Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Misteris_Erikas peikia Eziukas_Rusky ("GSSF" vadovą)

Misteris_Erikas

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Misteris_Erikas
• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Eziukas_Rusky
 Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: GSSF Direktorius
• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Tai buvo taip, kad aš pas jį dirbau pd viskas čiki. Vežiau vieną žmogų į kelėjimą. Jis parašė, jog esam vaikai. Na, gal tai ir yra tiesa, bet aš įsižeidžiau, uždėjau tam asmeniui /ita už įžeidinėjimus. Po kelių valandų jis man parašė papeikimą. Ežys ,manau tyčia priėmė tą papeikimą, kad mane galėtų išmesti ir uždėjęs 1 /disp išmetė ( https://imgur.com/a/wELLk ). Dabar, aš pamačiau, kad jie yra ant vienos mašinos visi ir nuėjau padaryti eksperimentą. Pavadinau juos Mentais, bei vaikais (anot gerb. ežio tai ne įžeidimas). Spėkit ką jie man? Surakino, bei sudėjo star. Ežys tuo tarpu buvo mašinoje už vairo ir į chat parašė, jog jis jau nebe vaikas ir tai yra įžeidimas ( https://imgur.com/a/MSF54 ). Tai alio, jau diena pabusk.... Pradžioj, kad mane išmestum gali naudoti atmazus, kad tai ne įžeidimas, o po to matai pasikeitė tamstelės mąstymas? Kas per shit? Greičiau keist tą pd dyriką, nes jau baigia užknist..  Aii.. ir dar vienas dalykas, irgi su papeikimu susijęs  ( https://imgur.com/a/Dhzjx ). Tai jeigu ne Domis_Raz šį papeikimą ežys būtų priėmęs irgi, nors mano numestuose įrodymuose buvo aiškiai matyti, jog kenshis be sirenų. Tai domis peržėjo video ir pasakė ežiui, kad jis tikrai buvo be mirgalkių. Na, ežys sakė ok, šitą atmetam. tai šitoj vietoj dėkingas Domis_Raz esu :). Tai com on ežy..... 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Kaip esi tu sakęs, kad tau 12metų ar 13metų tiksliai neatsimenu tai tu esi vaikas ir nėr ko įsižeisti, bet kai tau yra-jau 18metų arba daugiau tai manau jau galima bausti kaip įžeidinėjimas, nes mane tai asmeniškai įžeidė ir kitus pilnamečius. :)

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
42 minutes prieš, Eziukas_Rusky rašė:

Kaip esi tu sakęs, kad tau 12metų ar 13metų tiksliai neatsimenu tai tu esi vaikas ir nėr ko įsižeisti, bet kai tau yra-jau 18metų arba daugiau tai manau jau galima bausti kaip įžeidinėjimas, nes mane tai asmeniškai įžeidė ir kitus pilnamečius. :)

Nebeatmazink :D Panaudojau tavo kozerį prieš tave patį :). Ką žinau, aš irgi nepamenu kiek tau metų.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

[SPRENDIMAS KEIČIAMAS]

 Jis parašė, jog esam vaikai. Na, gal tai ir yra tiesa, bet aš įsižeidžiau, " - jeigu darbuotojas įsižeidė, kuomet jį ir jo kolegas pavadino tokiais, kokiais savęs nelaiko - žaidėjas galėjo likti nubaustas. Šiuo pasakymų žaidėjas slapyvardžiu Saimuxas_Torres siekė sumenkinti pareigūnus. Kitame epizode ta pati situacija ir jau direktorius leidžia už tą patį dėti ita, todėl Eziukas_Rusky yra baudžiamas įspėjimu.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.