Billy_Jack

Direktorių prižiūrėtojas

Billy_Jack

Direktorių prižiūrėtojas
 • ID

  12894
 • Turinio skaičius

  772
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  15

Billy_Jack paskutinį kartą laimėjo Kovas 16 2018

Billy_Jack turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

20.647 profilio peržiūros
 1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Billy_Jack• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Brryant_James• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Blogas V_P 3x• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms Serveryje žaidžia Bryant_James ir Brryant_James, nors jų IP ir sutampa, tačiau šis žmogus pats pripažino, jog žaidžia skirtingi asmenys. https://imgur.com/a/LyUJsai
 2. Billy_Jack

  Peikiu medikų direktoriu Haku_Rinha

  Direktorius baudžiamas nebus.
 3. Sveiki, labai apgailestauju dėl užsitęsusios atrankos, tačiau iš pradžių buvo keblumų su medikų rinkimais, o vėliau neturėjau laiko dėl vykusio šimtadienio. Šiuos rinkimus iš tiesų galiu vadinti labai vykusiais, nes atmetus šiek tiek silpnesnes kandidatūras ar žmogų, kuris vis lipa ant to pačio grėblio - turime 3 potencialius kandidatus, kurie galėtų užimti direktoriaus pareigas. Į antrą etapą pateko šie asmenys: Jackie_Sweet, Voltas_Focus ir Forever_Young. Kandidatų analizavimas nebuvo labai sunkus, nes 2 iš jų susidūrė su keblumais jei ne anketoje, tai žaidime. Jackie_Sweet - dažnai pastebimas projekto žaidėjas direktorių atrankose, tačiau neretai jam pakišą koją stipresni kandidatai arba jo pačio klaidos. Šį kartą anketoje pasigedau kažkokių idėjų, bandei " prasukti " visų naudojamus dalykus, kurių veikimo aiškinti anketoje kaip ir nebereikėtų, nes viskas žinoma. Kitus anketos minusus galėsi sužinoti susisiekęs. Tikrindamas tavo veiklą serveryje iškilo toks vaizdas, kad esi priklausomas nuo savo draugų daromos įtakos (kalbu apie mute anketas), kas nėra labai pageidautina pretenduojant į tokio lygio pareigas, žinant, kaip yra pasibaigusios tokių asmenų kadencijos. Voltas_Focus - viskas išdėstyta paprastai ir tvarkingai, bet vėl nepaminėjai naujų pasiūlymų pervežėjams, per smulkiai aprašei, kaip atsirinksi kandidatus į firmą ( paminėjai tik amžių, kas turėtų būti vienas mažiausių rodiklių). Viską sugadino tavo žaidime gautas ban'as už FPS unlocką dėl kurio turi problemų ne pirmą kartą, kas parodo tavo neatsakingumą, tad tikiuosi susiimsi ir kitoje atrankoje pasirodysi geriau. Finišo tiesiojoje visiems gerai žinomas Forever_Young, kuris geba stebinti savo vedamomis veiklomis bei kitais masiniais renginiais - pateikė išsamiausią anketą iš visų kandidatų. Puiku, kad padarei išvadų apie savo darytas klaidas praeityje su pavaduotojo rinkimais ir kitais dalykais, pateikei išsamius kriterijus būsimam firmos darbuotojui, matai pliusus savo būsimų kolegų darbe. Firmos koncepcija pateikta išsamiai ir tinkamai, kiek matau, motyvacijos turi ir tikiu, kad gali dar parodyti kažką gero šiame projekte, tačiau noriu priminti, jog tave puikiai prisimenu ir tikiuosi, kad praeityje pasižymėjęs elgesys nepasikartos. Iškrovus krovinį, Forever_Young skelbiamas naujuoju pervežėjų direktoriumi, sėkmės.
 4. Billy_Jack

  Mechanikai grįžta!

  [INFO] Kandidatams, kuriems nepavyko prasibrauti į kandidatų sąrašą ar tiesiog norite išsamiau sužinoti apie savo anketą - susisiekite su manimi forumo žinute.
 5. Billy_Jack

  Mechanikai grįžta!

  Labas vakaras! Šį kartą susidūriau su neįprasta mechanikų direktoriaus rinkimų padėtimi, nes per duotas 4 dienas rinkimams užpildė vos 4 žaidėjai, o pratęsus atranka kandidatūrų skaičius padidėjo vos 1 žmogumi, kas yra labai neįprastas reiškinys šios firmos vadovo paieškoms. Peržiūrėjus visų kandidatų anketas į finalą pateko 3 žaidėjai: Ernestas_Paklausk, Dovydas_Weed ir Haku_Rinha. Pereinant prie potencialių kandidatų vertinimo, tai pradėsiu nuo gerai visiems žinomos personos apie kurią žinome ne vieną anekdotą ar "juokelį" – Ernestas_Paklausk. Anketa, firmos koncepcija atrodo šauniai, idėjomis nelabai sugundei, nes kažką panašaus jau visi esame matę. Man nepatiko tavo begalinis pinigų išaukštinimas ir nuomonė, jog jie gali daug ką.. Reikėtų turėti šiek tiek originalesnių minčių darbuotojų motyvacijai. Elgesys bei reputacija tau sugadino visą kandidatūrą, nes anketoje rašei, kaip visapusiškai pasikeitei, tačiau prisiminus tavo 1 dienos darbą taksi firmoje ar išsidirbinėjimą su pareigūnais – jaučiuosi šiek tiek apgaudinėjamas, todėl lauksiu ir toliau tavo elgesio pokyčių žaidime, nes kaip minėjai sieksi kol pasieksi, todėl linkiu sėkmės dirbant su savimi. Antrasis žmogus, kuris sudomino savo laišku bei asmenybe – Dovydas_Weed. Dovydo laišką buvo sunku skaityti dėl šiokių tokių minčių šuolių bei pačio laiško pateikimo (viskas sumesta į vieną blyną), tačiau pats turinys buvo geras, o noras pasiekti šias pareigas labai ryškus. Džiugiu, jog matai problemas bei turi jų sprendimų būdus, malonu matyti žmogų, kuris žino, jog vadovas ir darbuotojai negali būti atskiras elementas firmoje, o tik juos sujungus galima kažko pasiekti. Žaidime nustebinai, kad mechaniku dirbi jau ~3 mėnesius, kas parodo, jog patirties ir potraukio šiam darbui jau turi, aktyvumas taip pat neblogas. Užbaigsiu Haku_Rinha, kuriam šioje atrankoje duočiau sidabro medalį vien už tai, jog neturi tiek motyvacijos šiam darbui, o tave labiau domina medikai (tą pripažino laiške). Kitą kartą siūlau nerašyti, jog " šį dalyką minėjau praeitoje kandidatūroje ", o viską aprašyti iš naujo, kaip pridera (tokiais dalykais menkini savo savo įvaizdį). Patiko tavo idėja su restauracijomis, neblogai atlieki darbą pervežėjuose, bet šį kartą suteiksiu šansą naujam žmogui, kurio reputacija dar nebuvo sutepta, o noras laimėti šiuos rinkimus pralenkiantis visų šių kandidatų. Iš analizės supratote, jog direktorių rinkimus laimi Dovydas_Weed, tikiuosi šis pasirinkimas manęs nenuvils ir iš šio veikėjo sulauksime puikių rezultatų!
 6. Billy_Jack

  Lenktynių event'as ! 2019

  • Jūsų Vardas_Pavarde serveryje : Billy_Jack • Ar atvyksite nurodytu laiku į lenktynių event'a: Taip
 7. Labas vakaras!! Šiandien buvo baigtas Nepageidautinų Darbuotojų Sąrašo senų vartotojų valymas. Ištrynėme visus žaidėjus, kurie buvo šiame sąraše 2015.04.08 - 2018.01.01 laiko intervale.

  Iš viso ištrinta (nuimti draudimai darbintis žaidime): 158 paskyroms.

   

  Gero vakaro!

 8. dekuj uz amnestija, jackaj

 9. Hi! Atlikome medinio gėdos stulpo valymą, kuriame ištrynėme ilgai nebežaidžiančius žaidėjus su konfiskuotomis/užblokuotomis paskyromis arba tuos, kurie pateko su priežastimis dėl kurių į šį gėdos stulpą neberašome ( Cheat'inimas, reklamavimas, bereikšmis komentavimas ir t.t. ).
  Iš viso ištrinta vartotojų: 57

   

  Gero žaidimo!

  1. Rodyti senesnius komentarus  8 daugiau
  2. Nico_Moretti

   Nico_Moretti

   Lol jei zeme butu apvali, tj vanduo tiesiog isbektu....

  3. Edvis_Srekas

   Edvis_Srekas

   Jei zeme butu apvali, tj tiesiog nusiridentumem...

  4. Mantys_Alone

   Mantys_Alone

   Jeigu būtų apvali, tai kurie žmonės gyvena apačioj tai nukristu.. ;d

 10. Billy_Jack

  Emigruoju Rocky_Ferrari

  NEEMIGRUOTAS. Jau esate emigravęs su kitu vartotoju.
 11. Billy_Jack

  Emigruoju Gri_Fas.

 12. Labas, pasakojo man Arminas jog pasikalbėjo su tavimi, ir sakė jeigu žmogus tikrai įsižeidė. https://imgur.com/a/cCeDoMF Štai įrodymai, jog jis tikrai neįsižeidė, o tiesiog norėjo mane nuverst " keža " nubas " yra įžeidimas? Nes skaitosi kaip nevykėlis " Tiesiog akyvazdžiai matosi, jog jis mane nori nuversti, kažkada bandė mane su draugeliais užstūmt, tai pabėgo, tai dėl to ir užsi*cenzūra*ęs ant manęs. 

  1. Rodyti senesnius komentarus  15 daugiau
  2. Troy Wyatt

   Troy Wyatt

   acidre duris, negalu yeit

  3. Troy Wyatt

   Troy Wyatt

   1 minute prieš, Jackie Sweet rašė:

   nepykit dede

   cit pasakiau >:(

  4. Billy_Jack

   Billy_Jack

   Papeikimas priimtas, tema rakinama.

 13. Billy_Jack

  Peikiu Billy_Jack

  Sveiki! Visų pirmą norėčiau pradėti, kad tavo mąstymų, kurį man parodei sms žinutėje, tai jeigu nėra direktoriaus, tai firmoje gali daryti ką nori - http://www.part.lt/perziura/a32374952dcff1012bbc0eec50659947305.png . Kas yra visiškai netiesa, nes pagrindinė tema yra sukurta ir reikia laikytis taisyklių - Pereinam prie tavo pažeidimų: 1. Trankymasis su darbiniu transportu prie skelbimų kontoros į kitus žaidėjus, carplantinimas - https://prnt.sc/m3b6jt bei https://prnt.sc/m3b693 (Įrodymai iš komandos nario @Matthew_Bennett) 2. Šaudymas be jokios priežasties į paprastus žaidėjus su darbo apranga, kas nėra leistina dirbant medikuose ypač, kai darbuotojui negresia joks pavojus - https://prnt.sc/m3b5xs 3. Ne pirmas kartas, kai bandai prikurti istorijų norėdamas išvengti bausmės. Šių įrodymų pakanka, jog būtum įkeltas į NDS už nekompetetingą elgesį, gero vakaro.
 14. Billy_Jack

  Emigruoju Brat_Malibu