Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

[PASIŪLYMAS serveriui] GreenSIDE.LT radijas

Kobe_Fernandez

Rekomenduojamas pranešimas

Pasiūlymų pildymo anketa serveriui.
✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: *cenzūra* s_Vinkis
✔ Koks tai pasiūlymas: Taigi pradėsiu nuo to jog būtų itin gera jog šis serveris turėtų savo radija per kure galėtų kalbėti 2 radistai kurie bus išrinkti serverio savininkų per serverio radija galėtų jie uždavinėti visokius klausimus ir visa kita tai būtų kaip ZIP.FM 2 radistai Jonas ir kitas radistas tai čia būtų GreenSIDE.LT radistai Vardas_Pavarde ir Vardas_Pavardė
✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi apie šę radija noriu paskyti jog per ję bus vedamos klausimanijos ir visoki kiti klausimai per ję galėsime užsidirbti daugiau pinigų kuriuos išleisime kitiems poreikems GreenSIDE.LT radijai duos savininkai arba galės aukoti pinigus šiai kaip sakoma įmoniai tik ji neturės direktoriaus o tik prižiūrėotja kuris prižiūrės šį visą veiksma noriu pridurti jog būtų sukrtas radijos skiltis ir per tą radija galėtų prisijungti per Sam Broadcaster su še programa kaip žinoma jau esu lygiai 5 metus ir moku naudotis todėl ir siūlau padaryti radija :)
✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Pritrauktų daugiau žmonių ir galėtų klausyti GreenSIDE.LT radijos per ję viska aptrartų per ję galėtų įleisti asmenį su kuriuo kalbės ir visa kita būtų įdmiau :)
✔ Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Kaip atrodo ši programa b5457bcb89dedab4fb9613ac7b2a1b69395.png 

 

Kam patiko pasiūlymas like :) 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš visiškai už, kad ši įdėja būtų atkurta (taip sakau todėl, nes visai nesenai buvo - GreenSide FM) tik ją per šį (2015.04.26) atnaujinimą išėmė, net nežinau kodėl, turbūt nebuvo aktyvaus žmogaus, turinčio pakankamai metų naudotis šia programa, vesti kaip tu sakai rubrikas visokias ir taip toliau. Aš už, bet žodis bus savininkų.  ;)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Aš visiškai už, kad ši įdėja būtų atkurta (taip sakau todėl, nes visai nesenai buvo - GreenSide FM) tik ją per šį (2015.04.26) atnaujinimą išėmė, net nežinau kodėl, turbūt nebuvo aktyvaus žmogaus, turinčio pakankamai metų naudotis šia programa, vesti kaip tu sakai rubrikas visokias ir taip toliau. Aš už, bet žodis bus savininkų.  ;)

Tikrai gerai jog mane palaikai tirkai jei mane paiimtų į šį veiksma tikrai išbūčiau ir rūpinčiausi še radija jau prie radijų ir šios programos atsėdėjas lygiai 5 metai jau po 2 savaičių bus 

 

Buvo radijas - nepasitvirtino reiškiasi antro karto nereikia .

Tikrai radija bus žinau bet norėjau pasiūlyti ir pažiūrėti ar nori kiti :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Buvo tas radijas, bet neveikdavo man. :D Gal dabar ir pavyktų kažkas. Su tais radistais tai būtų bėdų tikriausiai.

Taigi Rokui parašiau apie save viską jei duos šansa tikrai nebus trugdžių nes esu mokyklos bei vieno iš klubo Lūnos dj padėjėjas kuris padeda dydžėjaut todėl jei tapsiu šiuo asmeniu tikrai bus pas jus geros akirmirkos :)

 

Pritariu Sabui, sėkmės kitą kartą xDD

Bandysiu tapti radijos radistu ir tirkai bandysoiu jog ši radija gyvuotų ilgai 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
 

Aš už tik tuo atveju, jeigu kažkas rimtai ją užsiims. Daugeliuose serveriuose radija nepasitvirtino. Kažkodėl manau, kad čia ji nėra reikalinga, nes taip pat nepasitrirtins.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Jau turėjome radiją. Pradžioje buvo didelė iniciatyvą ją turėti, bet po kurio laiko patys nebeturėjome laiko užsiimti ja, todėl teko išjungti. Šiuo atveju irgi abejoju ar pats užsiimtum su ja ilgą laiko tarpą, o kelioms savaitės, kol tau įdomu, mes neapsiimame.

 

Tema rakinama.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.