Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Unban James_Gifford [2]

James_Gifford

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : James_Gifford

 

• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Nico_Moretti

 

• Už ką buvote užblokuotas ?: Taigi rašau antrąją apeliaciją po pirmos atmetimo. Šiame serveryje buvau užblokuotas už "Čytinimą", o tiksliau, jog panaudojęs komandą /vaistinele pašokau su Shift. Nenoriu pykčiu su adminais ar panašiai, bet vistiek manau, jog užblokuotas buvau neteisingai. Pirmiausia domiuosi, ar už tokius dalykus tikrai galima ir ar tikrai reikia baninti? Ar aš nusižengiau kažkokiom serverio taisyklėm? Šiame serveryje nežaidžiu ilgą laiką. +-2 savaites. Per šias dvi savaites sunkiai dirbau, kad susirinkčiau 20k xp ir galėčiau nueiti į gaują. Trečią dieną gaujoje, kai prisijungiau į grobimą, po SF zonos buvau užblokuotas už cheatinimą. Kaip ir sakiau, panaudojau vaistinėlę ir pašokau su Shift atsitiktinai taip išvengdamas animacijos. Parašiau atsiblokavimo anketą, bet deja ji buvo atmesta. Žinau, kad prižiūrėtojams gali būti giliai "KEIKSMAŽODIS" ant manęs, nes ir taip šis serveris turi daug žaidėjų, bet jeigu už tokius dalykus baninama, tai atsiprašau, bet čia tada ne serveris. Parašiau savininkui tiek per skype, tiek per kitus socialinius tinklus, todėl dabar laukiu atsakymo iš jo. Gal netyčia per tą laiką Keza ar kitas prižiūrėtojas priims tinkamą sprendimą ir atblokuos mane. Geros dienos. 

 

• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : http://imgur.com/a/1BM2h

 

• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : 

 

 

Redaguota Jeremy_Redwood

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.