Gravedigger

Narys

Gravedigger

Narys
 • ID

  10357
 • Turinio skaičius

  91
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

709 profilio peržiūros
 1. Gravedigger

  Elegy GT luxury edition v3

  nėr už ką visada pasidalinu savo darbeliais išskyrus personal editus už jų pasidalinima atsakingi patys personal edito (modo edito pagal užsakymą) užsakovai
 2. Gravedigger

  Elegy GT luxury edition v3

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): elegy editas (iš coupe perdarytas į hachback bei palaiko defoult paintjobus) Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/129763-elegy-gt-luxury-edition-v3/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): rasit paspaudę linką
 3. Gravedigger

  Ieškau elegy modifikacijos

  ant elegio tik elegy editai arba full tunable kitu atveju crash reportai pareis ir metys is samp. mano pasiulymai isbandyti o jei irturejo kokiu crash report metymu jie buvo sutvarkyti. https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/129763-elegy-gt-luxury-edition-v3/ https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/128509-elegy-e30-v2/ https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/119479-elegy-beast/ https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/118195-bmw-e30-fully-tunable/ https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/88612-elegy-v2/ p.s. elegy e30 v2 greitu metu tures update (new lempos naujas uv map kad butu galima naudot piestus paintjobus o ne vienplane spalva)
 4. Gravedigger

  Ieškau Sunrise Mod

  retas egzempliorius abejoju ar dar rastum 5gen accord facelifta. https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/120111-honda-accord-v-facelift-tdi-v2/
 5. Gravedigger

  restored clover and tampa (car pack)

  neieskojau tesiog pats suburiau kaip ir kitus modus visus mano modus rasi cia: https://www.gtainside.com/user/tmoderis
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): 2 automobiliai Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/128622-restored-tampa-and-clover-car-pack/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): paspaude nuoroda viska rasit Taip pat paspaude čia rasite kitas mano kurtas modifikacijas.
 7. Gravedigger

  bmw e30 lq (fully tunable)

  kur konkrečiai truksta kokybės? aiminta buvo į tai, kad atitiktų originalų gta sa dizainą tai manau viskas kaip ir turi but.
 8. Gravedigger

  bmw e30 lq (fully tunable)

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.): automobilis Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link): https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/128509-elegy-e30-v2/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video): paspaude nuoroda viska rasit Komentaras: paties kurtas modas keicia elegy ir jo dalis puikiai veikia sinleplayer ir multiplayer modose nemeto crash.vienu zodziu perfect modifikacija neissiskirianti is game grafikos.
 9. Gravedigger

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  buginsis nes cia dviduris o admiralas 4 duris (nevisadacrashai pareina del tunes)
 10. Gravedigger

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/118195-bmw-e30-fully-tunable/ tunable e30 ant elegio pats radau nebloga ir perdariau ant elegio del tunes naudojau kitus e30 su tune jau tai is esmes is 3 e30 padarytas vienas tunable.
 11. Gravedigger

  [Dalinuosi] audi a6 LQ v2 tunable

  kitas modas jau kepasi bmw e30 keis fortune progresą stebėti galit paspaudę nuorodą https://imgur.com/a/ulave6p
 12. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.):paties kurtas audi a6 LQ automobilis keičia sultaną + turi tiuningo dalis (bodykit) todėl pilnai tiuninguojasi. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link):https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/126732-audi-a6-lq-v2-tunable/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video):paspaudę nuorodą rasit fotkių.
 13. Gravedigger

  [Mod] Ieškau mašinos modo.

  jei tvarkingai padarytas modas galiu perdaryt ant kitos car ir pakoreguot numerius (pakeist raides skaicius arba padaryt kaip gta defoulta kad detu skirtinus numerius pvz. kaip ant samp kai pasiemi car auto sugeneruoja ta texta). del koregavimo jei daryt ant tunable masinosreiktu paburt tuningo dalis is defoultu. o seip uztenka tunedaliu asis sudeliot kadnemetytu crash. jei tinka toks paburimas/korekcija rasykit i pm ps. ant admiralo deciau kokia sena audine pvz. audi 80 b2 arba b4.
 14. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Grave_Digger Kas tai per modifikacija?(Transportas/skin/hud ir t.t.):paties kurtas dar vienas lq automobilis keičia premier. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda(aka link):https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/126554-audi-a6-lq/ Modifikacijos vaizdinė medžiaga(foto/video):paspaudus nuorodą rasit fotkių.
 15. Gravedigger

  [Dalinuosi] Ford siera low-poly

  2012 m. audi a6 bus sekantis modas!!! Taip pat gta sa style!!! V1,0 keis premier veliau naujesne versija bus ant sultano su tune detalėm!!! Kam įdomus modifikacijos kūrimo progresas galit paspausti šią nuorodą ( https://imgur.com/a/9egfsJU ) ir pasižiūrėti fotkes.