Gravedigger

Narys

Gravedigger

Narys
 • ID

  10357
 • Turinio skaičius

  87
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

637 profilio peržiūros
 1. Gravedigger

  restored clover and tampa (car pack)

  neieskojau tesiog pats suburiau kaip ir kitus modus visus mano modus rasi cia: https://www.gtainside.com/user/tmoderis
 2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): 2 automobiliai Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/128622-restored-tampa-and-clover-car-pack/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): paspaude nuoroda viska rasit Taip pat paspaude čia rasite kitas mano kurtas modifikacijas.
 3. Gravedigger

  bmw e30 lq (fully tunable)

  kur konkrečiai truksta kokybės? aiminta buvo į tai, kad atitiktų originalų gta sa dizainą tai manau viskas kaip ir turi but.
 4. Gravedigger

  bmw e30 lq (fully tunable)

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): automobilis Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/128509-elegy-e30-v2/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): paspaude nuoroda viska rasit Komentaras: paties kurtas modas keicia elegy ir jo dalis puikiai veikia sinleplayer ir multiplayer modose nemeto crash.vienu zodziu perfect modifikacija neissiskirianti is game grafikos.
 5. Gravedigger

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  buginsis nes cia dviduris o admiralas 4 duris (nevisadacrashai pareina del tunes)
 6. Gravedigger

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/118195-bmw-e30-fully-tunable/ tunable e30 ant elegio pats radau nebloga ir perdariau ant elegio del tunes naudojau kitus e30 su tune jau tai is esmes is 3 e30 padarytas vienas tunable.
 7. Gravedigger

  [Dalinuosi] audi a6 LQ v2 tunable

  kitas modas jau kepasi bmw e30 keis fortune progresą stebėti galit paspaudę nuorodą https://imgur.com/a/ulave6p
 8. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.):paties kurtas audi a6 LQ automobilis keičia sultaną + turi tiuningo dalis (bodykit) todėl pilnai tiuninguojasi. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link):https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/126732-audi-a6-lq-v2-tunable/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video):paspaudę nuorodą rasit fotkių.
 9. Gravedigger

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  jei tvarkingai padarytas modas galiu perdaryt ant kitos car ir pakoreguot numerius (pakeist raides skaicius arba padaryt kaip gta defoulta kad detu skirtinus numerius pvz. kaip ant samp kai pasiemi car auto sugeneruoja ta texta). del koregavimo jei daryt ant tunable masinosreiktu paburt tuningo dalis is defoultu. o seip uztenka tunedaliu asis sudeliot kadnemetytu crash. jei tinka toks paburimas/korekcija rasykit i pm ps. ant admiralo deciau kokia sena audine pvz. audi 80 b2 arba b4.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.):paties kurtas dar vienas lq automobilis keičia premier. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link):https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/126554-audi-a6-lq/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video):paspaudus nuorodą rasit fotkių.
 11. Gravedigger

  [Dalinuosi] Ford siera low-poly

  2012 m. audi a6 bus sekantis modas!!! Taip pat gta sa style!!! V1,0 keis premier veliau naujesne versija bus ant sultano su tune detalėm!!! Kam įdomus modifikacijos kūrimo progresas galit paspausti šią nuorodą ( https://imgur.com/a/9egfsJU ) ir pasižiūrėti fotkes.
 12. Gravedigger

  [PACK] Apsnigtos transporto priemonės

  padeliok ir ant modifikaciju ne tik ant org masinu. manau daug kam patiks. beto nemanau kad tau tai butu sunku kai jau turi pasidares presetus sniego ;D
 13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): automobilis Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link):DOWNLOAD Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): FOTO1 FOTO2
 14. Gravedigger

  pirma masinos modifikacija

  labaiu editas modifikacijos nei paties kurtas modas. editink toliau pramoksi daugiau stuff su zmodeler gal ir nuo scrach sukursi ka.
 15. Gravedigger

  [Dalinuosi] honda accord V facelift tdi

  čia update sutvarkyti keli bugai su tune