsiu rep'ais.

 10. Paskelbti konkurso laimėtojai, prašau susisiekite dėl prizų atsiemimo.

   

 11. Labas visiems, tikiuosi šventės prabėgo jaukiai, smagiai bei patyrėte daugybę įspūdžių! Neviniojant žodžių į vatą, eikime iškart prie esmės, dėl kurios čia visi ir susirinkome. Taip, atėjo toji paskutinioji diena, laikas rinkti laimėtojus... Sulaukėme tikrai nemažai dalyvių konkurse, net ~ 140, nuoširdus padėkojimas visiems rašiusiems palinkėjimus, buvo ir gerų, o buvo ant "durniaus" tokių. Kaip ir minėjau, kad atkreipsiu dėmesį į Jūsų palinkėjimą bei elgesį serveryje, todėl jei nelaimėjote, patys pagalvokite kodėl. Laimėtojai buvo rinkti visų organizatorių nuožiūra, galbūt ne itin teisingai priimti sprendimai, bet ką padarysi. Visi kas nelaimėjo, nenusiminkite, tikėtina, kad bus dar vienas konkuras po visų dalybų ir t.t., bet čia ateity. Laimėtojus rasite apačioje (spoiler'yje), su visais bus susisiekta dėl prizų atsiemimo (atsiimti prizą turite 48h). Laimėtojai, -
 12. Konkursas vyksta iki 2020/12/26 23:59:59.

   

 13. ŠVENTINIS KONKURSAS Labas vakaras, kadangi neliko noro žaisti sa-mp, o turto užsilikusio turiu nemažai, todėl su draugais susiruošėme švenčių proga jį atiduoti jums! Prizų bus įvairių, nuo automobilių iki aksesuarų, nuo pinigų iki nekilnojamo turto, todėl dalyvauti siūlau visiems, nepasigailėsite! Visus prizus rasite apačioje, Laimėtojų rinkimo eiga bei kaip galite laimėti? Dabar kyla klausimas, kaip gi laimėti bent vieną iš šių prizų? Viskas labai paprasta! Jums reikia tiesiog užpildyti šabloną esantį apačioje, o laimėtojus rinksiu savo nuožiūra bei retkarčiais bus daromi atsitiktiniai event'ai gruodžio 24-26 dienomis. Oficialiai atsakymus šioje temoje galite pateikti iki 2020/12/26 23:59:59. (gali keistis) Jau nuo gruodžio 27 iki 31d. (gali keistis) bus renkami nugalėtojai, kurie bus paskelbti viešai, šioje temoje, o ką laimėsite priklausys nuo sėkmės reikalo. Žiūrėsiu savo nuožiūra arba random būdu. Taipogi didelį šansą laimėti Jums duos jūsų pačių pastangos, t.y gražus palinkėjimas, o ne keli žodeliai... Atsižvelgsiu ir į elgesį serveryje bei kitus aspektus, tiesiog dalyvaukite ir galimai būsite apdovanoti. Prizų kombinacijų bus visokių, todėl čia irgi sėkmės reikalas ką gausite, kadangi nuspręsti sunku, kas ko vertas, tikriausiasi teks rinkti "random" būdu. Kiek bus tų ''laimingųjų''? Šiuo metu nėra aišku, bet žinoma priklausys ir nuo dalyvių skaičiaus, stengsimes, kad kuo daugiau žmonių pasiektų bent kažkokie prizai. Laimėti šansų turi visi, tiek naujokai, tiek senbuviai, o ir nesvarbu ar geri santykiai su organizatoriais, ar ne. Visiems rekomenduoju dalyvauti, nors ir galvojate, kad nelaimėsite, bet gi kas ten žino? Niekam nejaučiu neapykantos ar pagiežos, todėl palinkėsiu tik sėkmės konkurse! Dalyvio šablonas, Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Šventinis palinkėjimas serverio žaidėjams iš jūsų pusės : Jūsų turimas XP kiekis serveryje : [!] Palinkėjimą rekomenduoju rašyti ilgesnį bei be nereikalingų bairių, į tą tikrai atsižvelgsiu. [šito kopijuoti nereikia]. Pabaigai, Prie šios gražios iniciatyvos prisidėjo @Jeffrey_Lewin, @Esu_Luzdianskas, @Jacques_Vandam ! Linkime visiems gražių bei jaukių švenčių Jūsų namuose, būkite laimingi! Tikėkimes kiti metai bus geresni nei šie, praleiskite laiką su savo šeima, pamirškite visas neigiamas emocijas bent šių gražių švenčių metu. Saugokite save ir kitus! #sharethelove Asmeniškai noriu atsiprašyti visų, kuriuos įžeidžiau ar pakenkiau savo elgesiu serveryje, tikiuosi laimė Jums nusišypsos. (gal cringe, gal ne, koks skirtumas?! būkit paprastesni.) Buvo tikrai smagu, gera patirtis ir tikrai linksmai praleistos dienos čia. Turbūt kaip ir visi, vienodai, laukiu to update, todėl palinkėsiu visiems jo sulaukti, mėgautis žaidimu, būti pozityviems, o savininkams puikių rezultatų bei greičiau užsibaigti tuos darbus! Linksmų Kalėdų !
 14. ŠABLONAS, 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jeffrey_Lewin 2. Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje: Edga_Bmw 3. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Čytinimas arba grasinimai. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: nuoroda.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.