Andrius_Quattro

Narys

Andrius_Quattro

Narys
 • ID

  13921
 • Turinio skaičius

  79
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Paskutiniai profilio lankytojai

913 profilio peržiūros
 1. Andrius_Quattro

  Andrius_Quattro prašo asmeninio kanalo

  https://imgur.com/a/GPvpBOW
 2. Andrius_Quattro

  „ExpressTaksi“ neaktyvumas ir palikimas

  Anketa neaktyvumui: 1. Jūsų Vardas_Pavardė Andrius_Quattro 2 Data nuo/iki kada būsite neaktyvus? Tik šiandien 05-29 3 Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Laiko stoka
 3. Andrius_Quattro

  Kilo Tray Ballas

  Galerija
 4. Andrius_Quattro

  Kilo Tray Ballas

  Kilo Tray Ballas įsikūrė maždaug 2019 metais, San Franciske. Gaujai vadovauja negailestinas gaujos lyderis vardu - Andrius. Tai lietuvių kilmės gangsteris, kuris būdamas mažas dar persikėlė su tėvais gyventi į Ameriką. Tačiau Andrius ramaus gyvenimo nenorėjo. Būdamas darželyje, Andrius vogdavo iš kitų bendraamžių vaikų lipdukų albumus, kad galėtų pasirodyti prieš metais vyresnius, kokius jis lipdukus turi. Šios giminės šaknys jau vedė į gaujos kelią. Andrius turėjo senelį, kuris buvo Patriarca Family Crime gaujos galva, vardu Freezas. Andriaus senelio gauja buvo vieną geriausių Kalifornijoje ir jį galėjo sustabdyti tik teisėsauga, kur vietiniai išdavinėdavo jo buvimo vietą. Tačiau, Andriaus senelis buvo nušautas kito gaujos nario ir Andrius nusprendė sekti savo senelio pėdomis. Patriarca Crime Family žlugo, o Andrius iškarto gaujos įkurti nenorėjo ir įstojo Tik – Tock gauja. Andrius gaujoje apsiprato greitai ir netrukus tapo lyderio pagalbininku, kurie tapo viena sėkmingiausių gaujų istorijoje, o Tik – Tock gauja buvo įtraukta gaujų garbės sąrašą. Bet ilgai nelaukus, beveik visus gaujos narius bei patį lyderį sučiupo teisėsauga, tik keliems kiečiausiems gangsteriams pavyko pabėgti. Tai buvo Andrius ir tos pačios gaujos narys – Domis. Domis gaujoje turėjo klyčkę – Plunksna. Tai raumenų kalnas, kuris svėrė 55 kg. ir jam niekas negalėjo prilygti, nes jis galėjo pirštu perpjauti agurką. Po kelerių metų, šie draugai tapo labai artimi vienas kitam bei nusprendė įkurti gaują. Tuo pačiu pasikvietė dar vieną pagalbininką amerikietį vardu Jackie. Jackie tapo labai rimtu dėl to, kad vienai gaujai pervežė daugiau negu 1t. narkotinių medžiagų. Jackie taip pat turėjo klyčkę – Furyte. Furyte veždavo sunkvežimiu narkotinės medžiagas, tačiau Furyte rūpindavosi savo sunkvežimiu, kuris buvo pripažinta greičiausiu sunkvežimiu pasaulyje ir galėdavo aplenkti tokius sportinius automobilius, kaip Nissan GTR ir kitus sportinius automobilius. Surinkę reikiamas priemones, gauja pradėjo savo turtingą gyvenimą Lyderiai: Andrius_Quattro Domis_Raz
 5. Andrius_Quattro

  „ExpressTaksi“ neaktyvumas ir palikimas

  Anketa neaktyvumui: 1. Jūsų Vardas_Pavardė Andrius_Quattro 2 Data nuo/iki kada būsite neaktyvus? Tik šiandien (05-24) 3 Dėl kokių priežasčių būsite neaktyvus? Esu ne namie.
 6. Andrius_Quattro

  „ExpressTaksi“ darbo ir gaujų sutartys

  Darbo ir gaujų sutarties užpildymo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė; Andrius_Quattro 2. Įrodymai, kad į darbo fonda įnešėte pinigus: https://imgur.com/a/eFNzT0n 3. Kiek dienų kontrakto norėsite? (1-7d): 7d 4. Ar sutinkate su firmos vidaus taisyklėmis ir ar žinote kas bus nepradirbus reikiamo laiko? Taip.
 7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Andrius_Quattro• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Megstu_Kava• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas (INV)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 8. Andrius_Quattro

  Andrius_Quattro prašo asmeninio kanalo

  https://imgur.com/a/3QMvQJ4
 9. Andrius_Quattro

  Amnestijų paraiškos

  Anketos šablonas nemokamos apeliacijos pateikimui:1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Andrius_Quattro2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?:2019-03-31 Serverio klaidų išnaudojimas.3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Sveikas Michaeli, taigi pradėsiu nuo to jog vieną vakarą per sf zona su cbuginau porą apkabų. Kadangi veiksmo tuo metų nebuvo Nors ir žinojau ,kad taip daryti nederėjo, bet ivyko kaip ivyko. Praėjus porai valandų gavau ban'ą už Serverio klaidų išnaudojimą. Per ta laiką kiek esų sąraše aš supratau jog padariau blogai bei labai gailiuosi už savo padarytą klaidą.
 10. Andrius_Quattro

  Andrius_Quattro prašo asmeninio kanalo

  https://imgur.com/a/b6g1ux2
 11. Andrius_Quattro

  Gabrio modifikacijų krautuvėlė

  Jūsų Vardas_Pavardė: Andrius_Quattro Kokios modifikacijos ieškote: Samp.dll, font'a koki nors gražų dgl,sg modą, samp gui. Modifikacijos vaizdinė medžiaga (nebūtina):
 12. Andrius_Quattro

  Parduodu retos spalvos Infernus

  Parduota.
 13. Andrius_Quattro

  Andrius_Quattro prašo asmeninio kanalo

  https://imgur.com/a/Ewuiaer
 14. Andrius_Quattro

  Parduodu retos spalvos Infernus

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Andrius_Quattro2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Parduodu infernusa su reta žalia spalva t.y 229id. Rida 1.6k Daužtumas 13. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/hMxWj8N4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 400k, derinama
 15. Andrius_Quattro

  Andrius_Quattro prašo asmeninio kanalo

  https://imgur.com/a/5b0bsUj