Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prašau užblokuoti Lordy_Lord

Barking Cow

Rekomenduojamas pranešimas

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Barking_Cow

 

• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Rocky_Lord

 

• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas (ridos bot'as)

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/yGrBs

Viskas buvo taip, važiavau ratus su savo darbo transporto priemone ir staiga pamačiau gaisrininką kuris taip pat važinėja ratus, parašiau per /vc sv, jokio atsakymo negavau, tad tai man pasidarė keistą, po to bandžiau įsitikinti ar jis ridos bot'as ir bandžiau jį apversti, jis sukinėjosi ratais (kas būdinga ridos botui) kol vėl važiavo normaliai, aš jam dar kart prie jo būdamas parašiau esi daug kartų jokio atsakymo negavau, kol galiausiai aš pabandžiau susprogdinti jo mašiną, gaisrinė apsivertė ir jis išgyveno, turėjau vaistinėlių jį pagydžiau, nors ir kaip bebūtų taip pat jokio atsakymo negavau, jis stovėjo apie 5 minutes ir nieko nedarė, ir nebuvo afk režime, kadangi kaip filmuoju man crashina tai padariau keletą nuotraukų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
prieš 1 valandą, Barking Cow rašė:

 

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Barking_Cow

 

• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Rocky_Lord

 

• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas (ridos bot'as)

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/yGrBs

Viskas buvo taip, važiavau ratus su savo darbo transporto priemone ir staiga pamačiau gaisrininką kuris taip pat važinėja ratus, parašiau per /vc sv, jokio atsakymo negavau, tad tai man pasidarė keistą, po to bandžiau įsitikinti ar jis ridos bot'as ir bandžiau jį apversti, jis sukinėjosi ratais (kas būdinga ridos botui) kol vėl važiavo normaliai, aš jam dar kart prie jo būdamas parašiau esi daug kartų jokio atsakymo negavau, kol galiausiai aš pabandžiau susprogdinti jo mašiną, gaisrinė apsivertė ir jis išgyveno, turėjau vaistinėlių jį pagydžiau, nors ir kaip bebūtų taip pat jokio atsakymo negavau, jis stovėjo apie 5 minutes ir nieko nedarė, ir nebuvo afk režime, kadangi kaip filmuoju man crashina tai padariau keletą nuotraukų.

Kažn ką čia įrodinėji, pažiūrėjau anketa nes pasirodė mano nick ir fotografijose mano nick joks čia ridos botas tiesiog kalbėjaus ts ir apsiverčiau ir nekreipiau į tavę dėmesio, nes tu nei admin nei kažkas kitas kuriam turėčiau atsakyt.  Ir net temos pavadinimas neatitinka nuotraukų.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Rocky_Lord said:

Kažn ką čia įrodinėji, pažiūrėjau anketa nes pasirodė mano nick ir fotografijose mano nick joks čia ridos botas tiesiog kalbėjaus ts ir apsiverčiau ir nekreipiau į tavę dėmesio, nes tu nei admin nei kažkas kitas kuriam turėčiau atsakyt.

atmaz8452

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Barking Cow rašė:

atmaz8452

Kur tau koks atmazas, turėtum mane daryt pzu /freeze naudot,o dabar kažkoks randomas esi ir turiu tau atsakyt?:DD

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Just now, Rocky_Lord said:

Kur tau koks atmazas, turėtum mane daryt pzu /freeze naudot,o dabar kažkoks randomas esi ir turiu tau atsakyt?:DD

grj užsiėmes aš dv

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
4 minutes ago, Rocky_Lord said:

"cheaterių gaudymas" ane ?:DDDDDDDDDDDDDDD

galvoji ban negausi? :DdD pamiršk

tokie kaip tu ir galvoja su čytais prasisuksiu zjbs bus niekas nesužinos, bet tokiems kaip tu varkės nepaeina, su tokiais atmazais irgi toli nueisi

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute prieš, Barking Cow rašė:

galvoji ban negausi? :DdD pamiršk

Nu tu nebejuokink, kas tu man toks, kad turėčiau atsakinėt tau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.