Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

mGarage │ Duokite idėjų naujam projektui

Darrel_Johnson

Rekomenduojamas pranešimas

Sveiki, nežinau ar kas pamenate (bet tikiuosi kad ne) mano sena postą su BMW E36.

Visų pirma, tai norėčiau daugumos atsiprašyti dėl mano labai nemandagaus bendravimo, tikiuosi atleisit man :D

Visų antra, jeigu ką domina tai failų aš to BMW nebeturiu, na bet jei labai norėsit tai gal pamėginsiu atkūrt ta daiktą :D

Na o dabar kokia šito posto esmė?

Praėjo gana ilgas laikas kada paskutinį karta kažką dariau su zModeler ir kažkaip radęs tokius savo postus nusprendžiau pamėginti dar karta! Iš pradžių galvojau bandyti daryti BMW M3 E36. Iš pradžių galvojau kad normalių modų BMW M3 E36 nebus, ar bent jau tikrai tokių gražiu bet panaršęs keletas atradau tai pagalvojau neverta net stengtis. Tai tada pagalvojau gal jūs galėtumet man suteikti idėjų kitam projektui? Visiškai naujo modelio tikrai negalėčiau padaryti DAR, bet pamodifikuoti kokį why not. Tuo pačių jei norit kad pamodifikuočiau jūsų norimą automobilio modifikaciją, rašykit žiūrėsim ką galiu padaryti :)

.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Na idėja iš mano pusės iš W221 daryto Smiliaus stancinio varianto padaryti gryną, normalų ne stance variantą. Ratai AMG, camberį išimti, nes žinoma, kad tiek realybėje originalus bazinis W221 jo neturi. Prisegu linką ir laukiu naujienų iš tavo pusės :)https://www.gtavicecity.ru/gta-san-andreas/cars/67721-mercedes-benz-w221.html

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

  • Nariai peržiūrėję temą

    2 nariai peržiūrėjo šią temą:
    Jack_Nixon  Svečias 

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.