Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Yamaguchi_Gumi užblokavo Blatnoj_Bariga.

Darius_Ragen

Rekomenduojamas pranešimas

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Yamaguchi_Gumi.

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Blatnoj_Bariga.

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Apgaudinėjimai.
Bariga,kodėl blokuoji kitus jai esi lygiai toks pat?
Žmogus tavimi pasitikėjo,dave tau pinigus o tu jį užblokavai.

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Yamaguchi_Gumi rašė:

Sekunde,pateiksiu nuotraukas prižiūrėtojui į skype.Siunte tokes nuotraukas nieko negaliu padaryti.

:D Juokingas tu, jei tokias siųntė, tai kam blokuoji jei nieko nesimato?

Manai prinardysi, kad blokuoji čia žaidėjus ir mutini? LOL, nepaeis...

3810b5049c69c400534c11885085ebe4719.png

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pateikiu matomus įrodymus.
Bariga,kodėl dabar keiti skaipa,nors prieštai draskei akis kad nieko nesimato čia ne tu,o dabar jau rodai savo nauja skype.
Nuotraukoje parodyti kaip žaidėjas tau duoda pinigus ir tu jį užblokuoji per skype ir ignoruoji.
Jai aš neteisus pateik įrodymus kad atsiskaitei su juo.
P.s eikite per youtube žiūrėti nes čia nekokybiškai matosi.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes prieš, Yamaguchi_Gumi rašė:

Pateikiu matomus įrodymus.
Bariga,kodėl dabar keiti skaipa,nors prieštai draskei akis kad nieko nesimato čia ne tu,o dabar jau rodai savo nauja skype.
Nuotraukoje parodyti kaip žaidėjas tau duoda pinigus ir tu jį užblokuoji per skype ir ignoruoji.
Jai aš neteisus pateik įrodymus kad atsiskaitei su juo.
P.s eikite per youtube žiūrėti nes čia nekokybiškai matosi.

 

Pala, pala :DDD Kur įrodymai, kad čia aš? Net ne mano skype paskyra, o galbūt mane pakišt norėjo?Visai man įtartinai skambėjo, kad rokas_probl man sako /get mane, pagetinęs sako palauk, tada grįžo ir padavė pinigus, kodėl neįkelei kaip rašiau už ką? ir tt.. Jei jau taip, tai okey einu keistis nick į Yamaguchi ir scamint eisiu :] Pagalvok pats. :] Whatever, jei čia taip galiu atiduoti jam, bet dėl savęs esu ramus

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Blatnoj_Bariga rašė:

Pala, pala :DDD Kur įrodymai, kad čia aš? Net ne mano skype paskyra, o galbūt mane pakišt norėjo?Visai man įtartinai skambėjo, kad rokas_probl man sako /get mane, pagetinęs sako palauk, tada grįžo ir padavė pinigus, kodėl neįkelei kaip rašiau už ką? ir tt.. Jei jau taip, tai okey einu keistis nick į Yamaguchi ir scamint eisiu :] Pagalvok pats. :] Whatever, jei čia taip galiu atiduoti jam, bet dėl savęs esu ramus

Žmogus nepadarė įrodymu,o kodėl turėčiau tave pakišti.Juk prieš tai sakei nepakanka įrodymu o dabar kad jau ne tavo skype?
Tai kaip čia?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes prieš, Yamaguchi_Gumi rašė:

Žmogus nepadarė įrodymu,o kodėl turėčiau tave pakišti.Juk prieš tai sakei nepakanka įrodymu o dabar kad jau ne tavo skype?
Tai kaip čia?

Nebūtinai tu, bet realiai nepakanka įrodymų, nes čia ne mano, jei būtų mano, būčiau parašęs kažką ir pnš, o čia betkas gali...Taip kaip čia, visus užblokuojam kas taip parašys ?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Blatnoj_Bariga rašė:

Nebūtinai tu, bet realiai nepakanka įrodymų, nes čia ne mano, jei būtų mano, būčiau parašęs kažką ir pnš, o čia betkas gali...Taip kaip čia, visus užblokuojam?

Gerai,tada jai mes tave "pakišom"  pateik įrodymus,kad jis tau už nieka davė 280k .

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Yamaguchi_Gumi rašė:

Gerai,tada jai mes tave "pakišom"  pateik įrodymus,kad jis tau už nieka davė 280k .

Pateik įrodymus, kad ten aš :] Nepasidariau, o kam?Jei tik padavė ir greit gavau baną

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Blatnoj_Bariga rašė:

Pateik įrodymus, kad ten aš :] Nepasidariau, o kam?Jei tik padavė ir greit gavau baną

Okam žmogui reikėjo darytis,kad ne už nieką tau davė?
Pasitikėjo tavimi,ir beto praėjo daugiau nei 30 min poto kai ji tau padavė pinigus ir užblokavau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sv taigi bariga labai negraziai padariai mane apgaudamas 280k as tau tikrai nedovanojau ir gali nenusikalbeti 

Kaip ir matosi irodymuose jog buvo sutarta 280 k keisti i gt acc viska sutarem daviau tau pinigelius ir tu pradejai atmazint jog isiuntei poto ismetei is draugu viskas yra irodymuose :) ispradziu tu sakiai jog tau nera tikslo vokti nori siekti taksistu direkoriaus pagalvojau tu esi rimtas  tad pasitikejau tavimi o pasirodo esi apgavikas .

Neveltui pas tave drauguose yra tokie kaip Nerijus_Trige kuris taipogi yra nuvoges sultana beto tu mane labai ikalbinejai pirkti sakiai jog turi daug reputacijos buni su priziuretojais  

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
20 minutes prieš, Rokas_Probl rašė:

Sv taigi bariga labai negraziai padariai mane apgaudamas 280k as tau tikrai nedovanojau ir gali nenusikalbeti 

Kaip ir matosi irodymuose jog buvo sutarta 280 k keisti i gt acc viska sutarem daviau tau pinigelius ir tu pradejai atmazint jog isiuntei poto ismetei is draugu viskas yra irodymuose :) ispradziu tu sakiai jog tau nera tikslo vokti nori siekti taksistu direkoriaus pagalvojau tu esi rimtas  tad pasitikejau tavimi o pasirodo esi apgavikas .

Neveltui pas tave drauguose yra tokie kaip Nerijus_Trige kuris taipogi yra nuvoges sultana beto tu mane labai ikalbinejai pirkti sakiai jog turi daug reputacijos buni su priziuretojais  

Jezus, davei free  ir prašei atiduoti, dabar čia putojasi? Laisvas, atblokuos atiduosiu, bet ir tai tavo klaida.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Don_Patron rašė:

Bariga tikrai kiek esu girdėjas kad labai mėgsti apgaudinėti.. Palaikau Gumi!!
Šaunuolis tokius baust ir baust.

Neveltuj bendradarbisi Yamaguchio, iš niekur išdygai :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes ago, Blatnoj_Bariga said:

Jezus, davei free  ir prašei atiduoti, dabar čia putojasi? Laisvas, atblokuos atiduosiu, bet ir tai tavo klaida.

free tikrai nedaviau yra visi ss nu atiduosi tai neturesiu pretenziju

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Bariga,pats žinai,kad puikiai sutardavome.
Nei vieno nebaudžiu bereikalo,kartais,kad ir užgaudau kažką blogo darant tik įspėjiu,jai žmogus tikrai normalus.
O kadangi tu pats baudi kitus už apgaudinėjimus nors pats esi didžiausias melagis todėl nepagailėjau tavęs.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.