Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×
Eurovizija 2024! ×

1.8.2 Pasiūlymas: Mechanikų helicopteriai

Adan_Suzuki

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Adan_Suzuki

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padaryti helicopterius mechanikams su magnetais, kad galėtume išimti laužus iš vandens kadangi dažnai būna, kad laužai būna vandeny ir neįmanoma paimti.

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebūtų užterštas /mlauzai mechanikams, nes dažniausiai visi laužai būna vandenį, žaidėjai galėtų greičiau atgauti savo transportą, mechanikams daugiau veiklos

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

WOW, O čia stipru. Kad greičiau būtų tai faktas, bet nemanau, kad tas pavadinimas „Mechanikų helikopteriai“ iškart netinka. Dar padaro tikroviškesnį žaidimą tas, kad reiktų ilgai laukti. O, kad duotų helikopterį jis būtų tikroviškas? Manau, kad ne.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ištikrųjų įdėja labai nebloga. Esu šią įdėja, manau ši įdėja ne tik paįvairintų Mechanikų darbą, jos rutiną, bet ir į Mechanikų darbą atneštų visai kitos veiklos. Taip pat, labai daug transporto priemonių yra vandenyje.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš esu PRIEŠ. įdėja tikrai gera, esu girdėjęs, kad būtų valčių paimti laužams, arba tų sraigtasparnių. Tačiau greit pasakysiu kodėl taip negali būti:

1.Būtų lengva pabėgti nuo PD.

2.Vistiek tai bus kažkokia konkurencija.

+Tai vistiek kažkaip atrodo ganėtinai keistai... Žinoma, galima čia ir sugalvoti baudas, kad kai turi star/yra gaudomi asmenys NEGALI skraidyti su heliais, tačiau va, jie vistiek skraidys, kad ir ne save, tačiau kitus žmones kurie turi STAR ir kt. Aš pasikartosiu - PRIEŠ!

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-09-30 at 5:28 PM, Howard Jonhson said:

Ištikrųjų įdėja labai nebloga. Esu šią įdėja, manau ši įdėja ne tik paįvairintų Mechanikų darbą, jos rutiną, bet ir į Mechanikų darbą atneštų visai kitos veiklos. Taip pat, labai daug transporto priemonių yra vandenyje.

Kuom tai paįvairintų mechanikų darbą? Kad įdėtų sraigtasparnį, kurio 99.99% neįdės? Ir kuom tai pakeistų mechanikų rutiną? Juokingi tavo atsakymai, tiesą pasakius. Pati idėja, visiškai nesąmoninga, realybėje esat matę mechaniką pilotuojantį sraigtasparnį? Momentaliai reikėtų padaryti, piloto teises, ir visa kita. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Galvokime protingai ir logiškai. Greenside projektas yra paremptas rimtai faktais (t.y, darbais). Bet, kiek esu visko matęs gyvenimę, dar nebuvau matęs jog mechanikas su sraigtu skraidytų ir traukti iš vandens kažką. Idėja nebloga, bet ne tokiam projektui ji skirta, visgi pagr. serverio administracija to tikrai neįdės. Prieš.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Mechanikų sraigtasparniai, nuostabus pasiūlymas! Jei rimtai, tai visiškai nelogiška, ar realybėje esate matę mechaniką pilotuojantį sraigtasparnį? Žinoma, jog ne. Geriau padaryti, jog kitu būdu tos mašinos būtų ištraukiamos. :lol:

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.