Billy_Jack

Narys

Billy_Jack

Narys
 • ID

  12894
 • Turinio skaičius

  796
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  20

Billy_Jack paskutinį kartą laimėjo Spalis 16

Billy_Jack turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

24.482 profilio peržiūros
 1. @Edvis Gaming draugiškesnė versija forumui 

   

 2. Billy_Jack

  Klaida su /sekti

  PRANEŠIMAS APIE SERVERIO KLAIDĄ, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Billy_Jack • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: Panašus klaidos principas, kaip ir būna su /kviesti. Šiuo atveju, žmogus atsedėjo jail'e ir kai išėjo vėl buvo gaudomas su /sekti, tačiau 1 sekundę parodo jo tikrą lokaciją, o paskui tiesiog rodo, kad jis yra jail'e. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą :
 3. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Billy_Jack 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Venom_Master 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: blogas /padmins 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Billy_Jack• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Lukce_Morello• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Relog• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 5. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Billy_Jack 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Pronis_Kadilaks 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: sk ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 6. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Billy_Jack 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Tadis_Paris 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /s ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 7. Billy_Jack

  PPD'RC | Darbo sutartis

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Billy_Jack Kiek dienų norite darbo sutarties (1-7d): 1 Ar pasižadate laikytis darbo taisyklių ir atlikti savo darbą sąžiningai? (TAIP/NE): Taip Ar susipažinote su visom taisyklėm?: Taip Įrodymai kad paaukojote 30 000 € į fondą:
 8. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Billy_Jack 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Tony_Santoz 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas sk naudojimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 9. Nedarykite non-rp.

   

 10. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Billy_Jack 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Matas_Passat 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 11. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Billy_Jack 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Domis_Alpha 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne tam [ Jo už pasisveikinimus niekas nemuti'na, tačiau jis piktnaudžiavo šia situacija vis atsitildydamas save už kreditus ] 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 12. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Billy_Jack 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Domis_Alpha 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /v ne tam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 13. Billy_Jack

  Peikiu Policijos Departamento direktorę Maria_Ross

  Direktorė analizėje pati pranešė, jog visiems dalyvavusiems atrankoje nebuvo taikomas šis anketos reikalavimas. Kadangi pildančiųjų buvo mažai, o šis punktas nėra esminis pasirenkant kandidatą - nematau nieko blogo tame. Direktorė baudžiama nebus.
 14. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Billy_Jack • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Kileris_Malbro • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Piktnaudžiavimas admin priv. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : yra unban anketos
 15. Pateiktų įrodymų pilnai užtenka, kad būtum pašalintas iš firmos, o dėl tokio nepadoraus elgesio esi įtraukiamas į medinį gėdos stulpą. Tema rakinama.