Rajono_Baudejas

Narys

Rajono_Baudejas

Narys
 • ID

  21570
 • Turinio skaičius

  7
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų rodymas yra išjungtas

 1. Rajono_Baudejas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. The_Destiny 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai:https://imgur.com/a/fnWAhf0 4.Darbuotojo papildomas komentaras:Bendradarbis Irritating_Urchin nebuvo TeamSpeak3 ir nežinojo visos situacijos ir jis tik žinojo, kad žaidėjas The_Destiny darė non-rp. Aš šitą žaidėja vėl surakinau ir dėjau įtarimus už kitus nusižengimus, bet už non-rp nebuvote baustas nes kitas bendradarbis tai padarė.
 2. Rajono_Baudejas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima. Nerioske_Gamer 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai:https://youtu.be/OZnmGD6vE_U 4.Darbuotojo papildomas komentaras:Pats kaltas, viskas matosi įrodymuose.
 3. Rajono_Baudejas

  „Bitučių Prokuratūra"-Įrodymai.

  1.Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris parašė papeikima.Area_Boys 2.Papeikimo nuoroda: 3.Darbuotojo įrodymai:https://imgur.com/a/9y6UXei 4.Darbuotojo papildomas komentaras:Matosi, kad pavartojai keiksmažodį+ būti pd bazėje random žaidėjui yra negalima.
 4. Rajono_Baudejas

  „Bitučių Prokuratūra" -Darbo sutartis.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė:Rajono_Baudejas 2. Ar pasižadate išdirbti firmoje septynerias dienas ir laikytis darbo taisyklių?:Taip 3. Vaizdinė medžiaga, kurioje įrodoma, kad paaukojote į firmos fondą numatytą sumą (10'000€):https://imgur.com/a/KfZKPG7
 5. Rajono_Baudejas

  [Konkursas]100.000€ giveaway

  1, Jūsu V_P žaidime:Rajono_Baudejas 2. Jūsu pasirinktas skaičius:28 3. Ką veiksit su pinigais?Pikrsiu transporta {SULTAN}