Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Tvinkis_Vinkis

Kobe_Fernandez

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : *cenzūra* s_Vinkis .


Jūsų vardas realiame gyvenime : Erikas bet visi vadina Erik .


Kiek jums metų ? : 15 .


Iš kokio miesto esate? : Kaunas .


Jūsų charakterio savybės : Save galėčiau pavadint draugišku ir mandagiu, nes man to tikrai nestinga. Esu ramaus būdo, bent kai "prispiria reikalas". Bet kantrybė turi savo ribas, moku atsikirsti, bet nesu konfliktų mėgejas. Patinka valdyti, labai dažnai būnu kur nors valdžioje ir stengiuosi prisidėti prie kokių nors papildomų veiklų. Esu gal per daug atlaidus ir jausmingas (priklauso nuo situacijos ) Nežinau ką čia dar pasakyti. biggrin.png. Gal tik, kad esu su humoro jausmu tikrai, bet ne visada tai pasireiškia, nes kaip ir minėjau, esu tikrai rimto ir ramaus būdo.Apie save blogo žodžio net nemoku ir pasakyti .


Kokie jūsų pomėgiai, hobiai? : Lankau futbola jau nuo 7 metų t.y 8 metus ir sekasi labai gerai esu jau Kauno rinktinės 15 mečių kaip sakant rinktinėje ir tikrai labai džiaugiuosi jog lankau , mėgstu labai žaisti su kompiuteiru .


Kokios jūsų gerosios ir blogosios savybės? : Taigi gerosios t.y draugiškas ir mandagus , nes man to tikrai nestinga , blogosios tai greitai susinervuoju , ir kartais keikiuosi :) .


Jūsų nuotrauka (būtina) :


e711769154594fb5f9c418933b5b731b368.jpg


504bd0b6f23c7fc2eb5d775e1c2e2a67535.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"Save galėčiau pavadint draugišku ir mandagiu"

"nesu konfliktų mėgejas"

 

Važinėji su dviračiu prie manęs ir pastoviai rašinėji *cenzūra* ir t.t... Ir tu čia vadini save draugišku? mandagiu?

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

"Save galėčiau pavadint draugišku ir mandagiu"

"nesu konfliktų mėgejas"

 

Važinėji su dviračiu prie manęs ir pastoviai rašinėji *cenzūra* ir t.t... Ir tu čia vadini save draugišku? mandagiu?

Tikrai taip buvo neslepiu bet tu buvai tikrai man prisirėkes ir tu kaškada ant manes vadinai todėl aš atsiskaičiau 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tikrai taip buvo neslepiu bet tu buvai tikrai man prisirėkes ir tu kaškada ant manes vadinai todėl aš atsiskaičiau 

Ką tu čia nusišneki aš tave pirma kart serveryje matau ir iš niekur pradėjai tokias nesąmones rašyt. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką tu čia nusišneki aš tave pirma kart serveryje matau ir iš niekur pradėjai tokias nesąmones rašyt. 

Rašyk į asmenine žinute nes nenoriu gautri įspėjimų todėl rašytk man tikrai į Až sėkmės tau serveryja

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

demotyvacija.lt_Jezus-sako-tu-debilas_13

 

 

- Draudžiama rašyti pranešimą tik įkeliant video įrašą ar nuotrauką (tokiu atveju pranešimas skaitysis bereikšmis);

Gaunate 1 įspėjimą

Sabas_Brown

Redaguota Sabas_Brown

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Eiktu ne*isęs proto visiems, DPD kanale su Eko_Mad bazariniai apie atranką į pavaduotojus, sakiai jog lmg tau dalina direktorius, pavus, bet uždavinėji tokius debiliškus klausimus kaip "ar reikiai Žilviui parašyti idėjas pildant į pavus". Ir be to sakiai jog tau 16, nors per ts tavęs vpš nesigirdi, toks jausmas, kad padvale sėdi, vienintelį tavo žodį buvo įmanoma suprasti "Na*ui" ir dar sakiai esi malonus... P.s tada buvai su Lukas_Hitman nicku.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas *cenzūra* , pagaliau pamačiau, na tai sekmės projekte :)

Sveikas malonu kad palaikai sėkėms ir tau :) 

 

Nemanau,kad tu čia.. Bet sekmės.

Sveikas malonu jog rašai bet čia tikrai aš :)

 

Malonu su tavim susipažinti, sėkmės žaidime tau!

Ačiū kad mane palaikai sėkmės ir tau šemia projekte manau sutarsime mes ;)

 

Bet tai toks tu plagijatorius ir apišaukėlis esi. Kaip anketą rašo tai be klaidų, o čia tai net paprasto sakinio be klaidų nesugebi parašyt. Ir bėje iš balso duočiau ~12 iš rašymo ~10.

Tikrai man yra tiek metų ir man su lietuvių ne kas nemoksliukas sorry aš bet suprask visi žmonės nemokės kokio nors dalyko pvz : Aš nemoku beveik lietuvių man išeina 6 o tu kaško kito nemoki ir viskas taip būna 

 

:DDDDDDDD Tu gi visiems sakėi, jog tau 16, o dabar 15 :DDD, aj nu sėkmės

Kažkada sakiau nes norėjau jog mane suprastų visi todėl ir sakiau :D todėl kam sakiau visi sužinojo kas aš esu ir kiek man metų 

 

Tai, kad čia net ne jis. Belenkokius nick kuriasi ir foto iš kitų žmonių vogia, tikrai nera gražu taip elgtis...

Taigi tikrai nevogiau nuotraukų nes jei vogčiau žmogaus nuotraukos jes ištrintų ir visa kita :) jei nori ieškok internete sėkmės paieškose esu iš Vilniaus man 15 metų mano vardas Erikas kitaip Erik sėkėms tau paieškose 

 

Sveikas Tinki , šaunu kad prisistatai

ačiū jog mane palaikai sėkmės ir tau šemia projekte ir linkiu tau gero kolektyvo 

 

Sweikas malonu susipažinti tikrai pakankamai geras prisistatymas tavo nicas tikrai yra matytas sėkmės žaidime ir realiame gyvenime.

ačiū jog mane palaikai tikrai aš žaides ne viename projekte bet daniausiai pasilieku geresniuose todėl šemia ir lieku :) nesj is išskirtinis 

 

 

demotyvacija.lt_Jezus-sako-tu-debilas_13

 

 

- Draudžiama rašyti pranešimą tik įkeliant video įrašą ar nuotrauką (tokiu atveju pranešimas skaitysis bereikšmis);

Gaunate 1 įspėjimą

Sabas_Brown

 

Kalbant apie tai tikrai aš ne *cenzūra* jei tu toks esi atsprašant sėkmės tau 

 

Eiktu ne*isęs proto visiems, DPD kanale su Eko_Mad bazariniai apie atranką į pavaduotojus, sakiai jog lmg tau dalina direktorius, pavus, bet uždavinėji tokius debiliškus klausimus kaip "ar reikiai Žilviui parašyti idėjas pildant į pavus". Ir be to sakiai jog tau 16, nors per ts tavęs vpš nesigirdi, toks jausmas, kad padvale sėdi, vienintelį tavo žodį buvo įmanoma suprasti "Na*ui" ir dar sakiai esi malonus... P.s tada buvai su Lukas_Hitman nicku.

Pradėsiu nuo jog tirkai man duodavo direktrių nes jų pasiegdavau aš supranti tuos žodžius kaip būna žmogui sunku ir jis nesusikaupia ir tiap gaunasi ir supranti Eko_Mad žinau visi palaiko bet jis irgi vaiaks supranti mano kai psakoma pusbreoliui 10 metų o jis kalba kaip 15 metų bachūras todėl gal čia patylėk tu

 

AČIŪ VISIEMS kas mane palaiko , kas mane palaiko didelis dar sykį ačiū ir tikrai gerbiu jus 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Svečias  Laurynas_Weed 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.