Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

[0.1.8.7] Pasiūlymas serveriui: Žaidėjo saskaitos indėlis

Kipras_Extreme

Rekomenduojamas pranešimas

– Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Kipras_Extreme
 Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki. Mano pasiūlymas būtų toks. Banke būtų atskiras pasirinkimas: Tavo saskaitos indėlis (čia kaip pavyzdys). Atidarius šitą pasirinkimą, jums būtų leistina pasirinkti, kuriam laikui norite kaupti pinigus. Pvz: 
1 pasirinkimas: 30 d. (2.000€)
2 pasirinkimas: 60 d. (5.000€)
3 pasirinkimas: 90 d. (10.000€)

Pavyzdžiui pasirenku 90 d. už 10.000€. Tada sistema tau duoda įvesti sumą kurią norite įdėti į banko indėlį pvz.: 250.000€. Aš juos įdedu ir tada kas savaitę gaunu pvz: 10% mano įdėtos sumos prie indėlio arba į banko saskaitą. Kad būtų suprantamiau, aš viską jums apskaičiuosiu :) 

Turiu 250.000€ įdėtus į indėlį. Kas savaitę gaunu 10% tos sumos. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
250.000€ - 100%

         X  € - 10%
                                                           250.000€ x (dauginti) 10% / (padalinti) 100% = 25.000€.              (Matematinis uždavinys)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Taigi, aš turiu indėlyje 250.000€ ir po savaitės man prisideda 25.000€ į banko saskaitą/indėlį (Būtų galima pasirinkt)



Gali būti apribojimai, kiek max galima įsidėti pinigų į indėlį. Pvz: Limitas būtų 1.000.000€. 


– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Paįvairintų žaidimą, atsirastų dar vienas būdas gauti pinigų :) 
 

 

Skaičius ir procentus galit pakeisti pagal save, savininke :)

 

Ačiū už dėmesį,
PEACE

 

Redaguota Kipras_Extreme

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose

Už, manau visai gerai čia gautūsi. Tik gal šiek tiek reiktų jiems patiems pasikoreguoti sumas/procentus/dienų skaičių, nes mano nuomone šiek tiek per dideli laikotarpiai. O šiaip sistema nebloga, labai didelių kalnų pinigų nepridarys, kad paskui visi virstų milijonieriais. 

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
22 minutes ago, EurasPitas said:

Savininkai stengiasi, kad pinigai neaugtu iš oro, nes gadins ekonomika, o čia siūlai butent tai. PRIEŠ.

Colinas.

Tai nesakiau, kad būtinai didelės sumos. Tegul būna, kad ir tie 2% nuo tos sumos. Sakau viską galima keisti.

Dalintis šuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Pasidalinti kituose saituose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiuo metu peržiūri   0 narių

    Nėra registruotų vartotojų, kurie šiuo metu peržiūri šį puslapį.

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.