Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Apgavimas.

Focused_Focus

Rekomenduojamas pranešimas

Laba vakarą taigi,susidūriau su toke viena bėda.Taigi adminas Earth_Ceejey mane apgavo. kai gavau ngs ar nds sake sumokes ir pašilns po kažkiek laiko,vakar vakare susikuriau nuosava gauja,ir šiandien man ja atėmė,nes turiu ngs,tokia ir bėda kad jam daviau pinigus įrodimu neturiu nes sakė esas Adminas kuris per foruma viska galejo o įrodymu neturiu nes visad sake einam kalbėt per teamspeak i jo  kanalą.. tai vat paskui kai pasakiau pradėjo apie kazkokios masinos skola kalbet kad cia uz skola ir dar negrazinau nors 920k taip lengvai niekam neduotu. tai toke ir problema dar norėjo,kad keisčiau greenside savo account i Lmg tai as nenorėjau keisti nes greenside projektas man yra vienas is geriausiu bet gavosi taip..Numesiu pora jo atsikalbinėjimu.

Lauksiu atsakymo. Atsiprašau jai kazka ne tokiu šriftu parašiau

Sekmės visiem greenside žaidejam.

atsikalbinėjimai:https://imgur.com/a/R0SM5

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Labas vakaras Sontex nesu joks  DPI ar GP, serverio komanda yra čia: 

Visu pirma nežinau apie ka tu ten išvis, nei paaiškinti tau galima nieko, jei aš tau rašau tu esi NGS o tu kalbi apie NDS nors taves juokiam NDS nera.

Ir išvis nesuprantu prie ko čia aš ir NDS NGS jei tam skirti prižiūrėtojai.

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
37 minutes ago, Cause said:

Labas vakaras Sontex nesu joks  DPI ar GP, serverio komanda yra čia: 

Visu pirma nežinau apie ka tu ten išvis, nei paaiškinti tau galima nieko, jei aš tau rašau tu esi NGS o tu kalbi apie NDS nors taves juokiam NDS nera.

Ir išvis nesuprantu prie ko čia aš ir NDS NGS jei tam skirti prižiūrėtojai

Aš tau sakau buvau padavės pinigus kad sumokėtum sakei uz ir nds sakei nds nusiėmė o ngs vėliau nuimsi bet taip ir nenuimėi ir taip žlugo gauja 1000 kreditu beabijo sakiau kad tu viska neigsi. opps cia coude parase aš pagalvojau kad cia tas earth sorry, man Rokas sakė čia rasyti.

 

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
5 minutes ago, Alfredo_Cervantes said:

Padariai didelią klaidą kad neturi įrodymų. Aš tai tikiu kad Earthas taip galėjo padaryt. Jis visąlaik primesdavo kažką vyršesnio ir mačiau kaip jūs jo kanale sėdėjot.

Jop,jis dabar pasikeitė slaptažodi nes buvo find,o aš nesitikėjau kad taip bus nes jau kiek laiko praėjo... Bet nemanau ar išvis kasnors skolintu 920k ir dar skoloi liktu. įdomu ka sumastė https://imgur.com/a/YP5rY

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 hour ago, Focused_Focus said:

Jop,jis dabar pasikeitė slaptažodi nes buvo find,o aš nesitikėjau kad taip bus nes jau kiek laiko praėjo... Bet nemanau ar išvis kasnors skolintu 920k ir dar skoloi liktu. įdomu ka sumastė https://imgur.com/a/YP5rY

 

Visu pirma tu pradejai rašyti Matthew_Bennet visokios nesamones kuriu nesupranti taves, 950k skolingas už transporta elegy kuria db turi ar pardavej galima tai sužinoti bana gavai už serverio klaidas db prašome neverkti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 valandas prieš , Focused_Focus rašė:

Jop,jis dabar pasikeitė slaptažodi nes buvo find,o aš nesitikėjau kad taip bus nes jau kiek laiko praėjo... Bet nemanau ar išvis kasnors skolintu 920k ir dar skoloi liktu. įdomu ka sumastė https://imgur.com/a/YP5rY

 

nieko jai tikrai taip įvyko tai viskas bus randama per logus jai Rokas netingės paieškot.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
1 minute ago, Amphetamine_Xtreme said:

oj tu ceejai tai vat kokios tavo varkes :D:D apgavinėti žmonės?

Krc nesitikejau is jo db sako kad uz kazkoke masina skoloi tai virs milo idomu kas tiek skolintu

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
10 hours ago, Cause said:

Visu pirma tu pradejai rašyti Matthew_Bennet visokios nesamones kuriu nesupranti taves, 950k skolingas už transporta elegy kuria db turi ar pardavej galima tai sužinoti bana gavai už serverio klaidas db prašome neverkti.

Negavau bano,prasau nemeluoti... Ir koki dar elegy.. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.