Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Markeris parašė blogą! #Pamparampampam

Lukas_Markeris

Rekomenduojamas pranešimas

Pradėkime nuo to jog mačiau, kad daugelis žmonių rašė savo blogus, pas vienus tikrai buvo ką skaityti, kiti visiškai neturėjo ko parašyti ir kaip matau jų temų visiškai nebėra. Pakalbėsim šioje temoje apie tai kaip aš viską matau savo rudomis akimis. Tikiuosi jums patiks mano blogas, paskaitysite, pamąstysite, susidarysite nuomonę ir viskas bus tiesiog jėga! Blogas rašomas Penktadienio vakarą, startas rytoj ( Šeštadienį ).


 


Viskas prasidėjo visiškai atsitiktinai...


 


Viskas prasidėjo Gruodžio 20-tają kaip gavau kvietimą ateiti į šitą projektą, pamenu man dar toks žmogus pasakė jog greičiau registruočiausi ir patekčiau į šimtuką pirmūjų užsiregistravusių narių ribą! Na ką gi.. Man tai pavyko, jei neklystu mano id'as yra 84, po daug laiko galėsiu pasigirti kažkam koks aš čia visgi kietas žaidėjas ( šyptelėjau nuo savo ironijos ). Užsiregistravęs dar ištikro nemačiau begalės tokių populerių nick'ų kuriuos matau dabar, pasiskaitęs visą informaciją apie projektą aš tikrai likau sužavėtas pačia projekto mintimi, nebekalbėsiu aš jau nieko apie tas sistemas, nes mes visi žinome kaip čia viskas bus ir t.t. bei panašiai. Patiko tai jog Mafijos_Tėvas ( Rokas ) yra savininkas, po visų tų kartų kaip buvo su pareigomis tai vienam tai kitam projekte, apie Aivarą realiai iki dabar dar negaliu daug komentarų pasakyti, nebendravau, neteko susidurti, bet žinau jog tai, kad žmogus tikrai nėra tinginys ir mušasi į priekį su projektu labai sparčiai.


 


Aš forume stengiausi būti pastebėtas, poto viskas smuko žemyn...


 


Na aš kaip ir visi iš pirmūjų projekto užsiregistravusių narių pradėjau visur viską komentuoti, kad tik pasižymėčiau top rašytojų sąraše, nebuvau toks kuris tikrai tenai ėjo kažkur ir free postino, prieš komentuodamas viską pasiskaitydavau kas yra parašyta temoje, jog nei kiek nenukrypčiau nuo temos, man patiko viskas kaip yra, didžiulė konkurencija dar buvo visur kur tik pasižiūrėsi, tai kažkas bando kuo daugiau laiko praleisti forume, kažkas ten dar bandė savo didžiulį protą rodyti, nors ištikro ką ten to proto ir teturėjo... Apie kokį mėnesį čia prabuvęs, viską iškomentavęs, pagalvojau jog kažkaip po biški pradeda atsibosti laukti kažko... Kilo tokių klausimų o kas jeigu nestartuos? O kas jeigu tiesiog leidžiu laiką veltui? Taip viskas gavosi jog forume mano aktyvumas vis mažėjo ir mažėjo... Poto draugas iš šito projekto pasakė jog yra labai didelis šuolis - aš parėjau na ir štai, mane mato ir vėl visi kaip ir seniau, tik dabar jau viskas kiek kitaip, kur kas daugiau žmonių.. Ir visi man pažįstami, kur tik pasižiūrėsi su tuo bendravau, su kitu bendravau tai vienam tai kitame projekte. Pasijutau lyg savuose namuose kur visi draugiškai bendrauja, nėra jokių diskriminacijų, stumimų ir viso kito kas kelia neigiamas mintis - čia jau pliusas!


 


Aukštai kilęs - žemai krisi...


 


Pasirodė pirmosios atrankos į direktorių postus, aš žinoma nieko nelaukęs iškarto puoliau prie sau patinkančios firmos į kurią jau taikiausi labai labai senai vos tik čia atėjęs... Galvojau jog čia mane kiek ir savininkai pastebėję, iš žmonių irgi gavau begalę palaikymo, sakiau va jog pildysiu, žiūrėsim gal pavyks.. Visi sakė jog pavyks nes didžioji dalis žino mano jėgas, na nieko apie tas anketas nekomentuosiu. Gavau skaudų smūgį į kepenis nuo Audinės, pamenu anksti atsikėlęs skubėjau važiuoti mokintis, nebebuvo laiko jungtis kompiuterio, greitai per telefoną pasižiūrėjau analizes ir pamačiau jog visgi direktoriumi aš netapau, o direktoriumi tapo prieš tai paminėtas žmogus. Tuo metu man sukilo lyg ir didžiulė neapykanta apsoliučiai visiems, aš galvojau kaip taip įmanoma.. Markeris negavo direktoriaus posto, atrodo taip stengiausi rašyti iš širdies ( nesvarbu jog tą vakarą kiek buvau išgėręs, gal tai kiek ir matėsi anketoje ) tiesiog norėjau to direktoriaus, bet visaa yra bet. Na dabar galima sakyti būdamas tenai žemai, kur ne daug ką visi pastebi sugalvojau sukurti savo bandą kuri manau daug ką ir gali pakeisti šiame projekte, pasirodys rimta gauja su kuria kilsime į viršų... Nepamirškite ir to jog aš dar grįšiu į tas kovas kur reikės kovoti anketose, nes aš šiame projekte dar labai daug ko noriu pasiekti, tikiuosi man pavyks ir kas mintyse palinkės man sėkmės žinokite jog jum iškarto yra atstatytas žodis - AČIŪ.


 


Įdomu išgirsti mano nuomonę apie projekto ateitį? - Klausyk!


 


Manau jog šitas projektas bus tikrai nusisekęs, senai jau nemačiau tokių žmonių kiekių be starto, kiekvieną dieną vis daugėja žmonių forume, vis daugėja pranešimų, registruotų žmonių skaičiai.. Mano manymu turėtų tikrai mažiausiai žaisti po 150 žaidėjų. Tikiuosi jog savininkai gavę pirmuosius pinigus nepradės į viską žiūrėti neigiamai ir taip toliau žiūrės į šitą projektą labai rimtai, darys atnaujinimus, išrinks labai gerą komandą šitam projektui ir viskas bus labai puiku! TIEK trumpai, čia dabar.


 


Pirmosios serverio dienos, kas geresnio, kas blogesnio [ 2015.01.28 ]


 


Serverio startas tikrai judėjo labai sunkiai, gavome daug spyrių iš doserių, poto kliuvo tai tas tai anas. Dabar kaip dapildau šią temą serveris ir vėl yra išjunktas nes buvo rasta labai stiprių klaidų nuo kurių serveris negali būti paleistas, nes jeigu būtų serveris paleistas bristumėm dar į didesnę bėdą. Žmonėms dinginėja litai, xp - dingo ir man. Likau kiek nusivylęs jog praradau savo paskutines santaupas, dar blogiau yra tai jog neturiu ir įrodymų jog turėjau tuos pinigus, na turbūt kaip kažkas pasakytų - ne piniguose laimė, gal tai ir yra tiesa.. Su Svolačių gauja viskas sekėsi atidarymo metu lyg ir puikiai, iemėme viršų, narių daugiausiai - visi aktyvūs, bet iškilo toks klausimas gal geriau, bet labai ištikimų nei labai daug ir ir tokių kurie belekada gali pakišti koją? Na manau tikrai kažką šituo klausimu darysime.. Bendrai pakalbėjus serveris tikrai neblogas, žaidžia labai daug žmonių - žaidimas labai įdomus. Tėvo kalbomis buvo pasakyta jog ne už ilgo prasidės atrankos į komandą - jų begalo laukiu.


 


Blogo pradžia bus tokia va visai trumpa, visada kaip papildysiu blogą redaguosiu temos pavadinimą, tikrai pastebėsite.. Ir visas blogo principas eis palaipsniui. Kažkas svarbaus ir įdomaus įvyks man būnant čia nieko nelauksiu - pasiimsiu ir parašysiu, išsipasakosiu.


 


AČIŪ kas skaitėt, ačiū ir tiems kas neskaitėt, visiškai nesvarbu..


- one love


 



( užskaitau repą - siūlyčiau susidomėti ir tau, padeda atsipalaiduoti sunkią akimirką... )


Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ha mano ID 69 :D Įdomu buvo skaityt, ne viską perskaičiau, bet pasistengsiu dabar tai padaryt.

 

 

Buvo labai įdomu skaityti, maladiec markeri .

 

 

Nu paskaitęs supratau jog nesi toks tvarius kaip galvojau :D. Like'ą užmetu, už atviravimą, bei bandymą kažką siekti.

Džiugu jog patiko čia jums iš dalies mano rašliava.

Deividai, toks niekada nebuvau :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Turiu klausima dabar rašydamas nesi išgeres? :D

 

Turbut esu vienas iš nedaugeliu kuris perskaite viska ! Man labai patiko Lukai !

 

Ta gauja bus Svolačiai?

 

Bus dar tu direktorius:) Galesi pasireiškti moderatoriau rinkimose:) Manau į tave atkreips demesi !

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai buvo smau skaityti, aišku aš taip pat maniau jog tu gausi laikyti Taksiorų kardaną, bet yra kaip yra. Tai va sekmės tau plečiant šį blogą toliau.

Nieko tokio dėl to direktoriaus, ateis kita diena ir bus viskas geriau, tiesiog žinau jog būčiau geresnis! :P Ačiū už gerą žodį.. ;)

 

Malonu buvo skaityti:). Sėkmės ir tau žaidimo pradžioje. Repo gabaliukas šitas tikrai geras. (y)

 

šis dar geras:)

so hard. Ačiū jog perskaitei, repas - šventa. :)

 

Turiu klausima dabar rašydamas nesi išgeres? :D

 

Turbut esu vienas iš nedaugeliu kuris perskaite viska ! Man labai patiko Lukai !

 

Ta gauja bus Svolačiai?

 

Bus dar tu direktorius:) Galesi pasireiškti moderatoriau rinkimose:) Manau į tave atkreips demesi !

Ethan girtas nesu, kodėl tu taip manai? :D Malonu jog skaitei..

 

Svolačiai - bus!

 

Dėl direktoriaus tikiu ir aš tuom, va būtent taxi! :D Bet kiek toleliau.. Ačiū už palaikymą!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

<p>Išties puikus blogas. Perskaičiau visą ir supratau kad tau tas direktorius buvo nesvarbu kadangi dar tik pradžia o pradžia yra šio žaidimo.</p>

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žinomą tikėtis nėra blogas dalykas, tačiau per daug iškelti save taipogi yra nuvalkiota sistema, tu savo bloge minėjai apie smūgį kurio aš tau netrenkiau, trenkiai pats sau, visų pirmą pildydamas anketą visuomet žiūriu į abi puses, 1. tai ta jog tikiuosi tapti direktoriumi todėl ir pildau. 2. Jog spustelėjęs ant Analizės galiu išvsti ne patį save o kitą kandidatą. 3. Niekuomet neprašau palaikymo iš žaidėjų kas mano atžvilgiu yra vaikiška, tai nėra realybė tai žaidimas kuriuo turi mėgautis, o ne apie jį galvoti kaip apie karą rusijos... Visuomet buvau esu ir būsiu paprastas žmogus, kuriam patinką humoro jausmas ;) Tad nei aš tau nugarą neatkišau nei ką, o tuolab linkiu sėkmės tolimesniuose rinkimuose, tikiuosi tau pasiseks mano drauge.  B) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Žinomą tikėtis nėra blogas dalykas, tačiau per daug iškelti save taipogi yra nuvalkiota sistema, tu savo bloge minėjai apie smūgį kurio aš tau netrenkiau, trenkiai pats sau, visų pirmą pildydamas anketą visuomet žiūriu į abi puses, 1. tai ta jog tikiuosi tapti direktoriumi todėl ir pildau. 2. Jog spustelėjęs ant Analizės galiu išvsti ne patį save o kitą kandidatą. 3. Niekuomet neprašau palaikymo iš žaidėjų kas mano atžvilgiu yra vaikiška, tai nėra realybė tai žaidimas kuriuo turi mėgautis, o ne apie jį galvoti kaip apie karą rusijos... Visuomet buvau esu ir būsiu paprastas žmogus, kuriam patinką humoro jausmas ;) Tad nei aš tau nugarą neatkišau nei ką, o tuolab linkiu sėkmės tolimesniuose rinkimuose, tikiuosi tau pasiseks mano drauge.  B) 

1. Palaikymo neprašiau iš nei vieno, žmonės patys mane palaikė.

2. Tikėjausi rasti save, nes mano atžvilgiu kitų kandidatų net ir negalėjo būti, tiesiog žinai ką reiškia pasitikėjimas savimi? - Turbūt nežinai. Hmm.

Sėkmės man nelinkėk, nes ačiū nesakysiu, žinai kaip ten būna. Žiūrėsime kaip viskas klostysis ateityje. Vsio.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, perskaičiau viską, labai patiko Markeri. Malačius, kad nepatingėjai parašyti tokio įdielaus blogo. Viskas gerai bloge, nė vienos klaiselės, šaunuolis.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdomu išgirsti mano nuomonę apie projekto ateitį? - Cituoju Tavo zodzius "Manau jog šitas projektas bus tikrai nusisekęs" man asmeniskai juokingai atrodo jog raso , kad Manau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Įdomu išgirsti mano nuomonę apie projekto ateitį? - Cituoju Tavo zodzius "Manau jog šitas projektas bus tikrai nusisekęs" man asmeniskai juokingai atrodo jog raso , kad Manau :D

Nenumirk iš juoko tu tikrai. :) Toliau neturiu ką tau čia ir bepridurti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.