Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Lietuviskas_Zmogus Užblokavo Den_Monte

Lietuviskas_Zmogus

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lietuviskas_Zmogus (Bounty_Game atsako už įsp)

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Den_Monte

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytai

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žmogau, nebejuokink, jai tau lagina mieste, tai nereiškia, kad kiti turi kentėti dėl tavęs... Nesuprantu, kai kompiuterį turėsi normalų ar internetą, tada ir bausk už speed ar kažką, čia aiškiai matosi, kad dėl tavo lagyno aš nukentėjau... Atkreipk dėmesį į mano pagreitėjimą, kaip matosi, viskas normalu... Vaikų pasaulis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes ago, TavoTevs said:

Žmogau, nebejuokink, jai tau lagina mieste, tai nereiškia, kad kiti turi kentėti dėl tavęs... Nesuprantu, kai kompiuterį turėsi normalų ar internetą, tada ir bausk už speed ar kažką, čia aiškiai matosi, kad dėl tavo lagyno aš nukentėjau...

Įdėmiau žiūrėk į spidometrą per sekundę ar net mažiau tavo greitis nuo 4km/h pakyla iki 30-90km/h. Eik akys praplauk arba akinius nusipirk LAISVAS. Ir be to pingas pas mane stabilus ir palagino nuo tavo gebėjimų lekioti per MontGomery.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Bounty_Game rašė:

Įdėmiau žiūrėk į spidometrą per sekundę ar net mažiau tavo greitis nuo 4km/h pakyla iki 30-90km/h. Eik akys praplauk arba akinius nusipirk LAISVAS.

Aš nesuprantu, kas čia per išsipisinėjimai... Nesu gyvenime naudojęs palengvinančių programų, o dabar kažkoks laggeris nufilmavo, kai  mano greitis normalei pakyla ir turiu kentėti nuo jo? Nusivylęs esu serverio administracija, taip ir būna, kai vaikai prisiperka tų admin ir baniną ką nori, nors būtų keli įrodymai, o ne vienas, kai jam lagina mano greitis pakyla... Iš vis administracija turėtų būti renkama, o ne perkama, krč, atradau naują servą ir galvojau linksmai pažaisiu, bet pastebėjau, kad neišeis... Nusivylęs esu..

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.