Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Nusikalstamos veiklos išvalymas, ×

Prisistatau Rolandas_Escobar

Rolandas_Escobar

Rekomenduojamas pranešimas

Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė)Rolandas_Escobar
Jūsų tikrasis vardasKad ir kaip keista būtų, bet Rolandas.
Jūsų amžius, gimimo diena2003-12-18, kad skaičiuoti nereiktų šiuo metu man, 14 metų.
Jūsų gyvenamasis miestasKelmė, Šiaulių apskritis, Lietuva.
Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina)Facebook ; Discord ;
Jūsų hobiai, pomėgiaiManau daugeliui paauglių patinka žaisti žaidimus.. Tai vienas iš mano pomėgių ar hobių yra kompiuteriniai žaidimai, dar labai mėgstu sportuoti.
Trumpas jūsų charakterio apibūdinimasTuriu labai gerą humoro jausmą, suprantu, kada yra juokaujama, kada tyčiojamasi ir šiaip, labai mėgstu anekdotus ar linksmus pokalbius;Dd
Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?:  išsiskiriu iš kitų manau tuo, jog esu labai patiklus.. 
Ar turite augintinių? Jeigu taip, kokie jų vardai?: Augintiniu neturiu.
Turite seserų, brolių?Taip, turiu sesę kuriai šiuo metu 10 metų.
Kaip sužinojote apie GreenSide.LT projekta?GreenSide projektą žaidžiu jau nuo seniau, tiesiog sugalvojau padaręs pertrauką, vėl čionais sugrįšti!
Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės. Kokie jūsų serverio tikslai?Mano tikslas nėra tapti kažkokiu ten direktorium ar kuom, tiesiog noriu čia susirasti naujų draugų, arba linksmai praleisti laiką!
Jei norite dar plačiau papasakoti apie save, rašykite čiaDaugiau apie save papasakosiu komentaruose, ačiū už dėmėsį draugužiai!
Jūsų nuotrauka (privaloma) [ SPAUSTI ČIA ]

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
3 valandas prieš , Laurynas_Leigon rašė:

Sveikas sugryžęs Rolandai.Tikrai malonu susipažinti.Sėkmės tau tiek žaidime tiek gyvenime ;) 

« ● »

Labas, ačiū! Tau taipogi kuo geriausio linkiu gyvenime, bei žaidime! Manau susitiksime serveryje, linkėjimai!

« ● »

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.