Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau The_Fisheris

The_Fisheris

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :
The_Fisheris

Jūsų vardas realiame gyvenime :
Vilius.

Kiek jums metų ? :
14 (Vaix dar :D)

Iš kokio miesto esate? :
Šiauliai ^^

Jūsų charakterio savybės :

Esu ganėtinai linksmas, mėgstantis padiskutuoti įvairiomis temomis, diskretiškas, mėgstu dalinti patarimus ar pagelbėti kitiems. Taip pat turiu durną savybę jog jeigu man ryte gera nuotaika, bus bloga vakare, jei bloga ryte bus gera vakare :D 

Kokie jūsų pomėgiai, hobiai? :
Pirmas ir didžiausiais tikriausiai bus Futbolas. Aš šią sporto šaką labai "myliu". Gal būt dėl to jog pat žaidžiu už Šiaulių komandą, bet tiesiog man tai pats įdomiausiais, labiausiai nervus tampantis sportas. Taip pat man patinka dėstyti mintis ant lapo, nesvarbu koks jis, ar kompiuterinis variantas ar tikras, svarbu išsilieti :D Taip pat vasaromis patinka pažvejoti, atsiriboti nuo miesto šurmulio, mašinų ūžesio, o tiesiog ramiai prigult ant žolės ir galbūt ką nors į krantą ištemti, o jei dar gražus rytas ar vakaras tai dar ir pasigrožėti ta nuostabia Lietuvos gamta.

 Kokios jūsų gerosios ir blogosios savybės? :

Gerosios tikriausiai: Diskretiškumas, malonumas ir mokantis patarti. Blogosios: Per daug užsispyręs, nemokantis priimti kritikos ir greit užsidegantis.

Jūsų nuotrauka (būtina) :
3f90e659307c6f281a25977c7ae0c7ca505.jpg
9aeba620f18d81b554a39d6c352ae534641.jpg

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

 

Sveikutis iš nuotraukų neduočiau 14 metų, beje klausimas tau. Ar kitą projektą palikai ir direktoriaus posto atsisakei ?

 

Kita projektą palikau, o drk jau prieš 2sav atsisakiau :D

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Dar šioks toks klausimas, koks ispudis pradėjus žaisti GreenSide projekte?

Aš žaidžiau seniau :D Dabar tik grįžau, bet šjp mažokai žmonių nors man ir nepatinka pilnos gatvės :D. Iš tiesų serverio ateitis nusimato nebloga, atnaujinimai puikūs, komanda surinkta gera, belieka tik žaidėju laukt :D.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Sveikas, malonu susipažinti. Sėkmės žaidime bei gyvenime.

 

Žaidėjas gauna vieną įspėjimą už

Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas

Redaguota Rytis_Bit

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

OPA sveikas drauge tave pažystu ir tu mane pažysti iš kito projekto kažkada geri draugai buvom :D sėkms tau žaidime ir realeme gyvenime 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.