js 

Narys

js 

Narys
 • ID

  14690
 • Turinio skaičius

  287
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

js  paskutinį kartą laimėjo Liepa 7

js  turėjo mėgstamiausio turinio!

7 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

3.012 profilio peržiūros
 1. js 

  Unban Leo_Dream

  Perkrauk interneto modemą, turėtų susitaisyt.
 2. js 

  Pristatau Rokyz_Abro

  Sw rokeli. Kadangi iš Panevėžio, varysim pas nierka į svečius. @Nerioske_Gamer
 3. js 

  Grove Street Family

  Duokit daug veiksmo svarbiausia, o paskui su laiku galbūt ir oficialumas ateis. Tik neužsidarykit kaip kitos gaujos po 2 dienų. Sėkmės.
 4. js 

  [0.1.8.7] Gaujoms

  Sutinku su tavo pasiūlymais, tikrai paįvairintų tą patį gaujos gyvenimą, taip pat būtų žymiai įdomiau kovoti zonose. Nesu tikras dėl taškų sistemos, nebent ten kažką įdomiai sugalvotų pridėti. O realiai, tai norėčiau pamatyti tai naujame update.
 5. js 

  Ieskau tahomos

  Kokios ypač markės norėtum? Ar tiesiog norėtum paeditino defaultinio tahomos modo? O jeigu nori kad surastų pagal tavo pageidavimus ir panašiai, tai siūliau kreiptis į šią modifikacijos krautuvėlę. ( spausti ant užrašo )
 6. js 

  Rollin 30s Harlem Bloods

  cikrai zveriu gangas Noriu pranesti, kad siandiena t.y. 2019 - 07 - 21 vyks Nerijaus ir Margaritos vestuves LV zonoje !
 7. js 

  Peikiu Jackie_Sweet

  nu sv, nu nezinau, nemaciau kad tave izeidineciau, galbut tik netaip pagarbiai su tavim snekejau, bet kaip sakant, pirmas pradedi, bet paskui begi skustis del nieko. Jeigu buciau pagalvojes apie papeikima, buciau dares nuotraukas, bet, deja, logu irodymai netinka. Apie dauzyma nieko nesakau, fotke nieko neirodo. O del kickinimo, tai buvo zmogus, o ne zmones, atidziau kita karta stebekis. Zaideja kickinau taip be priezasties, zaidejas yra gan geras draugas sampo gyvenime, tad jeigu bus jam tie 2 kickai problema, tada gerai, nieko nesakau. Bet verciau kaip sakant ziurek i savo darza, nelysk i kitu, nes tu sioje situacijoje nenukentejai ir tau tai netrugde.
 8. js 

  Ieskau lspd

  https://www.gtaall.com/gta-san-andreas/cars/91553-dodge-charger-police-interceptor.html Rasta
 9. js 

  IEŠKAU HUD BEI DMG INFORMER

  iš tavęs rep limitas bus, dq
 10. js 

  Corteo Family

  ギャングとの幸運
 11. js 

  Padekite, nepasileidzia SAMP

  Sveikas. Nueik į dokumentus, ten susirask GTA SAN ANDREAS USER FILES, atsidarai ir bus failiukas pavadinimu gta_sa.set. Šitą ištrink ir bandyk iš naujo jungtis į serverį.
 12. js 

  Naujasis taksistų firmos direktorius

  Sveikinu, Artiomai, sėkmės tau taksistų drk poste.
 13. js 

  Los Santos Village Boys

  cikrai gerbiu kai tu visus che ishaudai, bet kaip sakant, naudingas karys, vienas musio nelaimes
 14. js 

  Los Santos Village Boys

  rezervuota gfx/vfx miesos nerenkam
 15. ISTORIJA Viena iš pavojingiausių pasaulių gaujų. Gauja „gimė“ 2019 metais, Red County miesteliuose ir išplito į didžiausius miestus - San Fierro, Las Venturas, bei Los Santos. Gauja šiuo metu, neseniai atsidariusi, tačiau greitai pritapo prie gaujų gyvenimo ir spėjo per labai mažą laiką laimėti dvi zonas. „Los Santos Village Boys“ garsėja savo žiaurumu, nors daugiausia užsiima kontrabanda, plėšimais, ir pinigų plovimu, tačiau vykdo ir dar rimtesnius nusikaltimus, tokius kaip prekyba žmonėmis, grobimai, žudymas. Jų skiriamieji bruožai – ženklų kalba, masyvūs juvelyriniai dirbiniai, Pietų Amerikos kalba, bei geltonos spalvos atributika. Ypatingas grupuotės skiriamasis bruožas – tatuiruotės, dengiančios didelę kūno dalį. Jos daromos senovišku būdu, kuris yra labai skausmingas, tačiau įrodo nario ištvermę bei stiprybę. „LOS SANTOS VILLAGE BOYS“ lyderiai Onyx_Smoker - vienas iš geriausių Meksikos gangsterių bei šios gaujos įkūrėjų. Onyx arba kitaip žinomas kaip achiz, išsiskyrė savo ypatingais bruožais. Jis niekada nepasiduoda, visada kovoja iki mūšio pabaigos. Gyvenime jis atrodo žiaurus, bet iš tikrųjų taip nėra. Jau nuo vaikystės jis buvo ramus bei geras vaikas, kuris turėjo labai daug draugų, su kuriais rasdavo bendrą kalbą. Tačiau, matomai, jis priėjo prie visai kito gyvenimo. Sulaukęs 25 - erių metų, nieko nelaukdamas pradėjo gaujos kelią. Kiekvienas mūšis jam yra labai svarbus, sušneka kalbą bei padrąsina tuos kurie jaudinasi prieš mūšį. Pats achiz prieš kiekvieną mūšį nusižegnoja ir tai siunčia savo žuvusiam seneliui, kuris buvo žiauriai sušaudytas Los Santos mieste kitų gaujos narių. Roki_Reider - vienas protingiausių Amerikos gangsterių. Rokis pasižymi savo neįprasta galia. Rokis yra labai protingas bei žino kaip kovoti gaujų mūšyje. Taip pat jo neįprastai galingos mėlynos akys, galėtų pravirkdyti bet ką, pažiūrėti į jo akis, taip pat, kas pažiūrėti į žalią svogūną. Taip pat nuo šiol jis žinomas kaip vienas šios gaujos įkūrėjų, kadangi jį pakvietė prisijungti prie achizo. Jackie_Sweet - neįprastas lyderis šiai gaujai, kadangi dauguma gaujos narių sudaro meksikiečiai arba amerikiečiai, tačiau šis gaujos lyderis yra gimęs Europoje, Danijoje. Jackis yra vienintelis europietis šioje gaujoje, bet jis nėra pats prasčiausias gaujoje. Gaujos lyderis išsiskiria savo taiklumu bei vairavimo įgūdžiais. Vaikystėje Jackis norėjo tapti vienu iš geriausių „F1“ formulių lenktynininkų. Tačiau tai liko tik svajonė. Bet Jackis nesiskundė ir dabartiniu gyvenimu, Jackis achizą pažįsta nuo vaikystės laikų, nuo tada, kai jis su šeima persikraustė gyventi į Ameriką, Jackis ir achizas labai greitai surado bendrą kalbą bei tapo labai gerais draugais. Nors ir būdami paaugliais juodu daug nebendravo, bet vistiek palaikė gan gerus ryšius. Ir gaudamas achizo pasiūlymą prisijungti prie jo, jis ilgai to nesvarstė bei tapo taip pat vienu iš „Los Santos Village Boys“ įkūrėju.