Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Martis_Deaglaz (New).

Martis_Deaglaz

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Martis_Deaglaz
Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Realybėje vardas Martynas, pravardė Martis.
Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 2003-03-10, neseniai suėjo 14.
Jūsų gyvenamasis miestas: Raseiniai.
Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): -
Apibūdinkite savo charakterį: Draugiškas, iškalbingas, tingus,  fantazorius, prie nepažįstamų ramus, o šiaip tai nesveikas :D Kas man įdomu - išmokstu lengvai, o kas ne - išvis neišmokstu tikriausiai.
Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Futbolas, kvadratas.
Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Iškalba, pagal metus aukštas :D
Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Seniau lankiau imtynes, dabar pasportuoju ant turniko/lygiagrečių.
Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Draugai kalbėjo, tai sugalvojau ir aš pabandyti, tačiau tada buvau labai mažas ir nelabai sekėsi man jį įsirašyti, nes kompas irgi medinis buvo. Vėliau kai turėjau naują kompiuterį, tada įsirašiau ir nuo tada ir žaidžiu taip.
Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Sužinojau iš draugo, bet taip ir neišbandydavau, vėliau kai pusbrolis man apie šį projektą papasakojo, nusprendžiau pabandyti.
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Žaidžiu tik dėl įdomumo, nieko nesiekiu.
Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Tikriausiai tai būtų mano broliai, kurie jau prieš kelis metus ten išvyko ir susikūrė gyvenimus, tai ir aš bandysiu eiti jų keliu.
Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu 2 brolius ir šunį.
Ar turite merginą(vaikiną)?: Ne.
Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Ant greičio prisistatymą padariau, galėjau viską išsamiau aprašyt, bet tng.
Jūsų nuotrauka (privaloma)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    5 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.