Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Pasiulymas serverio paslaugomis

Gedvis_Agurkai

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Gedvis_Agurkai

• Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:  Tai va sugalvojau toki dalyka kaip matau trečiam levelio adminui  yra kelios komandos  tas komandas galima kai kuo pakeisti ir išimti kelias 

pvz  1 lvl  admin gali naudoti /skaic jį perkelti į 3 lvl komandas  arba dar kokias kitas komandas.

Kitas ..

dabar cheaterius gali baninti tik 3 lvl adminai aš nusipirkau 2 lvl admina  jau mačiau 3 cheaterius ir tuo metu nebuvo 3 levelio admino serveryje jų negalėjau išgabinti tai prašau padaryti kad galėtu cheaterius baninti ir 2 lvl adminstratoriai. 

• Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:  išlygins adminus ir kiek mačiau yra daug 2 lvl adminu

• Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):  . 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias

Pirk trečia lvl. Tam ir yra padarytos privilėgijos.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, jei matei cheaterių serveryje visada gali užpildyti specialia anketą forume ir jie bus užblokuoti. Visu antra 3lvl admin"as prarastų vertė serveryje kas reiškia niekas nepirktų 3lvl admin'o kadangi kam man pirkti jeigu su 2lvl admin'u galiu nubaustį žaidėja už cheat'inima? Idėjoje naudos nematau.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
On 2017-11-20 at 10:04 AM, Time_Glock said:

Sveikas, jei matei cheaterių serveryje visada gali užpildyti specialia anketą forume ir jie bus užblokuoti. Visu antra 3lvl admin"as prarastų vertė serveryje kas reiškia niekas nepirktų 3lvl admin'o kadangi kam man pirkti jeigu su 2lvl admin'u galiu nubaustį žaidėja už cheat'inima? Idėjoje naudos nematau.

Tsg pagalvojau gal ka atnaujint pridėt komandu atimt kelias iš 3lvl

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
14 hours ago, Domis_Raz said:

Jeigu pridės prie žemesnių levelių daugau privilegijų, nebeapsimokės pirkti admino su aukštesniu lygiu. Prieš 

 2 lvl adminas vps nuvertintas nei mutint  žaidėjo ngl kuris mane ižeidinėja ..

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.