Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Just_Remix Užblokavo Jeremy_Lucker

Hikaro_Masati

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Just_Remix

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jeremy_Lucker

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:  Serverio daiktų pardavinėjimas už realius pinigus. 

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :  https://imgur.com/a/LKpH3. dar fotke padariau kur buvo joa senas verslas. bet pardavę už 1eurą kitam žaidėjui. jei nepakanką įrodymų prašau tikrinkit logus kas man.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Ką blyn, ptfu, ką tu čia pjauni :D. Tikrina tuos logus tegul kiek nori, ar man rūpi, nieko aš nepardavinėjau, norėjau parduot nrg už 230k serverio valiuta, tai yra draudžiama?  :DDD Pasiūliau jam jį, kad pažiūrėtų info jo :D. Nenorėjo imt, tai atidavė atgal. Tu truputėlį padauginai muilo gal ? @Tony_Montelo daviau, kadangi jis yra geras draugas, kuriuo aš pasitikiu. Aš sakiau jam jog atsibodo ta pati rutina man tame sampe. Tas manęs paklausė ar duotai prižiūrėt verslą? Nu tai blembački, kam man to verslo kai aš nelošiu jau sampo dabar, tegu Tonius prižiūri jį ir džiaugiasi kol kas. Jis visas šaibas uždirbtas išsiims iš verslo kai grįžt norėsiu į servą ir atiduos verslą. Kur tu matai kažką blogo? Nu tu gal ir neduotai kaip toks skupas esi. Tegul žmogus bent pasidžiaugia dabar, o tu čia mus dabar bandai kažkur įkišt į duobę. Jei reikės tų čhatų kur jis man taip rašė - parašyk man, duosiu. Beje, užuojauta tau nuo mano močiutės.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    1 narys peržiūrėjo šią temą:

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.