Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Billy_Jack užblokavo Ceejey_Gsf

Billy_Jack

Rekomenduojamas pranešimas

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Billy_Jack

 

• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Ceejey_Gsf

 

• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: "" Jake_Cffadds ir Ceejey_Gsf yra vienas ir tas pats asmuo. Kadangi Jake_Cffadds čytino (susprogdino kito žaidėjo tr. priemone) privalo būti užblokuotas. "" - Mafijos_Tevas.

 

• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :

https://imgur.com/a/4wGp5

 

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Matosi kad nesupranti prikolų kažkoks čytas atėjo išsprogdino mašinas ir aš pradėjau juoktis ir pasakiau , kad tipo aš tai nemanau kad turėčiau dėl to kentėti

 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Tas žmogus pats pasakė , kad jo sultana susprogdino kažkas ir aš tiesiog pasakiau jo aš su kitais vartotojais for fun , kad tiks jis dar labiau susinervintu

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
2 minutes prieš, Ceejey_Gsf rašė:

Tas žmogus pats pasakė , kad jo sultana susprogdino kažkas ir aš tiesiog pasakiau jo aš su kitais vartotojais for fun , kad tiks jis dar labiau susinervintu

 

5 minutes prieš, Ceejey_Gsf rašė:

Ir tuo metu kaip suspogdino tas čytas mašinas ir aš buvau serverį , nes ir mano mašiną susprogdino

 

7 minutes prieš, Ceejey_Gsf rašė:

Matosi kad nesupranti prikolų kažkoks čytas atėjo išsprogdino mašinas ir aš pradėjau juoktis ir pasakiau , kad tipo aš tai nemanau kad turėčiau dėl to kentėti

 

Patikrinus cheat'erio ir tavo paskyras paaiškėjo, kad abu vartotojai yra kuriami to pačio tiekėjo (labai reto) arba naudojantis tuo pačiu IP changeriu, kas nepalieka jokių abejonių p.s. kaip man užblokavus tu prisijungei į žaidimą nenusipirkęs UNBAN'o ? 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.