Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pristatau: Black_Mallboro

Black_Mallboro

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Black_Mallboro
 Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė B)) :  Evaldas - - - Efka
 Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu :)):  Man 17 metų, gimtadienis Lapkričio 10 dieną.
 Jūsų gyvenamasis miestas: Marijampolė apskr.
 Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina):  Na manau kam labai reikės galės susisiekti A'Ž.
 Apibūdinkite savo charakterį: Na esu labai linksmas ir pats mėgstantis pajuokauti, rimtumo man netrūksta, esu draugiškas bei mokantis greitai ir lengvai bendrauti su kitais žmonėmis.
 Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?:  Mano vienas iš mėgstamų sporto šakų yra krepšinis, retkarčiais pažaidžiu tinklinį.
 Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Savo prkolais ( JOKE ).
 Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?:  Laisvalaikiu būnu su draugais arba prie kompiuterio.
 Kaip pradėjote žaisti SA:MP?:  Na nebuvo ką veikt, pasiūlė draugas sutikau pagavo kablys ir dabar sėdžiu :D
 Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?:  Populiarus serveris, susiradau internete.
 Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?:  Tiesa pasakius šiuo metu serveryje nematau sau tinkančio autoriteto, bet viskas su laiku.
 Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?:  Nesibaigiančio gyvenimo.
 Ar turite brolių, seserų, augintinių?:  Ne
 Ar turite merginą(vaikiną)?:  Ne
 Jei norite dar plačiau papasakokite apie save:  Kam reikės tas parašys asmeniškai.
 Jūsų nuotrauka (privaloma)http://www.part.lt/perziura/7e870eb85930059ad1d1a26064dadb0a273.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.