Domis_Raz

Narys

Domis_Raz

Narys
 • ID

  16922
 • Turinio skaičius

  509
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Domis_Raz paskutinį kartą laimėjo Vasaris 14

Domis_Raz turėjo mėgstamiausio turinio!

7 sekėjų

Paskutiniai profilio lankytojai

3.127 profilio peržiūros
 1. Domis_Raz

  Averitt Express | Neaktyvumas/palikimas

  Anketa norint pasiimti neaktyvumą:Jūsų Vardas_Pavardė:Domis_RazNeaktyvumo laikotarpis:Nuo šiandien iki pirmadienio, nesu tikras, kad pirmadienį jau būsiu.Pagrįsta priežastis:Turėsių svečiu, abejoju, kad bus laiko.
 2. Domis_Raz

  Averitt Express | Rangu pasikėlimo sistema

  Jūsų Vardas_Pavardė:Domis_RazJūsų statistikos lentelė (/bendradarbiai):https://imgur.com/a/LDeNfswIš kurio į kuri ranga norite pakilti:iš 2 į 3Ar buvo sunku? Kaip vertinate šia laikina rangu sistema?:nelengva, bet young'as sakė nemoku vairuot ;/
 3. Tai reikėjo padaryti prieš atmetant papeikimą. Darbuotojo įrodymai visiškai neįrodo mano kaltės dėl ko aš buvau nubaustas, žodinis paaiškinimas nėra įrodymas.
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Domis_Raz• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Arminas_Bite• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Policijos departamentui• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Atmestinas papeikimų tikrinimas, galimai išsukinėja darbuotojus, nuo bausmių.• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:1.5.0. Kiekvienas firmos vadovas prisiima visą atsakomybę už savo firmą.• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : Pareigūnas nedavė man jokių reikalavimų, kurių aš būčiau nevygdęs, jo paties įrodymuose to irgi nesimato. Įrodymai, kad papeikimas atmestas: https://prnt.sc/ml1kp0 Darbuotojo įrodymai:
 5. Domis_Raz

  „Bitučių Prokuratūra" - Papeikimai.

  Papeikimo šablonas:Jūsų „Vardas_Pavardė“ serveryje:Domis_Raz Pareigūno „Vardas_Pavardė“ serveryje:Gruzinas_Tortilla Priežastis, kodėl rašote papeikimą:Nesutinku su gautais įtarimais. Pareigūnas asmeniškai man nedavė jokių nurodymų, kurių aš būčiau nevygdęs. Jūsų įrodymai: Direktoriaus pastaba:
 6. Domis_Raz

  Averitt Express | Rangu pasikėlimo sistema

  Anketa norint pasikelti ranga į aukštesni:Jūsų Vardas_Pavardė:Domis_RazJūsų statistikos lentelė (/bendradarbiai):https://imgur.com/a/pEdiSyHIš kurio į kuri ranga norite pakilti:iš 1 į 2Ar buvo sunku? Kaip vertinate šia laikina rangu sistema?:Kadangi vairuot nemoku, čiut išlaikiau
 7. Anketa į darbo kontraktą: Jūsų Vardas_Pavardė:Domis_Raz Įrodymai jog paaukojote nurodyta direktoriaus suma į fondą (naujokams tik 5000 eurų, senbuviams 15000):https://imgur.com/a/08imjfp Jūsų pasirinktas darbo kontrakto laikotarpis (nuo 1 iki 7):7 Ar patvirtinate jog esate susipažinęs ir pažadate laikytis serverio ir darbo taisyklių?:Taip Anketa į gaujų kontraktą: Jūsų vardas pavardė:Domis_RazĮrodymai jog paaukojote nurodyta direktoriaus suma (20000) į darbo fondą: https://imgur.com/a/08imjfp
 8. Domis_Raz

  Ku Klux Klan

  Nuuu nepyk, kad nušoviau e
 9. Domis_Raz

  Geriausio meme konkursas

  Dalyvio anketa: ♦ Vardas_Pavardė žaidime: Domis_Raz ♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com): ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kai pildai į darbą ir paklausia "Kuo esate išskirtinis?" ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kai įkelia atnaujinimą ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kai bereikia 1 hit'o, kad nušaut žmogų per zoną ir nekibo paskutinė kulka, o jis pabėgo ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kai netyčia prie mento nusikeiki ir jis tai pamatė ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kai Rokas rinkos kam perleisti pareigas ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kai dominuoji visą zoną ir ant galo vistiek mirštat ir pralaimi, nes buvo last'as
 10. ADMINISTRATORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Domis_Raz • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje :Harding_Creative • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?:Free kick • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 11. Domis_Raz

  Permainos projekto valdžioje,

  Visiškai nelauktas ir netikėtas pasikeitimas komandos gretose, Ačiū Rokui už įdėtą indelį ir pastangas į projektą, sėkmės naujiesiems administratoriams.
 12. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Lukazzs_Lukazzs • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Mantas_Whi • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Event trugdymas, šaudo grobime, nušove ne tik mane. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 13. Domis_Raz

  Lenktynių event'as ! 2019

  Jūsų Vardas_Pavarde serveryje :Domis_Raz • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: jo
 14. Tu bent turit menkiausią supratimą kada ir už ką blokuoti. Žmogus padarė nuotrauka su First Personu ir todėl turi būti blokuojamas už čytinimą ? Modifikacija uždrausta visiškai ne dėl to. Ne manai, kad būtų užtekę perspėjimo, kad ištrinti modą ir paaiškinti kodėl jis draudžiamas ?

  Už medžius be lapų perspėjat, nes neįgavo jokio pranašumo, o dėl nuotraukos su First Personu blokuojat. 

  Tokiais tempais galėsit vieni čia žaist.
  @Mafijos Senelis
  @Rokas