Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Freez_Armani lban Dzimas_Kerey

Freez_Armani

Rekomenduojamas pranešimas

 Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Freez_Armani

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Dzimas_Kerey

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Event, atrankos, treniruotes trukdymas

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/hCcqJ http://imgur.com/a/R3fHW

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tu man paaiškink kur jis buvo per veiklą? tu čia, o jis prie salų važinėjas. Nepradėk tik su sava nesamonėm.

 

Pildau: + nemačiau, kad vykstą kelionė , ir tikrai žmogus nieko nedarė o tiesiog važinėjo viens toli toli nuo miesto. Tad "atsiprašau", kad nušoviau taksistą kuris važinėjo 1000000km nuo kitų savo kolegų ir ale jis važiavo pasiimti mašiną :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, džims rašė:

Tu man paaiškink kur jis buvo per veiklą? tu čia, o jis prie salų važinėjas. Nepradėk tik su sava nesamonėm.

Jis turėjo atvežti sultan nes pritrūkome vieno, o tu jį nužudei.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Dabar, Freez_Armani rašė:

Jis turėjo atvežti sultan nes pritrūkome vieno, o tu jį nužudei.

Ir dabar iš kur man žinot reikėjo kad truko sultano? Žmogus ikrito į vandeni, tai ir nušoviau. Sekmės toliau su tokiais banais, kitą kartą važinėkit grupėm :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 minutes prieš, Haku'Rinha rašė:

Manes paprase nugabenti sultana i paskirta vieta, as vaziavau ramiai link sf/lv didziojo tilto, ir jus 4 ar kiek jus ten buvot saudet ir prasovet padangas, nuo prasautu padangu man sumete masina ir iskridau i vandeni, bei pries pora minuciu buvo paskelbta veikla, kurioje viskas aiskiai matesi, tiek nuotraukoj tiek zaidime, bunant vandeni prasiau getint, jau buvo begetine mane, bet tu nusovei, taigi kaip jau viskas aisku tu trugdei veiklos vedimui kitiems 

P.S. rasau is telefono

va čia ir suklydai, iš kur man žinot reikėja kad veiklą, nes aš atsijunginėjau/prisijunginėjau kas minute, ir atsigetina man random čia, vnž įvyko nesusipratimas ir apgailėstaujų už nužudymą, galim draugiškai baigt.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.