Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau: Sharkas_Pavarot

Sarkis

Rekomenduojamas pranešimas

Serverio vardas: Sharkas_Pavarot.

 

Tikrasis vardas: Sarunas Stulgys.

 

Amzius: 17Metu.

 

Apie mane: Esu linksmas su draugais,megstu zaisti krepsini. Labai domiuosi sportu,gyvenu kaime todel dauk laiko skiriu Kompiuteriui kadangi nera daugiau kas veikti ;)

 

Kodel pasirinkau "GreenSide" serveri: Todel nes pries ateidamas i si serveri maciau daugybe kitu populeriu serveriu,taciau juose nemaciau nieko naujo ir atnaujinimu buvo daroma labai mazai. Del didelio zaideju skaiciaus buvo ypatingai sunku patekti i serverio aukstumas,tokiuose kaip "Lmg" "Sarg" todel daug zaideju tiesiog pazaide kelias dienas ten nebemato prasmes ir nebezaidzia. Butent taip nutiko ir man ;)

 

Mano nuomone apie serveri: Nors ir serveryje nera labai daug zmoniu taciau jame daznai vyksta geri atnaujinimai,labai nudziugino darbu galimybes  ir ju ivairove. Manau laikui begant serveris ispopuleres ir suklestes..Mano atsiliepimai apie si serveri yra tikrai geri nes per pirmaja zaidimo savaite nepamaciau nieko blogo,nei priesisko elgesio,nei agresyviu zaideju nei kazko panasaus;) 

 

                                                                  Sarunas Stulgis 17Metu.

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.