Jump to content
Summer event 2021! ×
Paskelbti tr. priemonių aukcionai! ×
Paskelbti verslų aukcionai! ×

Pablito_Duonkepys

Narys

 • 116

  Turinio skaičius

 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • 1

  Laimėta dienų

 • Nario efektyvumas

Pablito_Duonkepys paskutinį kartą laimėjo Balandis 24

Pablito_Duonkepys turėjo mėgstamiausio turinio!

Paskutiniai profilio lankytojai

1.097 profilio peržiūros
 1. Tai va nusprendžiau vienam iš jūsų padovanoti transportą "Buffalo" viskas ką jums reikia padaryti tai pasirinkti skaičių nuo 1 iki 100 ir pakomentuoti šioje būsenoje. Jei skaičiai kartosis laimės žaidėjas parašęs tą skaičių pirmas. Nugalėtoją išrinksiu random.org būdu 22:30 sėkmės!
  Transporto INFO - https://prnt.sc/13v69xv
  Ohr1iBk.png

 2. •Šablonas• • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pablito_Duonkepys • Jūsų pasirinktas skaičius 0-100: 66
 3. Šablonas: Vardas_Pavardė: Pablito_Duonkepys Nuotrauka:
 4. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Pablito_Duonkepys Koks yra jūsų mėgstamiausias vaikystės filmukas?: simpsonai
 5. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pablito_Duonkepys Parduodamų patalpų dydis, verslo šaka ir lygis: 100m2 maisto, 2lygio. Norima kaina už verslą: Atviras pasiūlymams. Nuotraukos su verslo informacija: https://imgur.com/a/TCjGaEP Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Verslo susidėvejimas 5%. Susisiekti žaidime arba forume. PARDUOTAS!
 6. ŠABLONAS: 1. Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas?: Tyčinis Relog, kai esi sugautas teisėsaugos. 2. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/QUALBEl
 7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pablito_Duonkepys Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, retumas): 249Id L.Retas skinas PIMP Norima kaina už aksesuarą: 270k Parduodamo aksesuaro nuotraukas: https://imgur.com/a/0wy6aHp Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Susiekti forume arba žaidime. Parduota.
 8. Jūsų Vardas_Pavardė: Pablito_Duonkepys Jūsų asmeninis palinkėjimas žmogui arba projektui, kuris bus išreikštas per koncertą: Kad kelelis nedulkėtu. Ar atsinešite gerą nuotaiką su savimi? Yo
 9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pablito_Duonkepys Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Nupirkciau juoda cheetah transporta gerai butu su Mega ratais(Nebūtina) ar didesne rida. Siūloma kaina: Kaina priklausys nuo transporto transporto komplektacijos ir ridos. Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Variantus galit siūlyti žaidime, forume arba i atsakymus.
 10. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pablito_Duonkepys Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Nupirkciau juoda cheetah transporta gerai butu su Mega ratais(Nebūtina) ar didesne rida. Siūloma kaina: Kaina priklausys nuo transporto transporto komplektacijos ir ridos. Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Variantus galit siūlyti žaidime arba forume. Tr.Priemone Rasta.
 11. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pablito_Duonkepys Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): Infernus rida maža, 241ID (Reta) su Mega ratais, Hydraulika ir x10 Nitro. Norima kaina už transportą: Kainos nenusistatęs todėl atviras pasiūlymams. Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/KYRjqRO Papildoma informacija (jei nereikia - galite šio punkto nekopijuoti): Kainas galite siūlyti tiek forume tiek žaidime PARDUOTA.
 12. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pablito_Duonkepys Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): 242id(RETA) su megom be dauztumo o siaip viskas nuotraukose. Norima kaina už transportą: 150k Tik siandien!. Parduodamo transporto nuotraukas: https://imgur.com/a/1Hh9a8Y
 13. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Pablito_DuonkepysSuteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (pavadinimas, rida, tune dėžės privalumai, spalva, bagažinės inventorius ir t.t): Viskas nuotraukose, bet bagazine tuscia.Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): https://imgur.com/a/M5xg2akKaina, kurią norėtumėte gauti už transporto priemonę: Kaina butu sutartine, bet apie 35k gaut noreciauPapildoma informacija (nebūtina):

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2021 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.