Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

1.8.1 - Premier

Saint_Martinez

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Saint_Martinez 

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas būtų toks, kad mašinų turguje/salone būtų galima nusipirkti mašiną "Premier". 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na, mano manymu ši mašina tikrai turi būti parduodama, nes ji turi daug pliusų... Gan greita, stabili, keturdurė, manevringa ir tt. Žinau, ši mašina yra vairavimo mokykloje, bet manau daug žaidėjų norėtų ją įsigyti...

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Premier automobilis šiame serveryje yra retas automobilis, norint gauti retą automobilį reikia laimėti renginį, kurį rengia serverio prižiurėtojai arba savininko rengiamam giveaway. Yra pilna automobilių panašiu, ir be to jeigu būtų pirkti labai maišytųsi serveryje, nes Premier automobilis yra vairavimo mokykloje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 valandas prieš , Josh Quincy rašė:

Premier automobilis šiame serveryje yra retas automobilis, norint gauti retą automobilį reikia laimėti renginį, kurį rengia serverio prižiurėtojai arba savininko rengiamam giveaway. Yra pilna automobilių panašiu, ir be to jeigu būtų pirkti labai maišytųsi serveryje, nes Premier automobilis yra vairavimo mokykloje.

Jei premier yra vm, tai ten galima ją pakeisti į kokią kitą, o kad ji reta,  tai nežinojau aš

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 hours ago, Saint_Martinez said:

Jei premier yra vm, tai ten galima ją pakeisti į kokią kitą, o kad ji reta,  tai nežinojau aš

Aišku įmanoma jiems pakeisti, bet dėl vieno žmogaus noro tikrai ims ir nekeis. Ir nemanau aš čia dėl mūsų noru ims ir keis kažką.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-08-11 at 14:43, Saint_Martinez rašė:

Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Saint_Martinez 

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiūlymas būtų toks, kad mašinų turguje/salone būtų galima nusipirkti mašiną "Premier". 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Na, mano manymu ši mašina tikrai turi būti parduodama, nes ji turi daug pliusų... Gan greita, stabili, keturdurė, manevringa ir tt. Žinau, ši mašina yra vairavimo mokykloje, bet manau daug žaidėjų norėtų ją įsigyti...

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Už. Ant jos dedes visai nrml tune, bet jinai reta yra tai nzn. :)

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Pats tik dabar sužinojau, kad premieras projekte yra retas. Kalbant apie tavo pasiūlymą nelabai sutinku. Kodėl? Serveryje labai maišysis, kadangi vairavimo mokykloje šis transportas yra. Prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.