Michael_Pacano

Narys

Michael_Pacano

Narys
 • ID

  12982
 • Turinio skaičius

  436
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  22

Michael_Pacano paskutinį kartą laimėjo Birželis 5

Michael_Pacano turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

19.213 profilio peržiūros
 1. Michael_Pacano

  Perku retas transporto priemones

  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Michael_Pacano.Suteikite daugiau informacijos apie norimą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai ir t.t): Perku retas transporto priemones, netenkina tiesiog transporto priemonė, kuri turi retą spalvą, komplektaciją. Kylant neaiškumams dėl esamų retų transporto priemonių sąrašą galite rasti - čia.Kaina, kurią ketinate sumokėti už transporto priemonę: 20 mln.~, esant geram variantui ir daugiau.Papildoma informacija (nebūtina): Retų transporto priemonių savininkų pasiūlymai laukiami tiek temoje, tiek AŽ, taip pat galite susisiekti ir su @Bmw_Mafas jei turite ką pasiūlyt.
 2. Michael_Pacano

  Parduodamas 400m2 verslas

  Verslas parduotas, @Wizard_Airidas, galima rakinti temą, ačiū.
 3. Michael_Pacano

  Parduodamas 400m2 verslas

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Michael_Pacano.• Parduodamų patalpų dydis: 400m2.• Verslo lygis: 4.• Verslo šaka: Energija.• Norima kaina už verslą: Atviras pasiūlymams, bet be 20 mln. realių šansų jog parduosiu nėra, galit siūlyti šioje temoje arba tiesiogiai į AŽ, parduoti neskubu.• Nuotraukos su verslo informacija: https://imgur.com/a/uwYqCQ3• Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Verslas yra „Montgomery“ miestelyje, visai šalia ligoninės. Bendras produkcijos kiekis versle - 470,252, jos vertė skaičiuojant po 15€/vnt. - 7 mln.~ Iš esamos gamybai produkcijos dar galima pagaminti 303,480 produkcijos, kurios vertė 4,5~ mln. Vertėtų atsižvelgti į tai, kad verslo šaka yra energija, tad didelių problemų besikeičiant produkcija gamybai nekils. Esu suinteresuotas ne vien milijonais, domina keitimas ir į retas transporto priemones.
 4. Michael_Pacano

  Camorra Criminals

  Gauja tapo oficialia. Lyderis privalo susisiekti su manim.
 5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Michael_Pacano.• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Martin_Santos• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas. (spread/long range)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : 0:15s.
 6. Michael_Pacano

  Corteo Family

  Gauja uždaroma dėl didelio kiekio gaujos narių užblokavimų už čytinimus. 8~ užblokuoti gaujos nariai per nepilno mėnesio laikotarpį yra nemažas argumentas, be to, 20 iš 30 - ies surinkta nuobaudos taškų, tad skaičiai tiesiog patys kalba už save. Tokie dalykai nėra toleruotini, galiu tik padėkoti Andriui už konkurenciją kitai oficialiai gaujai ir dar kartą tikiuosi išvysti lyderio rolėje padarius išvadas!
 7. Michael_Pacano

  Konkretūs muzikantai xxx13

  Lyderis gaują uždarė savo noru. Daug išsiplėsti manau nevertėtų, nes viską puikiai parodo gaujos gyvavimo laikas t.y 4 mėnesiai. Tai viena iš ilgiausiai gyvavusių gaujų Greenside serveryje, žinoma buvo įvairiausių momentų. Oficialumą užsitarnaut teko iš naujo, co-leaderiai keitėsi ne vienas ir ne du, bet tai suprantama. Lyderiui išmokėta sukaupta finansavimo suma - 230910€, o pati gauja yra įrašoma į šį sąrašą. Dėkoju lyderiui, jo pagalbiniams asmenims už parodytą puikų rezultatą! Tema rakinama.
 8. Michael_Pacano

  Los Santos Village Boys

  Gauja tapo oficialia. Lyderis privalo susisiekti su manim.
 9. Michael_Pacano

  Lucchese crime family

  Gaują uždarė lyderis, tema rakinama.
 10. Michael_Pacano

  Pocos Pero Locos

  Gaują uždarė lyderis, tema rakinama.
 11. Michael_Pacano

  Kilo Tray Ballas

  Gauja uždaroma dėl lyderio užblokavimo už serverio klaidų išnaudojimą. Kalbant apie pačią gaują, jos pasirodymas serveryje buvo ganėtinai geras, tai sakau remdamasis statistiniais duomenimis, per 22d. turėto oficialumo gauja sukaupė 24000~ taškų, zoną perėmė/išlaikė savo įtakoje 47 kartus (galima sakyti 2 zonos per dieną buvo užtikrintos jų pusėje). Žinoma, tai buvo pastebima ir grobimų metu, kurių jie nevengė daryti. Tariu didelę padėką Andriui bei jo pagalbininkams, gaila, kad nuo pastarojo karto, kai buvo gautas NGS už serverio klaidų išnaudojimą nelabai kas pasikeitė, matome tą patį rezultatą, bet nepaisant to didesnių priekabių negaliu pasakyti. Tema rakinama.
 12. Michael_Pacano

  Jieškau medžių modo

  Labas, jeigu nesuklysiu tai šitie medžiai arba labai panašūs -
 13. Michael_Pacano

  Dekanidzės

  Gaują uždarė lyderis, tema rakinama.
 14. Michael_Pacano

  Pervežėjų, medikų, mechanikų rinkimų apžvalga

  Sveikinimai naujai mechanikų firmos vadovei bei naujiesiems pervežėjų bei medikų firmos vadovams!
 15. Michael_Pacano

  Toonerville Rifa 13

  Gaują uždarė lyderis. Po uždarymo liko vienas aspektas - nesumokėta išpirka po gaujos bazės užėmimo, kadangi gauja buvo uždaryta vykstant užėmimui, lyderis privalo sumokėti išpirką Kilo Tray Ballas gaujos įkūrėjui (Andrius_Quattro) per artimiausias 24 valandas, kitu atveju bus taikoma bausmė - NGS ir prirašymas prie nekompetetingų lyderių sąrašo. Kalbant apie pačią gaują, per šį mėnesį su trupučiu mačiau nemažai, pradžioje rezultatą matėme gerą, problemų zonose nekilo ir jie tam tikrą laikotarpį jose lyderiavo, bet laikui bėgant lyderis pradėjo priiminėti žmones, kurie yra užsitikrinę savo poziciją RCON'intų vartotojų sąraše arba NGS sąraše, to pasekoje vos nepriėjome prie to, kad gauja bus uždaryta dėl lyderio kompetencijos trūkumo, tačiau Matteo sugebėjo susitvarkyti su tuo ir klaidų nebekartojo, net didžiajai daliai gaujos šulų apleidus gaujos gretas, jis stengėsi iš paskutiniųjų sukurti konkurenciją kitoms gaujoms, už tai jį galiu pagirti. Šis pranešimas bus redaguotas per artimiausias 24 val., priklausomai nuo Matteo sprendimo - sumokėti išpirką ar ne. Redagavimas: Išpirka buvo sumokėta. Linkiu sėkmės, Matteo, viliuosi dar tave išvysti už gaujos lyderio vairo!