Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Pinjatų maratonas 2024! ×

GreenSide - Lankytojai šio puslapio

Simas_Drag

Rekomenduojamas pranešimas

Pastebėjau kiek čia apsilankau, daug nuotraukų, daug veidų. Išties tikrai yra daug džiaugsmo pamatyti kokius turi lietuviu žmonės bruožus. Bet kai pamatai komentarus, kad įžeisti ar pažeminti, kritikuoti  žmogu Jeigu žmogus taip nori, reiškias tegul tebūna. Visokiu reikia, visokiu yra. Užklauskime mes sau klausimo ar mes esame tokie įdealus kad galime peikti, kritikuoti grožiu, bendravimu, emocijomis, elgesiu ar žmogaus vidumi. Ne - Mes neesame įdealus, turime +/-. Bet mes nepamatome savyje, tik kitam žmogui tai išriežiam, nes manome, kad esame gražus sau, gerai bendraujame. Jaunimui geriau pakenkti kitam žmogui, negul padėti save keisti ir motyvuoti, ar gražiais žodžiais pasakyti. Kokie minusai ir pliūsai. O ne tai kad iškarto toj blogas bendravimas, emocijos, vaikas esi (*cenzūra*,*cenzūra*) ir panašei.

Gyvenimas tai valanda, o valanda kaip minutė, o minutė kaip sekundė, o sekundė kaip visas gyvenimas. Mes neivertiname ką galime padaryti per valandą. O ką galime per visa diena, o ką galime per visa gyvenima. Esmė tame mes dažniausiai laukiame su*cenzūra*o penktadienio kada grįšime iš mokyklos ir bus savaitgalis. Bet ką mes suplanavome darykime dabar. Juokimės, linskmai bendraukime. Kam tos suaugusios kaukės? Nereikė jos. Reikia linksmai gyventi, vienas kita mylėti gerbti. Nes mes esame lietuvos piliečiai. Turime turėti kažkoki tolerantiškuma vienas kitam, o ne neapykanta. Turbūt sakysite, kad čia kaušas sėdi prie facbook ir filosofuoja. Bet ne, aš noriu tik pasakyti kaip aš manau, kaip žiūri į gyvenimo požiūri, žmonija. Nors man tik 17.. Dieve. Man būti reikia kaip jus, elgtis, rengtis ir panašei. Bet aš gyvenu nuo jūsų toliau išskirtiniškai, aš bandau save keisti ne kaip draugai elgesi, o kaip aš noriu. Nes jei mes elgsimes kaip draugai, rengsimes, bendrausime, bandysime pritapti kaip jie. Tai ir mes baigsime gyvenima VIENODAI. Tačiau reikia pačiam keisti save, daryti naujovės, daryti gražias emocijas, elgtis kaip nori pats sau. Kad būtu man gerai, o ne kitiems. Niekas gyvenima jūsų nenugyvens, ir nepadarys jo geru. Mes tik patys savo gyvenima galima padaryti linksmu ir t.t.

Galite drąsiai kritikuoti, bet jūsų kritikos nepadės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.