Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Gleb_Escobar

James_Vercceti

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gleb_Escobar
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) : Martynas tokios rimtos pravardės neturiu visi vadina Marčium :D
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)): 16 Žinau skamba neįtikėtinai bet 04-01 T.y balandžio pirmają. :D
 Jūsų gyvenamasis miestas: Žagarė.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Kam reikia į AŽ.
 Apibūdinkite savo charakterį: Manau draugiškas, linksmas, bendraujantis, nepasiduodantis, atkaklus, supratingas, išklausantis, bet turiu ir tam tikrų minusų tokiu kaip: Greit susinervinu, jei žmogus iškart man nepatinka nebendrauju su juo ir t.t.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Kašis! 
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nesu aš niekuom išskirtinis ir net nenoriu išsikelti ar išskirti ir apsimesti geresniu nei kiti, esu koks esu.
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Kaip jau ir minėjau patinka kašis tai lasivalaikiu užsiimu juo, bet dažniau vasaros labai šiltom dienom o paprastai tai mokykla, kompiuteris.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Parodė kažkada labai senai draugas taip ir pradėjau.
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Iš pažystamo.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Pakolkas autoriteto kaip ir neturiu, bet yra tokių žmonių į kuriuos pradėsiu tikriausiai lygiuotis.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Gyvenimo autoritetas kaip ir daugeliui yra tėvai bei geri draugai. Realybėje užtenka turėti tik pilnavertį gyvenimą to ir sieksiu ateityje.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Neturiu.
 Ar turite merginą(vaikiną)?:  Neturiu.
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save:  Apie save galiu tik pridurti, jog esu nelabai lengvo charakterio bruožų tik tiek. 
 Jūsų nuotrauka (privaloma):  

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.