Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Prisistatau Black_Rabit

NUM

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Black_Rabit seni acc = pameni mane? Like xd @Mrhp_Vysnia @Honixson_Rasor 
Jūsų tikrasis vardas: Mantas
Jūsų amžius, gimimo diena: 14 2003/5/15
Jūsų gyvenamasis miestas: Kaimas xd zdz Rinkitės Kaunas, Vilnius, Alytus,Prienai. 
Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): Jeigu reikia numesiu asmenine žinute :)
Jūsų hobiai, pomėgiai: Na samp'as, krepšinis, buvimas rajone xd 
Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Mano nuotrauką nėra pastovi, sunkokai prisitaikau prie naujoviu, Draugiškas esu (gal). Jeigu norite susiprazinti pm xddd
Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Esu medikas, turiu Lema xd (noob) greenside jau esu 2metus kartu su savo vergu @Jeff_Bistro xd. 
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: p**c turiu Augintiny @Jeff_Bistro, taipogi šunï vardas Rudis ir Kates nežinau jú vardu xd
Turite seserų, brolių?: Turiu broly
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?: Iš rajono, iš Žmogus kurio vardo nevile minėti. 
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?: @Dave_Destiny @Black_Rabit   @Billy_Jack @Jeff_Bistro @Vycka_Flex @Russia @Mrhp_Vysnia @Honixson_Rasor (Niurkt) už reklamą mokama :P
Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čia: Nenoriu ir taip jau perdaug pasaukiau 
Jūsų nuotrauka (privaloma):https://imgur.com/gallery/4DxZu xd 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.